Paskola per 5 min.

Paskola internetu per 5 minutes – greičiausias įmanomas kreditas. Gaukite pinigus į savo banko sąskaitą iš karto po paraiškos patvirtinimo.

€50 €30000
1 mėn144 mėn
Loading

Apie paskolas per 5 min

Jei norite pasiskolinti taip greitai, kaip įmanoma, tuomet turėsite kreiptis į kreditorių, kuris suteikia paskolas internetu per 5 minutes. Paskolos gavimo eigą iki pinigų pavedimo į jūsų asmeninę banko sąskaitą sudaro keli žingsniai:

  • Registracija, tapatybės patvirtinimas ir paraiškos pateikimas. Kiek užtruksite šiame etape priklausys nuo pasirinkto kreditoriaus, patogumo naudotis jo interneto svetaine ir reikalavimų, keliamų šio etapo žingsniams.
  • Paraiškos įvertinimas, kreditingumo vertinimas ir atsakymo pateikimas. Šiame etape kreditorius priima paraišką, ją įvertiną ir jei ji užpildyta tinkamai, atlieka mokumo vertinimą. Tai – privalomas etapas. Kreditoriai įprastai naudoja automatinį algoritmą, todėl šis etapas ilgai netrunka. Kreditorius, turėdamas vertinimo rezultatus, gali pateikti savo pasiūlymą.
  • Sutarties pasirašymas ir pinigų pavedimas. Kalbant apie paskolą per 5 min., dažniausiai turimas omeny šis etapas. Kreditorius gali įsipareigoti pinigus pervesti iš karto po sutarties pasirašymo (todėl pavedimas užtrunka nuo 5 iki 15 min.) arba per kitą terminą – dažniausiai tą pačią darbo dieną ar iki tos pačios valandos kitą darbo dieną.

Todėl paskola per 5 min – įmanoma, tačiau reikia turėti omenyje, kad šis laikas apima tik pinigų pavedimą, bet ne kitus paskolos gavimo etapus.

Kaip gauti paskolą per 5 min?

Išsirinkite kredito davėją

Pasirinkite vieną iš kreditorių, kurio pateiktos sąlygos jus tenkintų ir spauskite GAUTI KREDITĄ. Būsite nukreipti į kreditoriaus interneto puslapį.

Užsiregistruokite ir patvirtinkite tapatybę

Užsiregistruokite kredito davėjo savitarnos sistemoje bei patvirtinkite savo tapatybę vienu iš leistinu būdų.

Pateikite paskolos paraišką

Sekdami instrukcijas, užpildykite ir pateikite paskolos paraišką pasirinkto kredito davėjo interneto svetainėje. Paraišką užpildyti galite ir kelių kredito davėjų interneto svetainėse.

Gaukite pasiūlymą ir pasirašykite sutartį

Per kredito davėjo numatytą terminą gausite asmeninį paskolos pasiūlymą. Susipažinkite su jo sąlygomis, atkreipkite dėmesį į BVKKMN ir BVKGMS. Jei sąlygos jus tenkina - pasirašykite sutartį. Pinigai į jūsų banko sąskaitą bus pervesti per 5 minutes.

Kas gali gauti paskolą per 5 minutes?

Paskolą gauti gali asmenys, atitinkantys Atsakingojo skolinimo nuostatuose bei kitur numatytus reikalavimus bei papildomus kredito davėjo taikomus reikalavimus. Norint gauti paskolą, paskolos gavėjas privalo:
  • Būti ne jaunesnis, nei 18 metų amžiaus.
  • Būti Lietuvos Respublikos pilietis arba turėti nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje.
  • Turėti lietuvišką banko sąskaitą.
  • Neturėti pradelstų mokėjimų ir įsiskolinimų
  • Turėti pastovias pajamas bei nepertraukiamą bent 4 mėnesių darbo stažą
  • Neturėti įsipareigojimų, kurie viršytų 40% pajamų.

Paskola per 5 min