paskolų refinansavimasDaugelis iš mūsų turi įsiskolinimų. Tai tikrai nėra tik “varguolių” problema. Kai kurie žmonės turi greitųjų kreditų, kiti – būsto paskolų, o treti – paskolų verslui. Žinoma, kad visais šiais atvejais įsiskolinimų klausimo sprendimas yra vis kitoks ir priklauso ne tik nuo pačios paskolos rūšies, bet ir nuo konkrečių aplinkybių, kuriomis buvo pasiimta paskola ir kuriomis egzistuoja dabar turimi įsiskolinimai. Šiame įraše norime pakalbėti apie tai, kaip spręsti įsiskolinimų klausimą, kuomet jie egzistuoja greitųjų kreditų formoje.

Gera žinia, kad susitvarkyti su greitųjų kreditų įsiskolinimais yra itin paprasta ir šios paslaugos yra labai plačiai išvystytos. Bloga žinia, bet jau minimaliai, yra ta, kad greitųjų kreditų įsiskolinimų refinansavimas yra kur kas brangesnis už alternatyvių paskolų refinansavimą. Nieko nuostabaus, nes ir pačios greitosios paskolos yra gerokai brangesnės už alternatyvias skolinimosi formas.

Taigi, kas yra tas refinansavimas? Iš esmės tai yra tų pačių kreditorių suteikiama paslauga, kuri leidžia perkelti turimą paskolą (-as) iš vienos bendrovės (-ių) į kitą už mažesnę kainą. Pavyzdžiui, jei iki šiol turėjote du greituosius kreditus bendrovėse A ir B bei kas mėnesį mokėjote atitinkamai po 20 ir 30 eurų palūkanų kiekvieną mėnesį, tai pasinaudoję refinansavimo paslauga nebeturėsite jokių sąsajų su kreditoriais A ir B, bet būsite skolingi tik kreditoriui C. Tai, žinoma, yra daug patogiau nei mokėti dviems ar daugiau kreditorių kiekvieną mėnesį. Bet ne tik patogume yra privalumai. Didžiausias privalumas yra tas, kad pasinaudoję paskolų refinansavimu mokėsite mažiau palūkanų nei iki tol. Jei mūsų pavyzdyje iki refinansavimo mokėjote bendrai 50 eurų palūkanų kas mėnesį, tai dabar galite tikėtis net iki keliolikos ar net keliasdešimt procentų mažesnių kredito įmokų!

Tokios paskolos turintiems įsiskolinimų yra naudingos visoms pusėms: refinansuotojas gauna naują klientą ir iš to uždirba (nors ir ne tiek daug, kaip suteikiant įprastas paskolas), o klientas akivaizdžiai džiaugiasi mažesnėmis palūkanomis ir išlaidomis joms. Ar kas nors gali būti geriau?

Tiesa, reikėtų paminėti, kad šiandien atsiranda vis daugiau refinansuotojų, todėl turintiems greitųjų paskolų reikėtų labai atsargiai išsirinkti geriausią pasiūlymą. Gera žinia yra ta, kad jums tikrai nereikia viso to daryti patiems – kas norėtų sėdėti prie kompiuterio ir gilintis į tai, kas yra BVKKMN ar MPN bei kaip šiuos skaičius palyginti. Mes – AmCredit.lt – viską jau padarėme už jus! Viskas ko jums reikia, tai tiesiog apsilankyti mūsų puslapyje ir pasirinkti jus dominančią paskolų rūšį (šiuo atveju – paskolų refinansavimo) ir prieš savo akis išvysite visus geriausius šios kategorijos pasiūlymus egzistuojančius Lietuvoje! Juk nieko negali būti paprasčiau. Ir svarbiausia, kad tai visiškai nieko nekainuoja!

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2020-12-22

Turite įsiskolinimų? Nesijaudinkite, išeitis yra!

Edgaras Marcinkevičius

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/

Viena mintis “Turite įsiskolinimų? Nesijaudinkite, išeitis yra!

  • at
    Permalink

    Prašau padėti esu skoloje ir ieškau išeities padengti

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee paskolos