Paskolos turintiems skolų

Yra skirtingų būtų susitvarkyti su turimais įsipareigojimais. Vienas jų – paskolos turintiems skolų (įsipareigojimų). Tai yra išskirtinė paslauga, skirta įsipareigojimų turintiems asmenims, siekiantiems juos refinansuoti. Tokios paskolos padeda dvejopai: leidžia refinansuoti įsipareigojimus ir suteikia galimybę pasiskolinti papildomai. Nebesikankinkite su turimais brangiais įsipareigojimais: paskolos turintiems paskolų padės jas refinansuoti ir sutaupyti!

Paskolos turintiems skolų: kodėl verta rinktis AmCredit?

Paskolos turintiems skolų gali būti ne tik našta, bet ir būdas jos atsikratytų. Tinkamai pasinaudojus tokių paskolų teikia refinansavimo galimybėmis, jūsų skolos ne tik nepadidės, bet ir sumažės.

Individualios sąlygos

Visos paskolos turintiems skolų turi individualias, konkrečiam klientui poreikiui pritaikytas sąlygas.

Skolų mažinimas

Tokios paskolos ne padidina turimas skolas, bet jas padengia, refinansuoja ir todėl sumažina bendrą jų naštą.

Termino prailginimas

Pritaikytos, individualios paskolos turintiems įsipareigojimų leidžia prailginti jų grąžinimo terminą.

Mažesnės palūkanos

Paskola turintiems įsipareigojimų yra skirta norint sumažinti metinę palūkanų normą ir BVKKMN.

Papildoma paskola

Dažnai brangių įsipareigojimų turintys asmenys negali pasiskolinti. Tačiau mūsų siūloma paslauga tą padaryti leidžia, nes refinansuojant sumažėja per mėnesį už kreditus mokama suma.

Grąžinimo grafikas

Turintiems įsipareigojimų svarbu suderinti grąžinimo ir pajamų grafikas. Paskola turint skolų - galimybė tą padaryti.

Paskolos turintiems skolų

Kokią sumą norite pasiskolinti skoloms padengti?

€50 €30000
1 mėn144 mėn
Loading

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Paskolą turintiems skolų gauti nėra sudėtinga, jei yra patenkinamos visos vartojimo kredito įstatyme numatytos sąlygos paskolai gauti. Tokiais atvejais pasiskolinti galima bet kurioje kredito bendrovėje.

Tais atvejais, kai nėra patenkinama 40% taisyklė aprašyta aukščiau, dėl paskolos turintiems skolų reikėtų kreiptis į refinansavimą teikiančias bendroves ir paskolą suderinti su refinansavimo paslauga.

Refinansavimo tikslas yra sujungti turimus įsipareigojimus ir pakoreguoti jų sąlygas, kad klientui būtų lengviau juos vykdyti. Kai kuriais atvejais, sumažinus bendrą mėnesio įmokos proporciją, kuri tenka mėnesio pajamoms, kartu su refinansavimu galima gauti ir dar vieną paskolą. Tačiau be refinansavimo, paskola turint skolų yra tik papildomas įsipareigojimas, kuris nėra skirtas įsipareigojimams ar jų naštai mažinti.

Atnaujinta: 2023-04-28.

Paskolos turintiems skolų