Mini paskolos internetu

Mini paskolos internetu yra paprasčiausiai būdas papildyti savo banko sąskaitą, kai reikalinga tik nedidelė suma pinigų. Tai – išskirtinai smulkios paskolos, kurias galima gauti internetu per 15 min. ar greičiau. Mini paskola internetu padės tuomet, kai greitieji kreditai yra per didelės vertės, o kitos paskolos gavimas užtrunka per daug ilgai.

Finbee - finansų bitė

Metinė palūkanų norma: nuo 7%
Paskolos suma: 300€ – 25 000€
Paskolos terminas: 12 mėn. – 84 mėn.

Manopaskola manobank

Metinė palūkanų norma: nuo 9%
Paskolos suma: 500€ – 25 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 84 mėn.

mokilizingas

Metinė palūkanų norma: nuo 4.9%
Paskolos suma: 300€ – 15 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 72 mėn.

Greitieji kreditai ir kiek stambesnės vartojimo paskolos išlieka paklausiomis ir šimtus tūkstančių žmonių pritraukiančiomis paslaugomis. Tačiau mini paskolos internetu yra bene populiariausia šių paskolų rūšių kategorija. Ieškantiems surasti pigiausią iš jų ar atitinkančią kitus kriterijus, pateikiame kruopščiai atrinktus mini paskolų pasiūlymus:

Bet jeigu niekada nesate susidūrę su mini paskolomis, tuomet vertėtų pirmiau su jomis susipažinti. Tik tuomet turėtumėte bandyti sudaryti paskolos sutartį, nes kitu galite nudegti arba mažų mažiausiai negauti geriausio jums priklausančio pasiūlymo.

Šiaip tikslui siūlome susipažinti su šiomis paskolomis bei surasti atsakymus į klausimus, kas yra mini paskolos yra kodėl jos yra tokios populiarios.


Kas yra mini paskolos?

Mini paskolos internetu

Mini paskolas mes galėtume apibrėžti kaip smulkius kreditus, kurių suma neviršija 500 eurų. Jų sutarties trukmė taip pat yra labai ribota. Nors kartais ji gali siekti kelis mėnesius, šiaip yra įprasta, kad mini paskolą reikės grąžinti vos per 30 dienų laikotarpį (tačiau tai gali kisti priklausomai nuo kreditoriaus).

Tačiau visumoje, pačiomis savo sąlygomis, mini paskolos mažai kuo skiriasi nuo kitų greitųjų paskolų (išskyrus tai, kad jų metinė palūkanų norma vidutiniškai būna didesnė). Tai irgi yra paskolos, kurias labai lengva gauti internetu. Be to, lygiai taip pat šiais paskolas galima gauti bet kuriuo paros metu, kas padaro jas daug patrauklesnėmis ne tik už vartojimo kreditus, bet ir už skolinimąsi iš artimųjų, nes dėl smulkių sumų paprasčiausiai neverta jų trukdyti.

Atliekant mini paskolos internetu pasirinkimus skaičiuoklėje, galite matyti, kad metinė palūkanų norma ir bendra vartojimo kredito kainos metinė norma yra labai didelė. Tai gali išgąsdinti ir atbaidyti nuo skolinimosi, bet čia reikėtų atsiminti, kad šie rodikliai yra skaičiuojami metine, o ne mėnesine norma. Todėl jei nėra apskaičiuojama ir atvaizduojama kitaip, matomus rodiklius reikėtų padalinti proporcingai jūsų skolinimosi terminui.

Todėl apie šiuos mini kreditus reikėtų galvoti (tik) kaip apie itin smulkias greitas paskolas internetu, kurias galima gauti labai trumpam laikotarpiui. Norint pasiskolinti ilgesniam nei keleto mėnesių terminui, reikėtų rinktis kitos rūšies paskolas, kurių palūkanų norma ir bendra paskolos kaina būtų adekvačiau pritaikyta pasirinktam skolinimosi terminui.


Kodėl mini paskola internetu yra tokios populiarios?

Pats mini paskolų apibūdinimas jau turėtų leisti suprasti kodėl jos yra tokios populiarios. Tiesiog jų suteikiamas patogumas skolintis yra didžiausios bet jokios konkurencijos. Didesnių sumų paskolos natūraliai yra rizikingesnės abiems sandorio pusėms, todėl jų išdavimas gali užtrukti. Bet mini paskola internetu yra įprasta gauti net greičiau nei per 15 minučių.

Bet tai net ne pagrindinės priežastys, kodėl šie kreditai tokie patrauklūs ir paklausūs. Kadangi mini paskolos internetu su savimi nesineša labai didelės rizikos (pvz. 50 eurų kreditas tikrai nėra didelė suma ir jį grąžinti tikrai nėra sunku), tai jų išdavimo standartai yra labai paprasti. Todėl „ant ribos” esantiems kredito gavėjams, kuriems kitu atveju jį gauti būtų sunku, mini kreditai yra geriausia alternatyva. Tai reiškia, kad paskolos be pajamų ar paskolos su bloga kredito istorija šiuo atveju yra išduodamos daug liberaliau ir su mažiau trukdžių. Natūralu, kad tokiems asmenims tai yra labai paklausi paslauga, nes jiems tai apskritai gali būti vienintelis būdas gauti paskolą.

Na, o kadangi mini paskola yra nedidelė ir dažniausiai svyruoja tarp 50 ir 500 eurų, yra įprasta, kad joms yra siūloma daugiausia akcijų. Pavyzdžiui, jei kalbėsime apie vadinamas nemokamas paskolas be palūkanų, tai būtent mini kreditai internetu yra dažniausiai naudojami kaip tokių akcijų pagrindas.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2023-04-28.

 

Mini paskolos internetu