Paskolų rūšys

Paskolos be užstato

Mūsų siūlomos paskolos be užstato – su geriausiomis sąlygomis Lietuvoje. Kiekvienas iš rekomenduojamų kreditorių gali pasiūlyti savų paskolos privalumų. Paskolos iki 25 000 eurų su palūkanomis, kurios prasideda vos nuo 4.9% per metus. Visas paskolos be užstato sąlygas rasite greta mūsų rekomenduojamų kreditorių logotipo. Išsirinkę kredito davėją, tiesiog spauskite greta esantį mygtuką ir būsite nukreipti į kreditoriaus interneto svetainę, kur galėsite su jo paskolos be užstato pasiūlymu susipažinti detaliau. O ten pat galėsite užpildyti paraišką ir gauti paskolą vos per 15 min.

Fjordbank

Metinė palūkanų norma: nuo 7.9%
Paskolos suma: 1 000€ – 10 000€
Paskolos terminas: 12 mėn. – 60 mėn.

Finbee - finansų bitė

Metinė palūkanų norma: nuo 7%
Paskolos suma: 300€ – 10 000€
Paskolos terminas: 12 mėn. – 60 mėn.

Manopaskola manobank

Metinė palūkanų norma: nuo 9%
Paskolos suma: 500€ – 25 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 84 mėn.

mokilizingas

Metinė palūkanų norma: nuo 4.9%
Paskolos suma: 300€ – 15 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 72 mėn.

Kai kurios paskolos be užstato yra suteikiamos pigiau, o kai kurios – brangiau. Pas vienus suteikiami nemokami kreditai, o pas kitus – ne. Bet niekas negali pasakyti, kad pasirinkimas yra mažas. Dabar veiklą vykdo ne tik keletas užsienio kreditorių. Dabar paskolas be užstato siūlo ir daug lietuviškų kredito bendrovių. Tačiau tai gali apsunkinti paskolos pasirinkimą, nes norint išsirinkti geriausias sąlygas siūlančią bendrovę, reikia palyginti daug pasiūlymų.

paskolos internetu be užstatoPriimant tokį atsakingą sprendimą reikia turėti tinkamą informaciją. Pasidalinsime patarimais, kaip reikėtų rinktis paskolą be užstato internetu. Būtent internetu suteikiama daugiausia vartojimo paskolų be užstato.

Yra keletas žingsnių, kuriuos būtina atlikti norint įsigyti tinkamą paskolą internetu. Reikia susirasti visas vietas, kuriuose galite gauti paskolą internetu be užstato. Tuomet išsianalizuokite savo pačių situaciją – ko, kiek ir kodėl jums reikia; tai bus svarbiausi kriterijai renkantis kreditą. Galiausiai atmeskite visus pasiūlymus, neatitinkančius jūsų iškeltų sąlygų, o su likusiai nuodugniai susipažinkite ir išsirinkite tinkamiausią. Bet dabar apie kiekvieną iš šių žingsnių gerokai detaliau.

Paskolos be užstato palyginimas

Kaip jau minėjome, šiuo metu galite rinktis iš daugiau nei dviejų dešimčių skirtingų vietų, kur teikiama paskola be užstato. Ką reikia padaryti, tai susirasti visas tas vietas ir susirašyti ant popieriaus lapo. O galbūt dar patogiau susirašyti tiesiog kompiuteryje, kad būtų lengviau redaguoti informaciją. Jei matote, kad kuris nors kreditorius akivaizdžiai neatitinka jūsų iškeltų sąlygų – pavyzdžiui, jei reikalinga paskolos suma tiesiog nėra suteikiama pas šį kreditorių – tiesiog netraukite jo į sąrašą. Yra du būdai kaip reikia visa tai daryti. Vienas iš jų yra mechaninis, o kitas automatinis. Pirmasis reiškia, kad viską darysite rankiniu būdu. Tai reiškia, kad teks naršyti po internetą ir ieškoti bendrovių, teikiančių tokias paskolas. Kadangi kai kurios iš jų yra naujos ir mažai žinomos, niekada negalite būti tikri, kad kažko nepraleisite. Tai ne tik negarantuoja, kad viską atliksite teisingai, bet dar ir užima labai daug laiko. Todėl geriau reikėtų rinktis antrąjį būdą. Juo galėsite pasinaudoti jau surinkta ir agreguota informacija. Tokias paslaugas teikia daugybė skirtingų paskolų internetu palyginimo puslapių. Vienas iš jų yra mūsiškis – www.AmCredit.lt, kurio pagrindiniame puslapyje galite rasti keletą geriausių paskolų internetu pasiūlymų. Ten taip pat rasite ir nuorodas į kitus puslapius, kuriuose yra kiti susiję pasiūlymai. Žinoma, kaip ir minėjome, tokių puslapių yra ne vienas ir ne du, bet mes esame visus juos išanalizavę ir galime pasakyti, kad mūsiškis tikrai yra geriausias. Dėl to neturėtų kilti nė menkiausios abejonės. Taigi, toks būtų pirmasis žingsnis, kurį turite žengti, norėdami išsirinkti geriausią paskolą be užstato.

