Būsto paskolos
Būsto paskolą galite gauti iš beveik visų didžiųjų skolintojų. Nenuostabu, jei nežinote iš kurio skolintis: pasirinkimas didžiulis, kaip ir skirtumų kiekis. Būsto paskolos davėjai gali siūlyti skirtingas palūkanų normas, skirtingus finansavimo laikotarpius. Taip pat gali skirtis ir daug kitų paskolos pasiūlymo detalių. Pasirinkti tinkamą būsto paskolą – daug sudėtingiau, nei išsirinkti bet kokią kitą paskolą (pvz. būsto remonto paskolą).
Tačiau AmCredit.lt gali padėti renkantis ir tokias paskolas. Jei nežinote, kas geriau – bankas ar kredito unija; Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių banko ar bet kurios iš kredito unijų siūloma būsto paskola, mes padėsime jums pasirinkti geriausią būsto kreditą. Čia rasite visą informaciją apie būsto paskolas, jų palyginimą ir pasirinkimą. Norėdami gauti būsto kreditą palankiomis sąlygomis, turite suprasti, kad būsto paskolos sutartyje metinė palūkanų norma yra tik viena iš sutarties sudedamųjų dalių. Ne ką mažiau svarbu ir daug kitų pasirinkimų: anuiteto ar linijinis būsto paskolos grąžinimo metas, pradinio įnašo dydis, paskolos terminas, galima būsto ar kito nekilnojamojo turto finansavimo suma ir kita.
Jei būsto paskolos ėmimas atrodo per daug sudėtinga užduotis, visada galite kreiptis konsultacijų į profesionalus arba pasinaudoti būsto paskolų brokerių paslaugomis. Jie padės jums parengti prašymą paskolai gauti ir visus su tuo susijusius dokumentus, pakonsultuos visais iškilusiais klausimais, dalyvaus derybose dėl geresnių būsto paskolos sąlygų ir atstovaus jus viso paskolos gavimo proceso metu. Kuris pasirinkimas – nepriklausomas ir savarankiškas būsto paskolų palyginimas ir ėmimas ar tarpininko pagalba (abiem atvejais gali padėti Hipobank.lt) – priklauso tik nuo jūsų prioritetų.
Kaip gauti būsto paskolą?
Pateikite būsto paskolos paraiškas
Palyginkite pasiūlymus
Pradėkite derybas
Išsirinkite geriausią pasiūlymą
Susitvarkykite dokumentus
Pasirašykite sutartį
Kur galima gauti būsto kreditą?
Komerciniai bankai
Kredito unijos
Kitos finansų įstaigos

Būsto paskolos skaičiuoklė
Būsto paskolos skaičiuoklė nurodo tik preliminarias sąlygas nekilnojamojo turto įsigijimo finansavimui. Kuo daugiau ir tikslesnių duomenų nurodysite, tuo realesnių rezultatų galite tikėtis. Kiekvieną skaičiuoklė turėtų reikalauti nurodyti: ar paraišką teikiate vienas ar su sutuoktiniu, ar turite vaikų bei išlaikytinių savo šeimoje, kiek ir kokių kitų įsipareigojimų turite (įskaitant visas vartojimo paskolas), kokios yra jūsų asmeninės ir bendros šeimos pajamos, kokį pradinį įnašą galite paskirti ir galiausiai kokios sumos jums reikia. Nurodžius visus šiuos duomenis, skaičiuoklė pateiks jums preliminarius duomenis apie tai, kokios paskolos galite tikėtis kreipdamiesi dėl finansavimo nekilnojam turtui gauti.
Dažniausiai užduodami klausimai
Finansavimą būstui įsigyti gali gauti Lietuvos piliečiai, gaunantys stabilias, nuolatines pajamas (atitinkančias kredito įstaigos keliamus reikalavimus), turintys gerą kredito istoriją, neturintys perteklinių įsipareigojimų ar įsiskolinimų bei galintys finansuoti dalį būsto kainos su pradiniu įnašu.
Turint sutuoktinį, ne tik galima, bet ir privaloma būsto paskolą imti kartu.
Būsto paskolos metinė palūkanų norma yra nustatoma individualiai, atsižvelgiant į paskolos gavėjo finansinę padėtį, kredito istoriją ir kitus mokumo įvertinimui aktualius rodiklius.
Tačiau palūkanų normą taip pat įtakoja ir kiti ekonominiai ir finansiniai veiksniai. Būsto kredito palūkanų norma yra tiesiogiai priklausomai nuo EURIBOR.
Būsto paskola grąžinama per sutartyje numatytą laikotarpį (paskolą galima grąžinti ir anksčiau laiko). Įmokos yra mokamos kiekvieną mėnesį vienu iš pasirinktų paskolos grąžinimo metodų: anuiteto arba linijiniu.
Dirbantiems užsienyje yra taikomi papildomi reikalavimai finansavimui gauti. Galutinis atsakymas dėl būsto paskolos dirbantiems užsienyje priklauso nuo konkrečios finansavimo įstaigos.
Ne, visos būsto paskolos skaičiuoklės parodo tik preliminarias sąlygas, kurių galite tikėtis. Galutinės sąlygos yra nustatomos individualiai, atsižvelgiant į paskolos gavėjo finansinę padėtį, jo gaunamas pajamas ir jų tipą ir kitą su mokumu susijusią informaciją. Galutinė palūkanų norma ir kitos sąlygos taip pat yra įtakojamos derybų eigos. Skaičiuoklės rezultatai nuo galutinių banko pateiktų sąlygų gali skirti iki 30%.