Paskolos iš žmonių

PASITIKRINKITE POTENCIALIAS PASKOLOS IŠ ŽMONIŲ SĄLYGAS

Kokią sumą galite pasiskolinti iš žmonių?

€50 €10000
1 mėn.72 mėn.
Paskolos suma:
Terminas:
Grąžintina suma:
Loading

MŪSŲ PARTNERIAI

Kaip gauti paskolą iš žmonių?

Sąlygų pasirinkimas

Pasirinkite paskolos iš žmonių sąlygas: paskolos sumą ir terminą, kuriam norite sudaryti sutartį.

Paraiškos užpildymas

Pasirinkę sąlygas būsite nukreipti į paskolos paraiškos formą, kurią turėsite užpildyti.

Laukite pasiūlymų

Tarpusavio skolinimo platformos su kuriomis bendradarbiaujame 24-48 valandų eigoje atsiųs savo individualiai jums pritaikytą pasiūlymą skolintis.

DUK

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Jau galėjote suprasti, kad norint gauti pigesnę paskolą, kai skolinamasi iš žmonių, reikėtų rinktis kuo populiaresnę tarpusavio skolinimosi platformą. Tačiau dar geresnis variantas yra nebandyti išsirinkti vieną iš jų, bet bandyti pateikti paraišką visuose platformose vienu metu. Didelė tikimybė, kad visos jų nepriims jūsų paraiškos, todėl pateikdami paraišką paskolai gauti visose iš jų, padidinsite savo šansą sulaukti teigiamo atsakymo. Taip pat, sulaukę teigiamo atsakymo, galėsite būti tikri, kad padarėte viską, kad gautumėte pigiausią paskolą iš žmonių. Nepamirškite, kad visuomet galite atsisakyti jums pateikto pasiūlymo. Todėl pateikus keletą skirtingų paraiškų jums tikrai niekas negresia.

Tačiau geriausia rinktis platformą ne pagal nurodomas palūkanų normas, bet pagal investuotojų skaičių ir konkrečius rodiklius, kuriuos privalo pateikti pasirinkta platforma. Tai yra, reikėtų atkreipti dėmesį į vidutinę jums aktualių paskolos iš žmonių rodiklių vertę.

Dėl tos pačios priežasties yra patartina bandyti pateikti paraiškas paskolai gauti ne tik tarpusavio skolinimosi platformose, bet ir greitųjų kreditų tiekėjų sistemose. Kartais, dėl įvairių priežasčių, kurie čia neaptarsime, greitasis kreditas gali būti pigesnis nei paskola iš žmogaus. Pavyzdžiui, privatūs asmenys nėra linkę suteikti paskolas su bet kokiomis nuolaidomis, nes jų siūlomi variantai jau yra vieni pigiausių rinkoje. Tačiau greitųjų paskolų tiekėjai yra pasirengę pritraukti klientus įvairiais būdais. Vienas iš jų yra ne kas kita, kaip įvairių akcijų siūlymas. Pirma paskola nemokamai yra žinomiausia ir populiariausia akcija, todėl jei jums pavyksta gauti pasiūlymą tokiai paskolai gauti, tuomet jums nederėtų per daug galvoti ir tiesiog jį priimti.

Tačiau kartais kreditai iš žmonių gali būti pigesni net už kreditus su akcijomis. Todėl nepriklausomai nuo situacijos, nederėtų pasiduoti emocijoms ir rinkodarai, bet kruopščiai išstudijuoti pateiktas sąlygas. Gali būti, kad pateiktas greitasis kreditas iš žmonių bus pigesnes nei nemokamas kreditas. Nors iš pažiūros tai gali atrodyti kaip keistas pareiškimas, paskolos sutartyje gali slypėti detalės, kurios gali nulemti didžiulį kainų skirtumą tarp paskolų.

Į šį klausimą mes jau dalinai atsakėme. Bet jei būti detalesniems, priežastis yra labai paprasta: paskolos iš žmonių internetu (ir ne tik) siūlo mažiausias palūkanų normas dėl didžiulės konkurencijos. Ji sąlygoja didžiulį privačių asmenų susidomėjimą, kurie nenori iš savo investicijos uždirbti maksimumo (skirtingai nei greitųjų kreditų tiekėjai), bet tiesiog įdarbinti savo santaupas santykinai geromis sąlygomis. Todėl privatūs investuotojai yra linkę susitaikyti su sąlygomis, kurios yra prastesnės nei tos, kurias siūlo vidutinis greitojo kredito tiekėjas.

Bet tai nėra tik saulutės ir žvaigždutės. Pasiskolinti iš žmonių gali būti sunkiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Taip yra ne todėl, kad privatūs investuotojai turi kažkokią didžiulę rizikos netoleranciją. Tikrai ne. Bet nederėtų pamiršti kas šitoje vietoje yra atsakingas už visų paskolų pasiūlos sudarymo. O tai yra pati tarpusavio skolinimo platforma (žmonės žmonėms, kaip sako, kai kurie iš jų). Nenorėdami rizikuoti bet kokių pasiūlymų pateikimu, šių platformų savininkai yra suinteresuoti pateikti tik kokybiškiausius pasiūlymus, kurie turi didžiausią šansą būti grąžinti be bet kokių problemų. Todėl nereikėtų stebėtis, jei pastarieji yra daug konservatyvesni už įprastų greitųjų kreditų tiekėjus.

Tad tokios paskolos žmonės žmonėms ir yra išduodamos palankiausiomis sąlygomis. Bet reikia atkreipti dėmesį ir į dar vieną svarbų dalyką. Galutinė jūsų paskolos kaina priklausys ne nuo platformos savininkų, bet nuo ten investuojančių fizinių asmenų. Kuo patrauklesnis jūsų pasiūlymas ir kuo didesnė tikimybė, kad paskolą išsimokėsite, tuo mažesnėmis palūkanomis galėsite gauti paskolą iš žmonių. Būtent investuojantys žmonės nulemia galutinę paskolos kainą.

Paskolos iš žmonių