Paskola automobiliui

Palyginkite paskolas automobiliui ir išsirinkite tinkamiausias sąlygas. Automobilio paskola nereikalauja užstato, todėl jums nereikės įkeisti savo transporto priemonės. Paskola automobiliui leidžia pasiskolintus pinigus panaudoti savo nuožiūra, todėl galėsite įsigyti bet kokią norimą transporto priemonę.

€50 €30000
1 mėn144 mėn
Loading

Tipinės paskolos pavyzdys:

Pasiskolinus 900 €, sudarant sutartį sutartį 12 mėn. terminui, kai metinė palūkanų norma – 9.50 %, o sutarties sudarymo mokestis – 20 € bei mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 0.50% nuo paskolos sumos, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 27.35%, bendra kredito gavėjo mokama suma – 1139 €, mėnesio įmoka – 94.92 €.

Apie paskolas automobiliui

Paskola automobiliui – greitas ir paprastas būdas užsitikrinti finansavimą naujo ar naudoto automobilio įsigijimui. Pasinaudoję automobilio paskola nebūsite suvaržytas: pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą, kuriuos galėsite panaudoti bet kokios transporto priemonės įsigijimui. Automobilio amžius, modelis ar markė nėra ribojami. Taip pat nereikės rūpintis užstatu, nuosavybės teisėmis ar Kasko draudimu.

Jei ieškote alternatyvos auto paskolai, pasidomėkite automobilių lizingu: autolizingas.

Kaip gauti paskolą?

Išsirinkite kredito davėją

Pasirinkite vieną iš kreditorių, kurio pateiktos sąlygos jus tenkintų ir spauskite GAUTI KREDITĄ. Būsite nukreipti į kreditoriaus interneto puslapį.

Užsiregistruokite ir patvirtinkite tapatybę

Užsiregistruokite kredito davėjo savitarnos sistemoje bei patvirtinkite savo tapatybę vienu iš leistinu būdų.

Pateikite paskolos paraišką

Sekdami instrukcijas, užpildykite ir pateikite paskolos paraišką pasirinkto kredito davėjo interneto svetainėje. Paraišką užpildyti galite ir kelių kredito davėjų interneto svetainėse.

Gaukite pasiūlymą ir pasirašykite sutartį

Per kredito davėjo numatytą terminą gausite asmeninį paskolos pasiūlymą. Susipažinkite su jo sąlygomis, atkreipkite dėmesį į BVKKMN ir BVKGMS. Jei sąlygos jus tenkina - pasirašykite sutartį.

Kas gali gauti paskolą?

Paskolą gauti gali asmenys, atitinkantys Atsakingojo skolinimo nuostatuose bei kitur numatytus reikalavimus bei papildomus kredito davėjo taikomus reikalavimus. Norint gauti paskolą, paskolos gavėjas privalo:
  • Būti ne jaunesnis, nei 18 metų amžiaus.
  • Būti Lietuvos Respublikos pilietis arba turėti nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje.
  • Turėti lietuvišką banko sąskaitą.
  • Neturėti pradelstų mokėjimų ir įsiskolinimų
  • Turėti pastovias pajamas bei nepertraukiamą bent 4 mėnesių darbo stažą
  • Neturėti įsipareigojimų, kurie viršytų 40% pajamų.

Paskola automobiliui