Kartais galima pagalvoti, kad nėra nieko sudėtingesnio nei įkristi į paskolų duobę. Kaip ten sakoma – paskola gali tapti it kilpa po kaklu. Paskolos įsiskolinusiems asmenims yra dviašmenis kalavijas – nors jos ir gali padėti išbristi iš paskolų liūno, jos lygiai taip pat situaciją gali padaryti dar blogesne nei ji buvo iki tol. Sekant tai, pirma atkreipkime dėmesį į tai, ką reikėtų daryti nenorint pakliūti į tokią padėti. Sekančiame žingsnyje aptarsime kaip atsikratyti paskolų įsiskolinusiems asmenims. Kitaip sakant pirma prevencija, o paskui – sprendimo būdai.

#1 vieta
#2 vieta
#3 vieta
paskolų klubas
finbee logo
bobutespaskola logo
gauti paskolą skoloms padengti
gauti paskolą skoloms padengti
gauti paskolą skoloms padengti
Paskolų įsiskolinusiems sąlygos
Išskirtinės paskolos įsiskolinusiems sąlygos
Pigiausias paskolų refinansavimas įsiskolinusiems visoje Lietuvoje!
Vienos žemiausių paskolų įsiskolinusiems palūkanų Lietuvoje:
vos nuo 6.41%
Galima apjungti net iki 10 skirtingų greitųjų kreditų ir kitų paskolų
Maksimali refinansavimo suma
10 000 eurų
10 000 eurų
10 000 eurų
Maksimalus refinansavimo laikotarpis
5 metai
5 metai
5 metai

Bet verta pastebėti, kad 2019 metais, paskolos įsiskolinusiems asmenims tapo daug lengviau prieinamos nei bet kada anksčiau. Dabar didžioji dalis visų kreditorių siūlo savo refinansavimo paslaugas, todėl surasti kas suteikia paskolas įsiskolinusiems nebėra taip sunku. Priešingai – dabar problema yra išsirinkti tinkamiausią ir pigiausią paskolą. Bet tai – daug malonesnis galvos skausmas nei egzistavę prieš tai. O taip pat tokia konkurencija sukuria aplinkybes, kuriose kreditai įsiskolinusiems yra išduodami vis geresnėmis sąlygomis dėl vyraujančios konkurencijos tarp bendrovių.

Per ateinančius 2019 metus galime tikėtis, kad kreditorių, kurie suteikia paskolas įsiskolinusiems asmenims skaičius tik augs, o sąlygos – tik gerės. Bet nepaisant visko, vis tiek yra būtina aptarti svarbiausius dalykus, kurių suvokimas padės greičiau atsikratyti turimų įsipareigojimų ar antstolių.

Paskolų įsiskolinimams padengti subtilybės

Ką reikėtų daryti imant paskolą, kad netaptumėte „iki galvos“ įsiskolinusiu asmeniu su tą sekančiomis didžiulėmis problemomis? Pradėkime nuo to, kad reikia turėti tam tikrus paskolų ypatumų suvokimo pagrindus. Matote, paskolos – o ypatingai paskolos įsiskolinusiems – nėra suteikiamos už dyką. Jos taip pat nėra suteikiamos ir su tiesiog vienkartiniu registracijos mokesčiu. Palūkanos yra tas mokestis, kurį turite mokėti pastoviai ir kuris labai retai būna nurodytas kaip pilnas mokestis. Dažniausiai būna nurodytas procentas, o kitais atvejais – to procento suma. Problema yra ta, kad tas procentas ar ta suma nurodo tik vieno mėnesio – ar kito laikotarpio pagal sutarties sąlygas – mokestį. Todėl šito nežinantiems paskola įsiskolinusiams asmeniui gali tapti problematiška. Tiesiog jūs imsite paskolą tikėdamiesi vieno, bet gausite visai ką kitą. Turėkite šią informaciją savo galvoje ir gerokai sumažinsite savo šansus paskęsti paskolų liūne.

