Pasiskolinti iš žmonių svajoja kiekvienas, kuriam prireikia greitosios paskolos? Priežastis tam yra elementari: paskolos iš žmonių yra iki kelių kartų pigesnės nei įprasti greitieji kreditai. Tą paaiškinti taip pat nėra labai sudėtinga. Paskola iš žmonių yra suformuojama iš bent kelių dešimčių skirtingų privačių investuotojų. Jie visi dalyvauja bendrame aukcione į kurio galutinį sąrašą patenka tik tiek investuotojai, kurie pasiūlė mažiausią palūkanų normą.

Naujas FinBee logo
gauti paskolą skoloms padengti

Kadangi tokiame aukcione dalyvauja daug privačių asmenų, tai leidžia garantuoti, kad pasiūlytos sąlygos iš tikrųjų atitiks geriausias rinkos sąlygas. Jei paskolos iš privačių asmenų nėra pigesnės nei yra siūloma, tai tik reiškia, kad neatsirado žmonių, kurie pasiūlytų pasiskolinti pigiau. Todėl tampa beveik bereikšmiška bandyti ieškoti pigesnės paskolos bet kur kitur: vargu ar ją rasite.

paskolos iš žmoniųTodėl atsiradus greitos paskolos poreikiui, pirmiausia bandykite surasti vietą, kurioje galėtumėte gauti pigią paskolą iš žmonių ar žmogaus. Tai garantuos jums geriausias įmanomas rinkos sąlygas. Tai taip pat reikš, kad lyginti tokios paskolos su įprastais greitas kreditais praktiškai neverta, nes beveik visais atvejais jie bus brangesni. Todėl jei atsiranda palyginimo poreikis, vienos paskolos iš žmonių turėtų būti lyginamos su kitomis panašiomis paskolomis. Kaip taisyklė, pigesnė paskola bus toji, kurios aukcionuose dalyvauja daugiau žmonių. Kaip žinome, kuo didesnė konkurencija – tuo mažesnė galutinė paslaugos kaina. Bet apie tai daugiau straipsnio pabaigoje.

Kaip gauti pigesnę paskolą iš žmonių?

Jau galėjote suprasti, kad norint gauti pigesnę paskolą, kai skolinamasi iš žmonių, reikėtų rinktis kuo populiaresnę tarpusavio skolinimosi platformą. Tačiau dar geresnis variantas yra nebandyti išsirinkti vieną iš jų, bet bandyti pateikti paraišką visuose platformose vienu metu. Didelė tikimybė, kad visos jų nepriims jūsų paraiškos, todėl pateikdami paraišką paskolai gauti visose iš jų, padidinsite savo šansą sulaukti teigiamo atsakymo. Taip pat, sulaukę teigiamo atsakymo, galėsite būti tikri, kad padarėte viską, kad gautumėte pigiausią paskolą iš žmonių. Nepamirškite, kad visuomet galite atsisakyti jums pateikto pasiūlymo. Todėl pateikus keletą skirtingų paraiškų jums tikrai niekas negresia.

Tačiau geriausia rinktis platformą ne pagal nurodomas palūkanų normas, bet pagal investuotojų skaičių ir konkrečius rodiklius, kuriuos privalo pateikti pasirinkta platforma. Tai yra, reikėtų atkreipti dėmesį į vidutinę jums aktualių paskolos iš žmonių rodiklių vertę.

Dėl tos pačios priežasties yra patartina bandyti pateikti paraiškas paskolai gauti ne tik tarpusavio skolinimosi platformose, bet ir greitųjų kreditų tiekėjų sistemose. Kartais, dėl įvairių priežasčių, kurie čia neaptarsime, greitasis kreditas gali būti pigesnis nei paskola iš žmogaus. Pavyzdžiui, privatūs asmenys nėra linkę suteikti paskolas su bet kokiomis nuolaidomis, nes jų siūlomi variantai jau yra vieni pigiausių rinkoje. Tačiau greitųjų paskolų tiekėjai yra pasirengę pritraukti klientus įvairiais būdais. Vienas iš jų yra ne kas kita, kaip įvairių akcijų siūlymas. Pirma paskola nemokamai yra žinomiausia ir populiariausia akcija, todėl jei jums pavyksta gauti pasiūlymą tokiai paskolai gauti, tuomet jums nederėtų per daug galvoti ir tiesiog jį priimti.

Tačiau kartais kreditai iš žmonių gali būti pigesni net už kreditus su akcijomis. Todėl nepriklausomai nuo situacijos, nederėtų pasiduoti emocijoms ir rinkodarai, bet kruopščiai išstudijuoti pateiktas sąlygas. Gali būti, kad pateiktas greitasis kreditas iš žmonių bus pigesnes nei nemokamas kreditas. Nors iš pažiūros tai gali atrodyti kaip keistas pareiškimas, paskolos sutartyje gali slypėti detalės, kurios gali nulemti didžiulį kainų skirtumą tarp paskolų.

Kodėl paskolos iš žmonių suteikiamos mažiausiomis palūkanomis?

Į šį klausimą mes jau dalinai atsakėme. Bet jei būti detalesniems, priežastis yra labai paprasta: paskolos iš žmonių internetu (ir ne tik) siūlo mažiausias palūkanų normas dėl didžiulės konkurencijos. Ji sąlygoja didžiulį privačių asmenų susidomėjimą, kurie nenori iš savo investicijos uždirbti maksimumo (skirtingai nei greitųjų kreditų tiekėjai), bet tiesiog įdarbinti savo santaupas santykinai geromis sąlygomis. Todėl privatūs investuotojai yra linkę susitaikyti su sąlygomis, kurios yra prastesnės nei tos, kurias siūlo vidutinis greitojo kredito tiekėjas.

Paskola žmonės žmonėmsBet tai nėra tik saulutės ir žvaigždutės. Pasiskolinti iš žmonių gali būti sunkiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Taip yra ne todėl, kad privatūs investuotojai turi kažkokią didžiulę rizikos netoleranciją. Tikrai ne. Bet nederėtų pamiršti kas šitoje vietoje yra atsakingas už visų paskolų pasiūlos sudarymo. O tai yra pati tarpusavio skolinimo platforma (žmonės žmonėms, kaip sako, kai kurie iš jų). Nenorėdami rizikuoti bet kokių pasiūlymų pateikimu, šių platformų savininkai yra suinteresuoti pateikti tik kokybiškiausius pasiūlymus, kurie turi didžiausią šansą būti grąžinti be bet kokių problemų. Todėl nereikėtų stebėtis, jei pastarieji yra daug konservatyvesni už įprastų greitųjų kreditų tiekėjus.

Tad tokios paskolos žmonės žmonėms ir yra išduodamos palankiausiomis sąlygomis. Bet reikia atkreipti dėmesį ir į dar vieną svarbų dalyką. Galutinė jūsų paskolos kaina priklausys ne nuo platformos savininkų, bet nuo ten investuojančių asmenų. Kuo patrauklesnis jūsų pasiūlymas ir kuo didesnė tikimybė, kad paskolą išsimokėsite, tuo mažesnėmis palūkanomis galėsite gauti paskolą iš žmonių. Būtent investuojantys žmonės nulemia galutinę paskolos kainą.

Paskolos iš žmonių
Santrauka
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
3 based on 2 votes
Paslaugos pavadinimas
Paskolos iš žmonių