Paskolos iš žmonių

PASITIKRINKITE POTENCIALIAS PASKOLOS IŠ ŽMONIŲ SĄLYGAS

Kokią sumą galite pasiskolinti iš žmonių?

€50 €10000
1 mėn.72 mėn.
Paskolos suma:
Terminas:
Grąžintina suma:
Loading

MŪSŲ PARTNERIAI

Kaip gauti paskolą iš žmonių?

Sąlygų pasirinkimas

Pasirinkite paskolos iš žmonių sąlygas: paskolos sumą ir terminą, kuriam norite sudaryti sutartį.

Paraiškos užpildymas

Pasirinkę sąlygas būsite nukreipti į paskolos paraiškos formą, kurią turėsite užpildyti.

Laukite pasiūlymų

Tarpusavio skolinimo platformos su kuriomis bendradarbiaujame 24-48 valandų eigoje atsiųs savo individualiai jums pritaikytą pasiūlymą skolintis.

DUK

Dažniausiai Užduodami Klausimai

To priežastis yra labai paprasta: paskolos iš žmonių internetu (ir ne tik) siūlo mažiausias palūkanų normas dėl didžiulės konkurencijos. Ji sąlygoja didžiulį privačių asmenų susidomėjimą, kurie nenori iš savo investicijos uždirbti maksimumo (skirtingai nei greitųjų kreditų tiekėjai), bet tiesiog įdarbinti savo santaupas santykinai geromis sąlygomis. Todėl privatūs investuotojai yra linkę susitaikyti su sąlygomis, kurios yra prastesnės nei tos, kurias siūlo vidutinis greitojo kredito tiekėjas.

Galutinė jūsų paskolos kaina priklausys ne nuo platformos savininkų, bet nuo ten investuojančių fizinių asmenų. Kuo patrauklesnis jūsų pasiūlymas ir kuo didesnė tikimybė, kad paskolą išsimokėsite, tuo mažesnėmis palūkanomis galėsite gauti paskolą iš žmonių. Būtent investuojantys žmonės nulemia galutinę paskolos kainą.

Po paraiškos pateikimo ir patvirtinimo, pinigai jūsų banko sąskaitą gali pasiekti per kelias darbo dienas ar ilgiau nei savaitę.

Kitaip nei kitų paskolų atveju, tarpusavio skolinimo platforma tik tarpininkauja skolinant, o skolinamą pinigų sumą surenka smulkieji investuotojai, kurie naudojasi platforma. Ilgesnis terminas reikalingas investuotojams priimti savo sprendimus ir konkurenciniu būdu nustatyti palūkanų normą.

Atnaujinta 2022-04-12.

Paskolos iš žmonių

Finbee paskolos