Paskolos be užstato pasirinkimas

Turėdami visą paskolų sąrašą prieš akis, galite judėti toliau. Dabar jums reikės nuspręsti ko iš tikrųjų norite. Taip, jūs norite paskolos be užstato. Bet ne visos jos yra vienodos, todėl jums reikės būti konkretesniems. Jums būtinai reikia nemokamos paskolos be užstato? Jei taip, tai didžioji dalis kreditorių tiesiog atkris. Jei ne, tai tuomet tai nėra reikšmingas kriterijus ir į jį dėmesio galėsite nekreipti. Apie tokio lygmens detalumą mes ir kalbame. Galbūt pradėkime nuo paprasčiausių dalykų – kokios vertės paskola yra reikalinga. Ne kiekvienas greito kredito tiekėjas suteikia beribių verčių kreditus. Visur yra nustatomi tiek minimalūs, tiek maksimalūs limitai. Tai reiškia, kad yra pateikiami konkretūs skaičiai kiek galite skolintis mažiau, o kiek – daugiausiai. Todėl paprasčiausia bus jei tiesiog atmesite tuos variantus, kurie akivaizdžiai neatitinka jūsų iškeltų sąlygų ir niekaip negalėtų jų patenkinti, nes paprasčiausiai neteikia tokių paskolų. Atmetę keletą netikusių variantų, galite judėti toliau ir atmesti juos pagal kitus kriterijus. Užduokite sau tokius klausimus – kuriam laikui norite/galite pasiskolinti, kokia maksimali kaina, kurią galite mokėti už tokį kreditą be užstato ir panašiai. Po tokio proceso turėtų atkristi ir dar keletas greitųjų paskolų bendrovių. Jei viską įvykdysite teisingai ir būsite aiškūs ir tikslūs patys su savimi, rezultate turėtumėte turėti ne daugiau penkių ar šešių kreditorių savo sąraše. Tokiu atveju jau galite pereiti prie paskutinio ir atsakingiausio žingsnio.

Paskolų be užstato sąlygos

Turėdami prieš save tuos išrinktuosius kreditorius, pradėkite detalų susipažinimą su jų siūlomomis sąlygomis. Tai yra būtina norint tinkamai pasiruošti galutiniam sprendimui. Paprasčiausiai to, kas yra pateikiama akivaizdžiai ir paviršutiniškai jums tikrai neužteks. Viskas, ką galite rasti pagrindiniame kredito puslapyje, tėra elementariausia informacija – paskolų sumos ir laikotarpiai bei palūkanos kartu su bendrai mokesčiais. Be abejo, dažnu atveju galite rasti ir informacijos apie paskolų akcijas, pavyzdžiui, apie nemokamas paskolas. Bet to tikrai neužtenka ir mes pasakysime kodėl. Pirmiausia, jūs tokioje vietoje tikrai nerasite informacijos apie papildomus mokesčius, kurie gali būti užslėpti sutartyje. Didelė problema slypi tame, kad tokia informacija egzistuoja tik paskolos sutartyje, kurią prieš save pamatote tik prieš pat gaunant paskolą. Norėdami detaliau susipažinti su tokiomis detalėmis, būtinai paprašykite šiuos informacijos prieš priimdami bet kokį sprendimą. Juk tie mokesčiai gali pakeisti jūsų pasirinkimą.

Pavyzdžiui, jei manote, kad yra didelė tikimybė, jog paskolos be užstato negalėsite grąžinti sutartą dieną, bet vėluosite vieną ar dvi dienas, galite pagalvoti, kad tai menkniekis. Bet viskas priklausys nuo vėlavimo grąžinti mokesčių. Neapsigaukite manydami, kad visi jie yra minimalūs. Taip, kai kur jie tikrai vaizdo ir nuomonės apie konkretų kreditą nesugadins. Bet kitose vietose šis mokestis gali būti toks didelis, kad net ir viena diena gali kardinaliai pakeisti kredito pasiūlymo patrauklumą. Čia yra viena iš esminių detalių.

Svarbu atkreipti dėmesį ir į žmonių grupę, kuriai priklausote. Paskolos be užstato dirbantiems užsienyje ir dirbantiems Lietuvoje bus suteikiamos skirtingomis sąlygomis. Todėl nuo pat pradžių atkreipkite dėmesį į sąlygas, kurios priklauso nuo to, kuriai grupei žmonių priklausote. Tas pats galioja ir kitais atvejais: paskolos neturintiems pajamų ir paskolos daug uždirbantiems bus suteikiamos smarkiai skirtingomis sąlygomis.

Dar viena detalė yra susijusi su vadinamais nemokamais kreditais internetu. Dabar daug ženkliai besiskirenčių kreditų gali būti vadinami nemokamais. Bet tai tikrai nereiškia to, apie ką jūs galvojate. Tai nebūtinai reiškia, kad jums tikrai nereikės mokėti nė cento už pasiimtą kreditą. Tokie kreditai be užstato turi ypatybę, kad pasikapsčius po detales kiek giliau, pradedame matyti kitokį vaizdą. Taip, kai kurie iš jų tikrai yra visiškai nemokamai; bet tikrai ne visi. Dabar populiaru gundyti klientus tokiais pasiūlymais, po kurių kauke slepiasi tik ribotos akcijos kreditas. Tarkim, pasiūlymas nemokėti palūkanų, bet mokėti administracinius mokesčius. Arba nemokėti jokių mokesčių, bet tik pirmajai įmokai ar pirmoms kelioms įmokoms. Kaip matote, vadinti tokius kreditus nemokamais būtų kiek per daug. Dėl to ir yra būtina kuo detaliau susipažinti su kiekvienu pasiūlymu ir pasimauti ant reklaminių triukų.

Kaip matote, paskolos be užstato gali būti skirtingų rūšių. Jei ne dėl kitų, tai bent jau dėl šitos priežasties turite kuo geriau susipažinti su potencialiais pasiūlymais. Taip pat turėkite omenyje, kad tokios paskolos labai smarkiai skiriasi nuo ilgalaikės paskolos, kuri dažniausiai yra suteikiama tik su užstatu. Kitaip tariant, norėdami gauti paskolą be užstato bent keliems metams, turėsite gerokai pavargti, nes tokių yra labai mažai. Nepaliekant užstato galite pasiskolinti tik ribotam ir minimaliam laikotarpiui.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2022-06-15.

 

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt