Kreditoriai
vivus logo

Tarp žinomiausių Lietuvos greitojo kredito įmonių patenka Vivus. Tai yra itin universalus ir modernus greitųjų kreditų tiekėjas, kuris teikia jas ne tik lanksčiomis sąlygomis, bet ir su įvairiausiomis akcijomis. Pavyzdžiui, šiuo metu vivus leidžia nemokėti palūkanų net 60 dienų. Šiuo laikotarpiu galite mokėti kredito įmokas, priklausomai nuo savo pageidavimų. Istoriškai, čia buvo teikiamos ir kitos akcijos, bet šiai minutei egzistuoja tik ši. Šiandien Vivus kreditas internetu yra suteikiamos su 13 privalumų, kaip tai įvardija pati kompanija. Būtent į juos ir žvilgtesime sekančioje straipsnio sekcijoje.

Vivus paskolos: informacija

13 Vivus kredito privalumų

Pirmasis privalumas, kurį išskiria Vivus siejamas su tuo, kas apibrėžia patį teikiamą greitąjį kreditą. Tai yra vienas didžiausių lankstumų visoje rinkoje. Čia galite pasiskolinti iki 3 000 eurų ir sudaryti sutartį net iki 3 metų! Tie, kas žino kitų įmonių siūlomas paskolas, tikriausiai pastebės, kad tai parodo gana aukštus standartus, kuriais remiasi Vivus teikdama savo paslaugas. Taip pat turėkite omenyje ir tai, kad sutarties minimamai taip pat nėra aukšti, kas sukuria itin lanksčius pasiūlymas klientams. Kalbant konkrečiau, čia galite pasiskolinti nuo 100 eurų ir nuo 1 mėnesio laikotarpiui. Nors galima norėti šiek tiek mažesnių minimumų, tokių kaip yra smscredit, bet net ir su šiuo trūkumu Vivus nenusileidžia daugumai kitų kredito įmonių, o dažnu atveju net ir gali pasiūlyti kažką geresnio.

Antrasis privalumas yra jau minėtas 3 mėnesius suteikiamas nemokamas kreditas, besiskolinantiems pirmąjį kartą. Kaip jau buvo paaiškinta, tai leis jums nemokėti palūkanų net 60 dienų. Pačią kredito sumą šiuo laikotarpiu galėsite mokėti savo nuožiūra, bet pagal nustatytus minimalius kredito sutarties standartus. Geriausias dalykas yra tas, kad už šias 60 dienų jums palūkanų nereikės grąžinti vėliau. Tai iš esmės yra nuolaida, kurią gaunate skolindamiesi būtent čia.

Trečiasis privalumas yra galėjimas nemokėti jokių įmokų net 3 mėnesius. Jis labai glaudžiai siejasi su jau minėtu antruoju punktu. Dėl detalesnės informacijos galite kreiptis į Vivus aptarnaujantį personalą, kuris dirba kiekvieną dieną.

Ketvirtasis privalumas, kuriuo didžiuojasi ši kompanija yra milžiniškas kiekis punktų, kuriuose galite gauti Vivus kreditą. Neabejotinai kreditą galite gauti internetu, bet paskolų suteikimo punktai yra įkuriami tiems klientams, kurie nenori, negali ar nemoka skolintis internetu. Pavyzdžiui, senyvo amžiaus žmonėms. Papildomai, kažkas gali susidomėti kreditu tik jau atsidūręs tam tikroje vietoje, kur jis yra siūlomas ir teikiamas. Tuomet logiška turėti tokių punktų visoje Lietuvoje. Kad tai yra logiškas sprendimas parodo yra tai, kad jų vis daugėja; matomai yra didelė jų paklausa. Kaip sako pats kreditorius, tokių punktų jis turi net 1 900 visoje Lietuvoje.

Penktasis punktas dar kart pabrėžia Vivus teikiamų kreditų lankstumą. Skirtingai nei kai kurie kiti kreditoriai, šis leidžia koreguoti mokėjimų grafikus ir tuo pačiu sumažinti kredito įmokų dydį. Tai galite padaryti paprasčiausiai pasiskolinę papildomą sumą, atsiradus tokiam poreikiui. To pasekoje atitinkamai pasikoreguos ir jūsų mėnesinių įmokių dydžiai bei apskritai kredito sutarties sąlygos. Tokiu būdu jūs galite keisti savo kredito sąlygas pagal savo poreikius ir dėl to turite daugiau laisvės ir galios valdyti savo paties įsipareigojimus.

Šeštasis privalumas taip pat yra pakankamai unikalus ir retai matomas kreditų rinkoje. Jis pasako, kad skolinantis iš Vivus jums nereikės mokėti jokių sutarties ar administravimo mokesčių, kuriuos reikia mokėti skolinantis kitur. Jei manote, kad tai yra maži pinigai – jūs klystate. Labai dažnai tokie mokesčiai sudaro ypatingai didelę dalį visų jūsų mėnesinių įmokų, nes būtent iš tokių mokesčių kai kurie kreditoriai renkasi sau pelną. Toks kreditas be registracijos mokesčio ir kitų administracinių ir paslėptų mokesčių yra beveik unikalus šiai kompanijai. Todėl reikėtų įvertinti šį punktą, kaip išskirtinį.

Įpusėjus galime žvilgtelti į septintajį punktą, kuris nėra jau toks išskirtinis. Jis tiesiog pabrėžia, kad registracija šioje įmonėje norintiems gauti greitąjį kreditą yra paprasta. Bet apskritai pasirodžius greitajam kreditui, visos registracijos visuomet buvo labai paprastos. Juk kai kuriose vietose jūs galite gauti greitąjį kreditą net per keletą minučių.

Aštuntasis punktas gali būti siejamas su skoniu ir individualiomis preferencijomis. Vivus greitos paskolos valdymo patogumas yra pabrėžiamas kaip privalumas, tačiau iš esmės jis priklauso nuo to, kaip intuityviai jūs suvoksite valdymo sistemą. Šį kart tai paliksime jūsų pačių teismui.

Judant prie sekančio privalumo, tiek šiame, tiek kituose straipsniuose minėjome, kad kai kur greitasis kreditas yra suteikiamas per 15 minučių. Vivus nusprendė sulaužyti šį standartą ir pasiūlyti kažką geresnio. Dėl to pats kreditorius sako, kad pas jį skolinama vos per 10 minučių! Nepagalvokite, kad tai yra melas, nes Lietuvos Banke registruotos įmonės yra įpareigotos teikti tik tikslią ir realybę atitinkančią informaciją.

Jubiliejinis dešimtasis Vivus kredito privalumas yra galimybė grąžinti paskolą net keliais būdais. Jei kitur jūs turite grąžinti pasiskolintą sumą tuo pačiu kanalu, per kurį ją gavote, tai čia viskas veikia kiek kitaip. Čia jūs galite pasiskolinti internetu, bet paskolą grąžinti sms žinute. Gali pasiskolinti iš kreditą teikiančio punkto (kurių Lietuvoje per 1 900), bet grąžinti jį internetu bei mėnesines įmokas atlikti taip pat. Kitaip tariant čia turite pakankamai daug laisvės fantazijai ir savo pačių norams, tik dėl jūsų pačių patogumo.

Aktualus gali būti vienuoliktasis privalumas – jūs kada tik panorėję galite atidėti kredito įmokas. Jis ypatingai svarbus tiems, kurie turi problemų su pasiskolintų pinigų grąžinimu laiku. Nors praktiškai visi kreditoriai jau siūlo tokią paslaugą ar jos ekvivalentą, nėra abejonių, kad dar kart ją pabrėžti nėra taip jau blogai. O dar jei atsiminsime, kad labai daug žmonių susiduria su pavėluotų mokėjimų problema ir juos sekančiomis piniginėmis baudomis, žinoti šį faktorių – labai naudinga.

Priešpaskutinis privalumas yra galimybė pasiskolintą greitąjį kreditą grąžinti anksčiau laiko. Nors kitur tokia galimybė yra suteikiama, ten toks grąžinimas sąlygoja tam tikrą finansinę baudą, kurios pasekoje jums gali tekti sumokėti daugiau nei pasiskolinote ir buvo suplanavę grąžinti. Tuo tarpu su Vivus tokių problemų tikrai nekils, nes nepriklausomai nuo to, kada grąžinsite pasiimtą kreditą, suma vis tiek išliks tokia pati.

Galiausiai prieiname prie paskutinio punkto. Juo Vivus pabrėžia, kad visada galite pasiskolinti papildomai be didesnių problemų. Vėlgi, kitur tokio varianto galite neturėti vien dėl to, jog niekas nenorės jums skolinti papildomai. Bet su Vivus kreditu galėsite ne tik jį prasitęsti ar grąžinti jį anksčiau laiko, bet taip pat galėsite ir pasiskolinti papildomą sumą eurų, jei atsiras tokia būtinybė.

Būtent dėl šių 13 privalumą/priežasčių, mes įvertiname šios bendrovės teikiamus greituosius kreditus internetu visomis 5 žvaigždutėmis.

Santrauka
product image
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
4.5 based on 9 votes
Prekės ženklas
Vivus
Paslaugos pavadinimas
Vivus kreditas
Kaina
EUR 7.45
Paskolos prieinamumas
Available in Stock

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/