Paskolų rūšys

Mini paskolos internetu

Greitieji kreditai ir kiek stambesnės vartojimo paskolos išlieka paklausiomis ir šimtus tūkstančių žmonių pritraukiančiomis paslaugomis. Tačiau mini paskolos internetu yra bene populiariausia šių paskolų rūšių kategorija. Ieškantiems surasti pigiausią iš jų ar atitinkančią kitus kriterijus, pateikiame kruopščiai atrinktus mini paskolų pasiūlymus:

#1 vieta
#2 vieta
#3 vieta
#4 vieta
#5 vieta
Naujas FinBee logo
bobutes paskola logo
Eurokreditas logo
Manopaskola logo
mokilizingas logo
Gauti paskolą
Gauti manopaskola paskolą
Gauti eurokredito paskolą
Gauti smspinigai paskolą
Gauti smspinigai paskolą

Bet jeigu niekada nesate susidūrę su mini paskolomis, tuomet vertėtų pirmiau su jomis susipažinti. Tik tuomet turėtumėte bandyti sudaryti paskolos sutartį, nes kitu galite nudegti arba mažų mažiausiai negauti geriausio jums priklausančio pasiūlymo.

Šiaip tikslui siūlome susipažinti su šiomis paskolomis bei surasti atsakymus į klausimus, kas yra mini paskolos yra kodėl jos yra tokios populiarios.

Kas yra mini paskolos?

Mini paskolos internetu

Mini paskolas mes galėtume apibrėžti kaip smulkius kreditus, kurių suma neviršija 500 eurų. Jų sutarties trukmė taip pat yra labai ribota. Nors kartais ji gali siekti kelis mėnesius, šiaip yra įprasta, kad mini paskolą reikės grąžinti vos per 30 dienų laikotarpį.

Tačiau visumoje, pačiomis savo sąlygomis, mini paskolos mažai kuo skiriasi nuo kitų greitųjų paskolų. Tai irgi yra paskolos, kurias labai lengva gauti internetu. Be to, lygiai taip pat šiais paskolas galima gauti bet kuriuo paros metu, kas padaro jas daug patrauklesnėmis ne tik už vartojimo kreditus, bet ir už skolinimąsi iš artimųjų, nes dėl smulkių sumų paprasčiausiai neverta jų trukdyti.

Todėl apie šiuos mini kreditus reikėtų galvoti kaip apie itin smulkias greitas paskolas internetu, kurias galima gauti labai trumpam laikotarpiui.

Kodėl mini paskola internetu yra tokios populiarios?

Pats mini paskolų apibūdinimas jau turėtų leisti suprasti kodėl jos yra tokios populiarios. Tiesiog jų suteikiamas patogumas skolintis yra didžiausios bet jokios konkurencijos. Didesnių sumų paskolos natūraliai yra rizikingesnės abiems sandorio pusėms, todėl jų išdavimas gali užtrukti. Bet mini paskola internetu yra įprasta gauti net greičiau nei per 15 minučių.

Bet tai net ne pagrindinės priežastys, kodėl šie kreditai tokie patrauklūs ir paklausūs. Kadangi mini paskolos internetu su savimi nesineša labai didelės rizikos (pvz. 50 eurų kreditas tikrai nėra didelė suma ir jį grąžinti tikrai nėra sunku), tai jų išdavimo standartai yra labai paprasti. Todėl „ant ribos“ esantiems kredito gavėjams, kuriems kitu atveju jį gauti būtų sunku, mini kreditai yra geriausia alternatyva. Tai reiškia, kad paskolos be pajamų ar paskolos su bloga kredito istorija šiuo atveju yra išduodamos daug liberaliau ir su mažiau trukdžių. Natūralu, kad tokiems asmenims tai yra labai paklausi paslauga, nes jiems tai apskritai gali būti vienintelis būdas gauti paskolą.

Na, o kadangi mini paskola yra nedidelė ir dažniausiai svyruoja tarp 50 ir 500 eurų, yra įprasta, kad joms yra siūloma daugiausia akcijų. Pavyzdžiui, jei kalbėsime apie vadinamas nemokamas paskolas be palūkanų, tai būtent mini kreditai internetu yra dažniausiai naudojami kaip tokių akcijų pagrindas.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2020-12-22

Santrauka
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
5 based on 1 votes
Prekės ženklas
Mini paskolos internetu
Paslaugos pavadinimas
Mini paskolos internetu

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/