Paskolos iš žmonių

Paskolos iš žmonių – vienas pigiausių būdų skolintis. Dėl unikalaus skolinimo būdo, kur dėl kiekvieno paskolos gavėjo konkuruoja smulkūs investuotojai, paskolos iš žmonių palūkanų norma ir mokama BVMMN yra vieni mažiausių rinkoje. Tai – vienos pigiausių paskolų, kurias gali gauti vartojimui ar panašaus tipo finansavimo tikslui siekiantys pasiskolinti žmonės. Skolintis iš žmonių nėra taip paprasta, kaip gauti greitąjį vartojimo kreditą, nes paskolos išdavimas gali užtrukti. Tačiau jei jums reikia pigios paskolos, tuomet paskola iš žmonių – geriausias jūsų pasirinkimas.

Finbee - finansų bitė

Metinė palūkanų norma: nuo 7%
Paskolos suma: 300€ – 25 000€
Paskolos terminas: 12 mėn. – 84 mėn.

Paskoluklubas

Metinė palūkanų norma: nuo 5%
Paskolos suma: 500€ – 30 000€
Paskolos terminas: 1 mėn. – 120 mėn.

savy

Metinė palūkanų norma: nuo 5%
Paskolos suma: 300€ – 30 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 120 mėn.

Kaip gauti paskolą iš žmonių?

Sąlygų pasirinkimas

Pasirinkite vieno iš trijų tarpusavio skolinimosi platformų operatorių - Finbee, Paskolų klubas ir SAVY - bei paskolos iš žmonių sąlygas: paskolos sumą ir terminą, kuriam norite sudaryti sutartį.

Paraiškos užpildymas

Pasirinkę sąlygas būsite nukreipti į paskolos paraiškos formą, kurią turėsite užpildyti.

Laukite pasiūlymų

Tarpusavio skolinimo platformos su kuriomis bendradarbiaujame 24-48 valandų eigoje atsiųs savo individualiai jums pritaikytą pasiūlymą skolintis.

Paskolos iš žmonių

Paskolos iš žmonių skaičiuoklė

€50 €30000
1 mėn144 mėn
Loading

Dažniausiai Užduodami Klausimai

To priežastis yra labai paprasta: paskolos iš žmonių internetu (ir ne tik) siūlo mažiausias palūkanų normas dėl didžiulės konkurencijos. Ji sąlygoja didžiulį privačių asmenų susidomėjimą, kurie nenori iš savo investicijos uždirbti maksimumo (skirtingai nei greitųjų kreditų tiekėjai), bet tiesiog įdarbinti savo santaupas santykinai geromis sąlygomis. Todėl privatūs investuotojai yra linkę susitaikyti su sąlygomis, kurios yra prastesnės nei tos, kurias siūlo vidutinis greitojo kredito tiekėjas.

Galutinė jūsų paskolos kaina priklausys ne nuo platformos savininkų, bet nuo ten investuojančių fizinių asmenų. Kuo patrauklesnis jūsų pasiūlymas ir kuo didesnė tikimybė, kad paskolą išsimokėsite, tuo mažesnėmis palūkanomis galėsite gauti paskolą iš žmonių. Būtent investuojantys žmonės nulemia galutinę paskolos kainą.

Po paraiškos pateikimo ir patvirtinimo, pinigai jūsų banko sąskaitą gali pasiekti per kelias darbo dienas ar ilgiau nei savaitę.

Kitaip nei kitų paskolų atveju, tarpusavio skolinimo platforma tik tarpininkauja skolinant, o skolinamą pinigų sumą surenka smulkieji investuotojai, kurie naudojasi platforma. Ilgesnis terminas reikalingas investuotojams priimti savo sprendimus ir konkurenciniu būdu nustatyti palūkanų normą.

Atnaujinta 2023-04-28.

Paskolos iš žmonių