Bet jei jau atsidūrėte ten kur esate ir ieškote kelio atgal – paskolos įsiskolinusiems asmenims gali būti ir visai neblogas variantas susitvarkyti su įsiskolinimais. Vienas dalykas, kurį turėtumėte žinoti, kad egzistuoja pirmos paskolos nemokamai akcijos, kurios suteikia galimybę pasiskolinti be palūkanų. Jos iš esmės problemų neišsprendžia, bet suteikia progą nusipirkti laiko, jei galima taip išsireikšti. Jūs galėsite mokėti savo palūkanų mokesčius tiesiog iš tų pinigų, kuriuos gausite – už juos juk palūkanų mokėti nereikės.

paskolos įsiskolinusiems asmenimsKitas būdas yra tiesiog skolintis iš vis kitų kreditorių, vis mažesnėmis palūkanomis. Taip jūs galėsite sumažinti savo paskolos įsiskolinusiems palūkanas stabiliai ir užtikrintai. Vėlgi, tai problemos neišspręs iki galo, bet ne tik leis jums turėti daugiau laiko su šia užduotimi susitvarkyti, bet lygiai taip pat leis po truputėlį artėti prie tikslo. Tiesiog mažindami palūkanų įmokas galėsite turėti mažiau finansinių problemų ir daugiau atliekamų pinigų.

Paskutinis ir kone svarbiausias būdas, kurį reikia žinoti, tai tiesiog paskolų refinansavimo paslaugos. Būtent jų dėka jūs galite apjungti visus savo turimus įsiskolinimus į vieną vietą ir gauti kur kas geresnes sąlygas. Nes refinansavimo tiekėjai dažnai supranta, kokioje situacijoje jūs atsidūrėte. Sekant tai, jie jums yra linkę pasiūlyti visai neblogas sąlygas. Tokių pasiūlymų ir variantų nėra ypatingai daug, tačiau gerai paieškoję tikrai surasti savo situaciją atitinkantį ir pagerinantį paskolos įsiskolinusiems asmenims sprendimą. Juolab, kad dabar vis daugiau ir daugiau vietų teikia tokios paslaugos galimybę.

Kas suteikia paskolas įsiskolinusiems asmenims?

Apie refinansavimą jau kalbėjome. Bet galime pakalbėti kiek plačiau apie bendroves, kurios noriai suteikia paskolas įsiskolinusiems. Taip jau yra, kad tikrai ne visos iš jų sutinka skolinti įsipareigojimų turintiems asmenims. Kai kurios iš jų tiesiog vykdo tokią politiką, o kai kurios tiesiog tuo metu nenori prisiimti per didelės atsakomybės ir rizikos. Juk vienaip ar kitaip, tai tokių paskolų suteikimas yra rizikingas žingsnis, galintis turėti pasekmių tiek tam pačiam kreditoriui, tiek įsiskolinusiam asmeniui.

kreditai įsiskolinusiemsBet pradžiai mums reikėtų atskirti keletą skirtingų dalykų. Greitieji kreditai turintiems skolų nėra vienodi. Pavyzdžiui, 100 eurų įsipareigojimas eiliniai greitojo kredito bendrovei praktiškai niekada nesukurs jokių problemų pasiskolinti. Tačiau jei turite įsipareigojimų antstoliams, tuomet viskas nusidažo kitomis spalvomis. Paskolos turintiems antstolių yra visai kitas lygmuo ir todėl tokios skolos praktiškai yra nedengiamos. Todėl jums vargiai pavyks padengti tokius įsipareigojimus tiesiog eiliniais kreditais.

Kreditai įsiskolinusiems asmenims lengviausia suteikiami, kai skolos yra mažos. Tokiais atvejais gauti paskolą yra lengviausia. Žinoma, ką reiškia „maža skola“ yra labai reliatyvu, todėl žvelgiant į jūsų skolas visada yra žvelgiama į jų santykį su gaunamomis pajamomis. Kuo šis santykis mažesnis – tuo galimybė gauti paskolą įsiskolinimams padengti yra lengvesnis.

Tačiau neturint nebūtinai gražiausią santykį tarp pajamų ir įsipareigojimų reikėtų nuleisti rankas. Paskolos turintiems įsipareigojimų ir refinansavimas apskritai yra unikalūs tuo, kad jie yra sukurti padėti žmonėms tokioje situacijoje. Skirtingai nei greitasis kreditas, šios paskolos ir yra skirtos daug įsiskolinimų turintiems žmonėms. Panaši situacija yra kai prašoma paskolos su bloga kredito istorija. Abiem atvejais paskolos yra suteikiamos padėti žmogui, o galutiniame rezultate laimi visi: žmogus moka mažesnes palūkanas, o kreditorius iš to dar ir uždirba.

Gauti paskolą įsiskolinimams padengti gali būti paprasčiau nei pasirodo iš pirmo žvilgsnio. Neabejotina, kad kai kurie kreditoriai atsisakys jums ją suteikti. Bet tai neturėtų jums sutrukdyti pateikti tokios pat paskolos paraišką kitam kreditoriui. Jei vienas kreditorius atsisakė suteikti kreditą skoloms padengti, tai tikrai nereiškia, kad tą patį padarys ir kitas kreditorius. Tas galioja net, kai yra kalbama apie antstolius. Todėl būkite atkaklūs, nenuleiskite rankų ir paskola įsiskolinusiems neabejotinai pasieks jūsų banko sąskaitą, anksčiau ar vėliau!

Paskolos įsiskolinusiems asmenims
Santrauka
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
5 based on 3 votes
Prekės ženklas
Refinansavimas
Paslaugos pavadinimas
Paskolos įsiskolinusiems

103 thoughts on “Paskolos įsiskolinusiems asmenims

 • 2016-02-01 at 4:40
  Permalink

  Laba diena as esu dirbantis visus metus bet ziema isformina bet dirbu o pavasary vel formina.turiu paemes paskola noriu ja grazinti ir kad dar liktu savo reikmem liktu.ar imanoma gauti paskola

  Atsakyti
 • 2016-02-08 at 7:18
  Permalink

  Jej esu laikinai nedirbantis ir turiu anstolius bet juos moku.ar galiu gauti paskola

  Atsakyti
  • 2016-06-09 at 13:55
   Permalink

   Sveiki. Esu dirbanti gaunu nuo 400 iki 450 euru atlyginima. Turiu finansiniu isipareigojimu kuriuos skubiai reikia grazint. Beto moku anstoliams.imoku like 2 menesiam. Ar yra galimybe gauti paslola pas jus.

   Atsakyti
   • 2016-11-10 at 6:58
    Permalink

    Sveiki,
    Reikalinga paskola, kreditams padengti. Lauksiu pasiulymo i el pasta. Busiu be galo dekinga.

    Atsakyti
  • 2017-11-16 at 7:06
   Permalink

   Laba diena esu dirbanti,bet turiu antstoliams skola ar galeciau,bet kur gauti paskola

   Atsakyti
  • 2017-01-24 at 18:12
   Permalink

   Sveiki! Turiu pastovias pajamas is darbovietes, bet turiu antstoliu. Ar galiu gaut paskola?

   Atsakyti
 • 2016-02-16 at 12:16
  Permalink

  Sveiki,ar suteiktumete kredita jei esu skolingas kitiems kreditams.Mano tikslas – padengti isikolinimus.

  Atsakyti
 • 2016-02-18 at 11:07
  Permalink

  sveiki man reikia paskolos bet esu skolingas uz tele 2 noriu padengti ar galima gauti esu dirbamtis

  Atsakyti
 • 2016-02-20 at 6:11
  Permalink

  Laba diena noreciau gauti paskola padengti skolas pas anstolius. Ar butu galima gauti paskola

  Atsakyti
 • 2016-03-04 at 14:37
  Permalink

  Sveiki,ieškau kas galėtų refinansuoti mano skolas.Esu dirbantis,pajamos yra apie 1500 eurų pastovios o mano skolos kas mėnesį sudaro apie 900 eurų išlaidų trokštu atiduoti ir mokėti vieną paskolą vienam kreditoriui.

  Atsakyti
 • 2016-03-13 at 12:30
  Permalink

  Sveiki ieskiau paskolos turiu skoliu ir noriu padengt skubiai reikia pinigu

  Atsakyti
 • 2016-03-16 at 8:21
  Permalink

  Norėčiau gauti paskolą turimoms paskoloms padengti yra įsiskolinimas.lauksiu atsakymo.Ačiu.

  Atsakyti
 • 2016-03-16 at 8:27
  Permalink

  turi įsiskolinimų kreditų bendrovėms reikalinga paskola

  Atsakyti
  • 2016-08-24 at 7:29
   Permalink

   Laba diena, reikalinga paskola busto paskolai susitvarkyti. Reikalinga paskola 10 000 eur.

   Atsakyti
 • 2016-03-16 at 8:35
  Permalink

  gal kas galėtų suteikti paskolą kitoms paskoloms padengti turiu įsiskolinimų .Ačiu.

  Atsakyti
 • 2016-03-18 at 6:02
  Permalink

  Labas rytas noreciau gauti paskola nes turiu viena paskola ir noriu grazinti o likusia dali isleisti mokslams laukiu el.paste zinutes

  Atsakyti
 • 2016-03-19 at 15:25
  Permalink

  lb diena norejau paklausti ar imanama gauti paskola jei esu isįškolinusi ir noriu gražinti skola turiu pajamas gal galit kas patarti nes skubie reik gražinti škola aciu

  Atsakyti
 • 2016-03-21 at 16:37
  Permalink

  Dirbantis su 400eur. skola iesko kreditoriaus paskolai

  Atsakyti
 • 2016-03-31 at 4:03
  Permalink

  Laba diena. esu mama esanti vaiko auginimo atostogose. Ar galeciau gauti paskola skolos padengimui ir likusiaiems butiniems poreikiams.

  Atsakyti
 • 2016-04-04 at 10:19
  Permalink

  Laba diena,esu isiskolinusi ir noreciau refinancuoti greituosius kreditus,esu dirbanti.Aciu lauksiu atsakymo.

  Atsakyti
 • 2016-04-12 at 12:56
  Permalink

  Noriu gauti paskola,kad padengti turimus isipareigojimus,ir moketi vienoje vietoje. Laukiu atsakymo.

  Atsakyti
 • 2016-04-13 at 4:33
  Permalink

  Laba diena,esu isiskolinusi ir noreciau refinancuoti greituosius kreditus,esu dirbanti.

  Atsakyti
 • 2016-04-17 at 17:29
  Permalink

  Laba diena eau skolingas anstoliams. Ar butu imanoma gauti paskola kad padengciau tas skolas ir jums mokeciau bet siuo metu esu bedarbis. Tiksliau tarnauju kariuomeneje menesines imokos galeciau moketi kaskiek tai o po topo ir didesne dali nes pasiliksiu joje dirbti.

  Atsakyti
 • 2016-04-19 at 7:32
  Permalink

  laba diena. Pries savaite netekau darbo,turiu skolu,kurias anksciau mokejau,o dabar noreciau jas padengti,todel ieskau paskolos kaip jas padengti.

  Atsakyti
 • 2016-05-21 at 11:53
  Permalink

  Sveiki noreciau refinansuoti didele suma paskolu ka man daryti. Gal galit ka patarti ar padeti

  Atsakyti
 • 2016-05-28 at 3:13
  Permalink

  sveiki turiu mazdaug 12000 skolu su arestais butui ir uz komunalines paslaugas uzdirbu tik min. alga turiu 2 vaikus noriu sujungti skolas, mazinti procentus ir patarimo kaip elgtis toliau, kur kretiptis nes manau bamnkrotas ne mum nes gali atimti buta?

  Atsakyti
 • 2016-05-31 at 6:51
  Permalink

  Laba diena,esu skoloje anstolems likutis 80 euru.ar galeciau gauti paskola?

  Atsakyti
 • 2016-06-21 at 17:11
  Permalink

  Sveiki,turiu nemazai anstoliu,labai noreciau juos visus atiduoti ir moketi i viena vieta,man taip butu lengviau,nereiktu moketi kiekvienam atskirai,galeciau kiekviena menesi moketi pastoviu laiku. Esu dirbanti. Labai noreciau suzinoti ar yra koks nors variantas,aciu.

  Atsakyti
 • 2016-07-07 at 23:58
  Permalink

  Ar įmanoma gauti refinansavimą visomsskoloms 15000 eu arba nors vienai, kurią turiu gražinti iki rugpjūčio mėn -5000 eu, Esu dirbati, atlyginimas apie 600 eu, moku antstoliams.

  Atsakyti
 • 2016-07-07 at 23:59
  Permalink

  Ar yra koks problemos sprendimo variantas? Tiesiog jau nebežinau , kur ir kreiptis.

  Atsakyti
 • 2016-07-11 at 11:23
  Permalink

  Sveiki, esu dirbanti, gaunu pastovias pajamas. Tačiau buvau išvykus i užsienį ir užmiršau atsisakyti interneto nuomajame bute Lietuvoje. Grįžus gavau laišką kad esu skolinga. Norėčiau gauti paskolą kad galėčiau susimoket įsiskolinimą.

  Atsakyti
 • 2016-07-22 at 11:38
  Permalink

  ar galeciau gauti refinansavima visoms paskoloms 15000 euru visas paskolas mokejau laiku saziningai,:bet isvykau i uzsieni tikedamas uzsidirbti ten daugiau ir greiciau grazinti bet nepavyko.Esu dabar dirbantis bet susidare skolu kol buvau isvykes ir niekaip neiseina ju issilygint.Jai gauciau paskola galeciau moket i viena,nes kitos iseities nebematau

  Atsakyti
 • 2016-07-24 at 17:32
  Permalink

  laba diena esu skolinga ansto;iams liko dar 2 men imoket ar galeciau gauti paskola? labai reikia padengti butinai ir noriu buto remontui esu dirbanti

  Atsakyti
 • 2016-08-23 at 14:46
  Permalink

  Labas vakaras,esu dirbanti,bet šiuo metu-jau 3mėn-esu nedarbingumo laikotarpyje dėl ligos. turiu vieną paskolą,kurią reguliariai moku,bet norėčiau pasiskolint buto remontui ir kartu pasidengti esančią paskolą. ar įmanoma būtų pas jus pasiskolint?

  Atsakyti
 • 2016-08-25 at 7:44
  Permalink

  Sveiki,esu dirbanti,skoloje anstoliams,del kuriu negaliu gauti kredito skolos padengimui.Ar yra galimybe gauti kredita

  Atsakyti
 • 2016-08-26 at 6:55
  Permalink

  Laba diena noreciau gauti paskola padengti skolas pas anstolius. Ar butu galima gauti paskola

  Atsakyti
 • 2016-09-04 at 14:23
  Permalink

  Laba diena, reikalinga paskola,esu dirbantis uždirbu 850eu i mėnesį,reikalinga 6000eu paskola

  Atsakyti
 • 2016-09-06 at 5:25
  Permalink

  Laba diena, noriu paprašyti pagalbos. Turiu skolų anstoliams ir privatiems asmenims. Esu dirbanti, gaunu pastovias pajamas, ar yra galimybė gauti paskolą, kad grąžinčiau susidariusias skolas ir mokėčiau vienai bendrovei? ačiū.

  Atsakyti
 • 2016-10-07 at 5:24
  Permalink

  Laba diena norėčiau sužinoti ar galiu gauti kreditą bet esu ysiskolinus paėmus kelis kreditus ir norėčiau tai pasidenkti ir mokėti vienai bendrovei is anksto ačiū.

  Atsakyti
 • 2016-10-09 at 12:04
  Permalink

  Turėjau įsiskolinimų,sumokėta jau.kodėl negaliu gauti paskolytės,sako ,kad turiu pradelstų skolų.gaunu pastovias nekintančias pajamas.

  Atsakyti
 • 2016-10-16 at 13:01
  Permalink

  Laba diena noreciau gauti paskola anstoliam padengti ar butu imanoma?

  Atsakyti
 • 2016-10-19 at 13:32
  Permalink

  Sveiki ar imanoma padenkti skola anstoliams?

  Atsakyti
 • 2016-11-02 at 14:43
  Permalink

  labai reikalinga paskola . turiu skolu.pradejusi dirbti. ar yra galimybe gauti paskola?

  Atsakyti
 • 2016-11-03 at 14:00
  Permalink

  Laba diena, turiu antstoliams isiskolinima, ar butu galima gauti is jusu paskola ir moketi vieniems jums?

  Atsakyti
 • 2016-11-04 at 18:23
  Permalink

  Labas vakaras. turiu dvi paskolas. ir dar trečią skola vyro. esam paduoti į teismą. vyras dirba. tik aš ne nes auginu musu pusantrų metų sūnų. ar būtų galima gauti paskolą kad galėčiau visas skolas susimokėti ir mokėti tik vieną paskola tai jums. labai lauksiu atsakymo.

  Atsakyti
 • 2016-11-07 at 14:20
  Permalink

  Sveiki, reikia skubiai paskolos (iki 1000 eur, be užstato).

  Atsakyti
 • 2016-11-09 at 12:03
  Permalink

  Laba diena,esu skolinga kelies anstoliams.Noreciau gauti paskola jiems sumoketi.Esu dirbanti.

  Atsakyti
 • 2016-11-14 at 8:16
  Permalink

  Laba diena norėčiau sužinoti ar galeciau gaut koki refinansavima nes esu isiiskolinus paėmus keleta kreditu ir skolu komunaliniams mokesčiams ir norėčiau pasidengti ir mokėti vienai bendrovei .Prašau jusu pagelbeti.Turiu viena mergyte.Is anksto ačiū.

  Atsakyti
 • 2016-11-14 at 12:23
  Permalink

  Laba noreciau patarimo ar butu galima gauti paskola jei turiu jau pasidares refinancavima o esu siuo metu nedirbantis bet gaunantis bedarbio pasalpa.

  Atsakyti
 • 2016-11-18 at 4:32
  Permalink

  LABAS RYTAS, Ar yra galimybė pradėti nuo nulio, gauti paskolą skolom sumoketi kad būtų galima mokėti viena kredita, nes kur besikreipiam nieko gero….

  Atsakyti
 • 2016-11-27 at 17:24
  Permalink

  Laba vakara esu siuo metu dekrete.Buvau dirbanti gaunu dekreta,bet turiu skolele kuria noreciau padengti nes kai isejau i dekreta gavus pinigelius pasidengiau dali kredito bet tos sumos neuzteko pilnai padengti tad reiketu jusu pagalbos.Ar tai imanoma turesiu dabar nuolatines menesio pajamas.

  Atsakyti
 • 2016-11-28 at 9:02
  Permalink

  Laba diena, esu skolinga antstoliams, ar įmanoma gauti paskolą kad issilaisvinciau nuo jų ir normaliai nesciau pinigus į paskolą, šiuo metu esu vaikelio auginimo atostogose

  Atsakyti
 • 2016-12-08 at 15:08
  Permalink

  Laba diena , turiu skola anstoliams , ar imanoma sulaukt pagalbos siai bedai isspresi?

  Atsakyti
 • 2016-12-10 at 18:42
  Permalink

  Ar galiu gauti paskola atiduoti skoloms?

  Atsakyti
 • 2016-12-13 at 12:11
  Permalink

  Sveiki, ar galiu gauti paskolą,kad padengti skola anstoliais, ir mokėti mažiau kas mėnesį?

  Atsakyti
 • 2016-12-20 at 21:24
  Permalink

  Sveiki, kokios salygos norint gauti paskola? Turiu skolu,ir noreciau jas sujungti i viena. Lauksiu atsakymo.

  Atsakyti
 • 2016-12-21 at 11:50
  Permalink

  Ar galima gaut paskola turiu invaliduma gaunu 168€ ir per darbo birza stiprndija 224€. Paskola reikalinga padengt skolad ir kad liktu. Andrejus

  Atsakyti
 • 2016-12-30 at 12:41
  Permalink

  Laba diena, ar imanoma gauti paskola is jusu kad padengti skola anstoliuj ,ir moketi tiktai jums. Laukiu atsakymo Aciu!

  Atsakyti
 • 2017-01-10 at 12:12
  Permalink

  ar galiu gauti paskola padengti skolas antstoliams,gal galima padeti.

  Atsakyti
 • 2017-01-11 at 14:25
  Permalink

  Sveiki, reikaling paskola skoloms padengti ar galima gauti is jusu? Esu dirbanti.

  Atsakyti
 • 2017-01-22 at 9:46
  Permalink

  Esu dirbanti bet turiu skolų ar galima gauti kreditą

  Atsakyti
 • 2017-01-22 at 12:35
  Permalink

  Sveiki ar galeciau gauti refinansavima ,esu isiskolinusi paskoloms ,noriu jas grazinti ir moketi tik viena .esu dirbanti pajamos 600- 700 euru kas menesi .

  Atsakyti
 • 2017-02-02 at 16:13
  Permalink

  ar galiu gauti paskola padengti isiskolinima anstoliams. reikia skubiaui

  Atsakyti
 • 2017-02-03 at 13:44
  Permalink

  Skubu, reikalinga paskola refinansuot kreditus. Esu isiskolinusi, gresia anstoliai. Pajamas turiu

  Atsakyti
 • 2017-02-10 at 13:56
  Permalink

  Laba diena. Esu dirbanti. turiu busto paskolą. Turiu skolą už komunalines paslaugas( esu skolininku sąraše). Ar galiu gauti paskola padengti isiskolinima anstoliams. reikia skubiaui

  Atsakyti
 • 2017-03-14 at 7:18
  Permalink

  Laba diena turiu skola uz komunalines paslaugas esu skolininku sarase.Kur galeciau gauti paskola padengti skolas

  Atsakyti
 • 2017-03-24 at 21:41
  Permalink

  Laba diena reikia paskolos esu pirma menesi dirbanti per kur galiu gauti skubiai paskola turiu issiskolinimu ir reikia padengti

  Atsakyti
 • 2017-03-29 at 12:15
  Permalink

  Laba diena .As dirbanti ir gaunu pajamas .Turiu isiskolinimu uz kom. paslaugas ir skolu greituose kredituose.Gal galeciau gaut refinansavima iki 10000 euru.

  Atsakyti
 • 2017-06-05 at 13:53
  Permalink

  Reikalinga paskola isiskolinimams padengti,,esu dirbanti,gal galeciau gaut refinansavima iki 5000e.

  Atsakyti
 • 2017-06-08 at 16:46
  Permalink

  Laba diena . Esu dirbanti ir turiu antstoliam skola kuria noriu grazinti nes auginu maza vaikuti ir noriu stotis ant koju. Ar butu ymanoma man padeti?

  Atsakyti
 • 2017-09-29 at 1:27
  Permalink

  Padėkit.Turiu didelių įsiskolinimų.Noriu jų atsikratyti ir būti skolingai tik vienai įmonei,kad galėčiau laiku viską išsimokėti.Esu dirbanti.

  Atsakyti
 • 2017-10-16 at 11:16
  Permalink

  Labas.ar galeciau gauti paskola jai turiu tele2 skola ir noreciau ja grazinti?

  Atsakyti
 • 2017-11-01 at 13:46
  Permalink

  Sveiki,turiu skolu pas anstolius…ar galeciau gauti paskola juos padengti ir moketi viena paskola?

  Atsakyti
 • 2017-11-15 at 23:03
  Permalink

  Kas gali padeti grazinti 2500 skola labai prasau esu nedirbanti bet galiu moketi 150 i menesi

  Atsakyti
 • 2017-11-28 at 12:10
  Permalink

  Reikalinga pagalba turiu skolu.gal galit padeti.turiu reikalu su antstoliais.esu dirbanti

  Atsakyti
  • 2018-03-15 at 12:10
   Permalink

   Sveiki,norejau paklausti turiu isiskolinoma anstoliams ir siuo metu esu bedarbe,gaunu solialine pasalpa,ar gali buti man suteikiama paskola ar refinansavimas tam kad atsiskaityciau su siom skolom ir tureciau viena kuria galeciau issimoketi?

   Atsakyti
 • 2018-03-16 at 4:32
  Permalink

  Sveiki guriu isiskolinima anstolui ir noreciau suzinoti ar butu imanoma gauti paskola kad galeciau pasidegti anstoli ir moketi menesines imokas nebeturint anstoliu esu dirbantis mano pajamos apie 450 e

  Atsakyti
 • 2018-04-02 at 2:29
  Permalink

  Laba diena, esu dirbanti, alga apie 600 eur. Turiu isiskolinimu. Ar imanoma paimti paskola 8000 eur 60 men laikotarpiui, isiskolinimu padengimui.

  Atsakyti
 • 2018-04-22 at 5:21
  Permalink

  Esu dirbanti bet skolinga anstolem ar galeciau gauti paskola padenkti skola ir tureti sektiek savo reikmems

  Atsakyti
 • 2018-06-26 at 15:25
  Permalink

  Sveiki,

  Turiu skolų antstoliams. Esu dirbanti, kiekvieną mėnesį jiems sumoku pusę atlyginimo. Norėčiau gauti paskolą skolai padengti, kad galėčiau ramiai dirbti ir atidavineti protinga įmoka kreditoriui. Laukiu jūsų atsakymo.

  Atsakyti
 • 2018-07-26 at 12:05
  Permalink

  Sveiki. Ar galiu gauti paskola atiduoti issiskolinimui anstoliai? Skola siekia apie 2000eur. Dirbu

  Atsakyti
 • 2018-08-02 at 11:07
  Permalink

  Reikalinga paskola isipareigojimams padengti.Esu dirbanti atlyginimas 700 eurų atskaičius mokesčius. Su sutuoktiniu gyvename atskirai nors nesame išsituokę.Reikalinga paskola iki 1000 eurų.

  Atsakyti
 • 2018-10-13 at 20:37
  Permalink

  Sveiki,turiu kelis anstoliu,labai noreciau juos visus atiduoti ir moketi i viena vieta,man taip butu lengviau,nereiktu moketi kiekvienam atskirai,galeciau kiekviena menesi moketi pastoviu laiku. Esu dirbanti. Labai noreciau suzinoti ar yra koks nors variantas,aciu.

  Atsakyti
 • 2018-11-03 at 7:48
  Permalink

  Sveiki, turiu skolą anstoliams. Suma nedidelė, tik prieš pora dienų gautas laiškas iš antstolio. Ar galiu gauti paskolą/kreditą, kad atsiskaityčiau su anstoliu?

  Atsakyti
 • 2019-02-04 at 13:50
  Permalink

  Norėčiau gaut paskola esu isikolinus kreditui gaunu grupė invalidumo su vaiku

  Atsakyti
 • 2019-03-07 at 6:54
  Permalink

  esu dirbantis.ar galiu gauti gauti kredita?

  Atsakyti
 • 2019-03-28 at 15:43
  Permalink

  Ar galeciau gauti 2000 e noriu isbristi is skolu ir esu anstoliam paduota

  Atsakyti
 • 2019-04-08 at 11:47
  Permalink

  Sveiki esu anstolems skoloje 900 ir ar butu galima gauti paskola 2000 susimokėčeu anstolems ir investuočeu šiek tiek i butą esu dirbanti

  Atsakyti
 • 2019-10-10 at 15:48
  Permalink

  Laba turiu skolu,ir noriu viska atiduoti ir moketi pagal grafika.

  Atsakyti
 • 2019-10-12 at 12:06
  Permalink

  Laba diena ar butu imanoma gauti paskola laikinai nedirbu bet turiu anstoliu

  Atsakyti
 • 2019-10-13 at 14:40
  Permalink

  Sveiki esu isiskolynes antstoliams ar galiu gauti kredyta, esu dirbantis pajamos stabilios.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *