Dirbate užsienyje? Ieškote kur galėtumėte pigiai pasiskolinti? Atėjote ten kur reikia! Mūsų geriausios paskolos dirbantiems užsienyje yra tiesiai prieš Jūsų akis! Tiesiog pasirinkite norimą paskolos pasiūlymą, užsiregistruokite ir atsakymą dėl suteikiamo finansavimo gausite vos per 10 minučių. Po to galėsite mėgautis papildomomis pajamomis.

geriausios paskolos dirbantiems užsienyjecreditstar kreditaismspinigai refinansavimas

Kaip sako žemaičiai – „būkime biedni, bet teisingai“ – apie paskolas yra prirašyta labai daug. Informacijos apie tai, kaip jos veikia, kur jų ieškoti ir panašiai, yra apstu. Bet beveik visi tokie straipsniai, pasiūlymai ir patarimai yra skirti tiems, kurie gyvena Lietuvoje.

Net ir AmCredit.lt didžioji dalis patarimų ir paaiškinimų, kaip pasiskolinti internetu yra skirti tokiems žmonėms. Tuo tarpu emigrantams ekvivalenčios literatūros ir pasiūlymų nėra. Kitaip tariant, paskolos internetu dirbantiems užsienyje iki šiol buvo ignoruotos ir lietuviai, kurie Lietuvoje negyvena, turėjo sudėtingas sąlygas pasiskolinti. Pagrindinė to priežastis – didelis klaustukas dėl galimybės gauti tokią paskolą bei nesugebėjimas jų palyginti su panašiomis įmonėmis, kuriuose taip pat teikiami greitieji kreditai, nors ir nelietuviški. Norėdami užpildyti šią žinių spragą, mes parengėme šią publikaciją, kurios pakalbėsime apie visas jūsų opcijas bei kitus aktualius dalykus.

Ką daryti dirbantiems nelegaliai?

paskolos dirbantiems uzsienyje (uk)Niekam nėra paslaptis, kad didelė dalis lietuvių emigrantų dirba nelegaliai. Tokio pasirinkimo logika yra ganėtinai paprasta – dirbant legaliai nei socialinės išmokos, nei senatvės pensija nesikaupia. O ir šiaip yra dirbama tikrai ne dėl jų ir vargu ar šiomis socialinėmis paslaugomis būtų galima pasinaudoti. Tuo tarpu dirbant užsienyje nelegaliai, darbo užmokestis yra gerokai didesnis. Taip nutinka dėl to, jog valstybė nežino apie jūsų sandorį su darbdaviu ir negali iš jūsų nuskaityti jokių mokesčių. Bet ištikus bėdai ar tiesiog atsiradus kokiems nors naujiems poreikiams dažnai galima pagalvoti apie greitąsias paskolas internetu. Tokiu atveju iškyla labai paprastas klausimas – ką gali padaryti nelegaliai dirbantis lietuvis užsenio šalyje tokioje situacijoje?

Pirmiausia atkrenta skolinimasis iš šalies, kurioje dirbate, finansinių institucijų. Nei bankai, nei greitųjų kreditų bendrovės jums paskolos nesuteiks. Tai yra kaina, kurią turite sumokėti todėl, kad dirbate nelegaliai. Kadangi dėl tokio darbo pobūdžio jūs esate oficialiai neregistruotas toje šalyje, neturite jokių (oficialių) pajamų ir jokių galimybių jas įrodyti, niekas nesiteiks jums suteikti paskolos. Iš skolintojų perspektyvos, jūs esate imigrantas neturintis jokių pajamų (nes negalite jų įrodyti), o tokiems žmonėms nei kreditas, nei paskola tikrai suteikta nebus. Tokie žmonės asocijuojami su rizikingiausiomis socialinėmis grupėmis, nes jiems negrąžinus paskolos laiku ar apskritai (kas yra labai realu), galimybės atgauti pinigų iš kitos šalies piliečių – labai miglotos. Todėl nenustebkite, kad prašydami vartojimo paskolos ar greitoji kredito sulauksite labai keistų žvilgsnių ir vienareikšmiško atsakymo.

Kas jums belieka? Vienas variantas. Paskolos internetu dirbantiems užsienyje gali būti suteiktos, jei skolinsitės iš Lietuvos greitųjų kreditorių. Bet tokia galimybė tikrai nereiškia jokių garantijų. Nors Lietuvoje yra vienas ar kitas kreditorius, kuris gali suteiktą paskolą bedarbiams ar kitoms rizikingoms socialinėms grupėms, tokių variantų tikrai reikės paieškoti. Jei norite garantijų, jums reikia padaryti vieną labai paprastą dalyką, tai yra deklaruoti savo pajamas, kurias gavote užsienyje. Tokiu būdu mūsų kreditorių akyse jūs būsite legalias pajamas gaunantys asmenys, kurie neturės didelių problemų grąžinti pasiimtus kreditus, bent jau statistiškai. Kadangi užsienyje dirbantys asmenys labai dažnai uždirba daugiau nei vidutinis lietuvis mūsų šalyje, jūs ne tik, kad neturėsite didelių problemų gauti greitąjį kreditą, bet galėsite jį gauti net ir tuo atveju, jei turite problemų su kredito istorija ar norite pasiskolinti didesnę sumą pinigų. Nelegaliems darbininkams, tai iš esmės yra vienintelė oficiali išeitis, norintiems gauti greitąjį kreditą dirbantiems užsienyje.

Legaliai dirbate užsienyje. Ką rinktis, užsienio ar Lietuvos kreditorius?

Jei dirbate legaliai, esate oficialiai registruotas ir neturite problemų su teisėsauga, tuomet jums yra atviri visi keliai. Jūs galite skolintis visur, kur tik norite. Svarbiausia tiesiog išsirinkti geriausią pasiūlymą.

swedbank vartojimo paskolaGalbūt reikėtų pradėti nuo pigiausios paskolos pasiūlymo. Ar žinojote, kad paskolą internetu galite gauti ir iš banko? Vienas iš geriausiai žinomų ir pigiausių variantų yra Swedbank teikiamas vartojimo kreditas internetu, kurį galite gauti net ir dirbdami užsienyje. Dar 2007 metais Swedbank pradėjo koncentruotis į dirbančius užsienyje ir greitai atsirado būtent jau minėtas vartojimo kreditas, kuris tapo prieinamas emigrantams, legaliai dirbantiems kitose šalyse. Kaip sako pats bankas, atsakymas dėl kredito išdavimo internetu žmonėms yra suteikiamas vos per 24 valandas. Per šį laikotarpį jūs gausite atsakymą į savo nurodytą el. paštą, ar kreditas jums bus išduotas ar ne. Ypatingai nuostabu yra tai, kad sąlygas, kuriomis šis kreditas yra siūlomas, nepriklauso nuo to ar skolinatės internetu ar fiziškai atvykus į banką. Emigrantams toks pasiūlymas turėtų būti ypatingai įdomus, nes komercinių bankų teikiamos paskolos yra gerokai pigesnės nei greitieji kreditai.

Bet jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių nenorite ar negalite gauti tokio komercinio kredito, turite ir kitų pasiūlymų. Vienas iš jų – kiek brangesni, bet prieinami greitieji kreditai iš Lietuvos kreditorių. Jei jūs esate gavęs pajamas ir jas oficialiai deklaravote, tuomet neturėsite problemų ne tik, kad gauti greitąją paskolą internetu, bet ją gausite norimomis sąlygomis. Dėl didelių uždirbamų pinigų, su emigrantais asocijuojama itin maža nemokumo rizika. Dėl to gerą greitą paskolą galite gauti be didesnių problemų, net ir nepaisant prastos kredito istorijos. Žinoma, susidursite su problemomis, jei norėsite pasiskolinti iš ties didžiules sumas ir turėsite tikrai prastą paskolų grąžinimo istoriją, bet visais kitais atvejais – jūs esate saugus.

Dar vienas ir ko gero labiausiai mistika apgaubta opcija – skolinimasis iš užsienio greitųjų kreditų tiekėjų. Nors toks variantas tikrai yra įmanomas, jį reikėtų pasilikti kaip paskutinį pasirinkimą. Nors palūkanų normos abiejuose šalyse bus vienodos, jūs vis tiek galiausiai sumokėsite daugiau užsienyje dėl nepalankaus valiūtų kurso santykio. Žinoma, mes darome prielaidą, kad jūs dirbate tokioje šalyje, kurioje toks santykis egzistuoja, nes kitu atveju – kam dirbti ten, ar ne? Negana to, minimali paskolos suma jums gali būti per didelė, jei jūsų poreikiai yra minimalūs ir siejami su išlaidomis gimtojoje šalyje. Tokį variantą svarstykite vienu vieninteliu atveju – jei abu aukščiausiai minėti variantai dėl kokių nors priežasčių jums yra nepriimtini ar neprieinami ir/arba jei jūsų poreikiams neužtenka greitos paskolos iš  Lietuvos.

Paskolos apžvalga
Data:
Paskolos tipas
Paskolos dirbantiems užsienyje
Įvertinimas
51star1star1star1star1star
Paskolos dirbantiems užsienyje

16 thoughts on “Paskolos dirbantiems užsienyje

 • 2016-09-20 at 10:36
  Permalink

  Ar yra galimybe gauti is jusu paskola kai esu Anglijoja ir ten dirbu?Bandziau pildyti bet telefono nr neduoda parasyti anglisko ir nera banko Barclay

  Atsakyti
 • 2016-09-25 at 8:40
  Permalink

  Kaip man gauti greita kredita jei as dirbu Airijoje?

  Atsakyti
 • 2016-11-02 at 16:44
  Permalink

  Sveiki, dirbu Norvegijoje, tačiau mano bandomasis laikotarpis (6 mėnesiai) dar nėra pasibaigęs. Sakykite kiek reikia padirbėti laiko, kad galėčiau gauti vartojimo paskola iš Sparebank, kadangi esu šio banko klientas. Ačiū

  Atsakyti
 • 2017-01-16 at 12:38
  Permalink

  Dirbu Airijoje.pilnu etatų. 4 metai stabiliai .vienoj kompanijoje.ar galėčiau gauti.laikiną paskolą iki 15.000 eurų..visus būtinus dokumentus.pristaticiau.

  Atsakyti
 • 2017-01-19 at 5:48
  Permalink

  LABA DIENA.Dirbu Vokietijoje jau 3,5 metų.Noriu gauti pakolą. Darbas oficialus ,darbo sutartis be apribojimų. Atlyginimą gaunu į užsienio sąskaitą.

  Atsakyti
 • 2017-02-09 at 13:37
  Permalink

  Ar galiu gauti paskola gyvendama ir dirbdama Anglijoje?? Neturiu banko sąskaitos Lietuvoje bet grysciau ir atsidaryciau jeigu galima gauti paskola
  Ačiū

  Atsakyti
 • 2017-06-10 at 16:54
  Permalink

  Sveiki ar galima gauti paskola dirbant Anglijoje ir kokios palukanos

  Atsakyti
 • 2017-10-16 at 8:52
  Permalink

  Laba diena dirbu vokietijoj ar galiu is jusu skolintis prasau atsakyti ačiu

  Atsakyti
 • 2017-11-09 at 12:28
  Permalink

  Sveiki,ar imanoma butu gauti paskola buto pirkimuj pats dirbu anglijoj legalej 5 metus

  Atsakyti
 • 2017-11-13 at 6:03
  Permalink

  Sveiki. Koks jusu kontaktinis numeris ?

  Atsakyti
 • 2018-01-30 at 15:38
  Permalink

  Ar galiu gauti paskola dirbdama anglijoje

  Atsakyti
 • 2018-02-16 at 20:54
  Permalink

  Sveiki. Ar suteikiat paskola dirbanciam zmogui anglijoje? Ir kaip su palukanomis?

  Atsakyti
 • 2018-03-12 at 14:23
  Permalink

  Lava diena. Dirbu Anglijoj ar imanoma gauti paskola is jusu? Bandau pildyti bet neduoda uzpildyti anglisko numerio. Ka daryti tokiu atveju?

  Atsakyti
 • 2018-04-07 at 16:28
  Permalink

  Dirbu Anglijoj 14 metu legaliei ar galiu gauti paskola Lietuvoj jejgu taip tai kokios dokumentai rekia pristatiti.Aciu

  Atsakyti
 • 2018-04-10 at 9:21
  Permalink

  Sveiki, dirbu Vokietijoje jau metus, norėčiau gauti paskola, bet esu išsiregistravusi iš Lietuvos. Ar įmanoma gauti paskola?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *