Greitieji kreditai tik geriausiomis sąlygomis ir tik mūsų puslapyje! Žvilgtelkite žemiau ir išsirinkite jus dominantį pasiūlymą. Greitasis kreditas dar niekada nebuvo taip lengvai prieinamas internetu!

#1 vieta
#2 vieta
#3 vieta
#4 vieta
#5 vieta
#6 vieta
vivus logo
smscredit logo
Provident logo
creditstar logosmspinigai logominipaskola logo
Gauti geriausią greitąjį kreditą
Gauti geriausią greitąjį kreditą
Gauti greitąjį kreditą
Gauti greitąjį kreditą
Gauti greitąjį kreditąGauti greitąjį kreditą
Greitojo kredito sąlygos
Palūkanos
7.45%
2.86%
3.45%
4.59%
4.60%
9.00%
Mažiausia kredito suma
100 eurų
50 eurų
100 eurų
100 eurų
100 eurų
100 eurų
Didžiausia kredito suma
3000 eurų
750 eurų
2 100 eurų
600 eurų
1000 eurų
2000 eurų
Trumpiausias skolinimosi laikotarpis
30 dienų
14 dienų
45 savaitės
15 dienų
15 dienų
2 mėnesiai
Ilgiausias skolinimosi laikotarpis
24 mėnesiai
1 mėnuo
18 mėnesių
24 mėnesiai
4 metai
24 mėnesių
Pirmas kreditas nemokamai
ico_check
ico_check
ico_check
ico_check
Kitos akcijos
ico_check
ico_check
ico_check
ico_check
Greitasis kreditas suteikiamas per 15 minučių
ico_check
ico_check
ico_check
ico_check
ico_check

Norintys išsirinktį greitąjį kreditą, kuris atitiktų visus poreikius, gali skaityti toliau. Visą būtiną informaciją apie greituosius kreditus rasite ten. Jei jus domina greitos paskolos, tuomet apsilankykite mūsų tinklapio tituliniame puslapyje.

Greitieji kreditai internetu – kas gali juos gauti?

greitieji kreditai internetuDažnas klausimas, kurį tenka išgirsti – kas gali pasiskolinti greitą kreditą? Toks klausimas savaime suprantamas, juk akivaizdu, kad jį gauti gali ne visi. Greitieji kreditai yra suteikiami tik su tam tikromis sąlygomis. Jų neatitinkantys žmonės paprasčiausiai kredito negaus. Bet jie gali rasti alternatyvą greitiesiems kreditams. Viena iš šių alternatyvų yra vis populiarėjantis individualus skolinimasis. Tai leidžia žmogui gauti kreditą, kurio skolindamasis iš Lietuvos Banko patvirtintų institucijų jis gauti negalėtų. Tačiau tuomet reikia susitaikyti su didesnėmis palūkanomis. Bet apie viską nuo pradžių.

Kredito istorija ir pastovios pajamos – būtinos sąlygos greitam kreditui gauti

Greitieji kreditai internetu dažniausiai yra suteikiami dirbantiems žmonėms. Taip yra todėl, kad tik tokie žmonės turi stabilias ir daugiau ar mažiau garantuotas pajamas, kurios padės jiems grąžinti pasiskolintą kreditą. Žinoma, egzistuoja išimtys. Pavyzdžiui, verslininkai ar žmonės turintys legalias pasyvias pajamas. Nors techniškai jie nėra dirbantys, greitas kreditas jiems vis tiek bus suteiktas. Juk jie turi netgi didesnes garantijas kreditą grąžinti laiku (darant prielaidą, kad jų pasyvios pajamos yra didelės ir stabilios). Kitaip tariant, greitieji kreditai internetu suteikiami tiems, kurie turi stabilias pajamas. Tos pajamas, be abejo, turi būti pakankamai didelės, kad pateisintų pasiskolintą kredito sumą. Juk ir bedarbiai gauna pastovias išmokas. Problema yra ta, kad tos išmokos yra per mažos, kad greitasis kreditas būtų suteiktas.

Dar vienas svarbus kriterijus – kredito istorija. Net jei jūs nesate bedarbis, turite dideles ir pastovias pinigų įplaukas, greitas kreditas jums gali būti nesuteiktas. Taip gali nutikti jei jūs esate bent kartą turėjęs sunkumų grąžinant pasiimtą kreditą. Labiausiai dėmesys kreipiamas į tai, kaip jums sekėsi grąžinti greitąjį kreditą. Jei turėjo sunkumų su kitomis paskolomis, tuomet didesnių problemų jums gali pavykti išvengti. Juk jei laiku negrąžinote būsto paskolos, kuri dažniausiai yra nepalyginimai didesnės sumos, tai nelabai atspindi tai, kaip jums gali sektis grąžinti greituosius kreditus. Net jei jums nepavyko tvarkingai grąžinti pastarojo, jums greitasis kreditas internetu gali būti suteiktas, tiesa, mažiau palankiomis sąlygomis. Tačiau jei tokios problemos iškilo keletą kartų, tuomet tikėtina, kad greitieji kreditai jums, deja, bet suteikiami nebus.

Taigi, čia yra dvi pagrindinės sąlygos – pastovios ir stabilios pajamos bei pakankamai gera kredito istorija. Neįgyvendinus nors vienos iš šių sąlygų gali nutikti vienas iš dviejų dalykų. Vienas iš jų yra toks, kad greitasis kreditas jums gali būti suteiktas, bet su prastesnėmis sąlygomis nei įprastam klientui. Dažniausiai tos prastesnės sąlygos pasireiškia didesnėmis nei įprasta palūkanų normomis skolinantis bet kuriam laikotarpiui. Kitas yra jūsų greito kredito prašymo atmetimas. Jis bus motyvuotas per didele rizika skolinti jums pinigų. Bet verta atsiminti, kad ne visur šios sąlygos yra traktuojamos vienodai. Jei vienur jūsų prašymas buvo atmestas, tai nebūtinai reiškia, kad greitieji kreditai negali būti suteikti kitoje vietoje. Geriausia praktika būtų pildyti prašymą kredito gavimui internetu keliose skirtinguose vietose. Tokiu atveju, net ir neturėdami problemų dėl jau minėtų sąlygų, padidinsite savo šansus gauti greitą kreditą internetu.

Greitieji kreditai bedarbiams dažnai nėra suteikiami

greitieji kreditai bedarbiamsBet yra grupė žmonių, kuriems greitieji kreditai internetu nėra taip lengvai prieinami. Tai yra bedarbiai. Būtent jie susiduria su jau aukščiau minėtomi problemomis. Jie ne tik turi per mažas pajamas, kad jos pateisintų kredito suteikimą. Negana to, bedarbiai dažnai būna sukaupę prastą kredito istoriją. To pasekoje, jiems greitasis kreditas tampa sunkiai prieinamu. Tačiau kaip ir buvo minėta kiek aukščiau, ne visur greitieji kreditai yra suteikiami vienodomis sąlygomis. Kai kur kreditai bedarbiams nėra suteikiami bet kokiomis sąlygomis, o kitur – juos galima gauti arba didesnėmis palūkanomis, arba netgi tokiomis pačiomis, kaip įprasti klientai. Todėl bedarbiai neturėtų nusiminti, jei greitieji kreditai jiems nebuvo suteikti vienoje vietoje. Pabandę pasiskolinti kitur, jie gali surasti sėkmę ir gauti norimą kreditą internetu.

Visai neseniai buvo priimti įstatymai dar labiau apribojantys bedarbių galimybes gauti norimą kreditą žemomis palūkanomis. Dėl šių papildomų įstatymų dabar suteikdami kreditus internetu bedarbiams kreditoriai labai rizikuoja užsitraukti institucijų nemalonę. Ta nemalonė tampa dar skausmingesnė, nes neseniai priimti įstatymai padidino ir bausmių dydį.

Pastaba. Papildomos ir savaime suprantamos sąlygos kreditui internetu gauti: besiskolinantis asmuo turi būti bent 18 metų amžiaus bei turėti Lietuvos pilietybę. Kai kuriais atvejais šie kriterijai gali kisti, priklausomai nuo to, kur yra skolinamasi.

Kuo greitasis kreditas skiriasi nuo kitų skolinimosi būdų

Greitasis kreditas yra unikali paslauga, kuri iš esmės skiriasi nuo kitų paskolų keliais esminiais kriterijais. Tačiau suprasti šiuos kriterijus galima tik po to, kai suprasti greitųjų kreditų atsiradimo priežastis ir istoriją. Visgi nederėtų pamiršti, kad greitasis kreditas su mumis yra vos kiek daugiau nei dešimt metų.

Beje, nereikėtų pamiršti to fakto, kad greitasis kreditas nėra tolygus vartojimo kreditui. Egzistuoja subtilūs skirtumai, kurie gali turėti įtakos, priklausomai nuo įvairių faktorių – pavyzdžiui, nuo kredito sumos, laikotarpio (o tuo pačiu ir palūkanų dydžio)…

Kaip atsirado greitieji kreditai – nuo vartojamųjų kreditų iki dabar

greitasis kreditas vs vartojimo paskolosDar visai neseniai žmonės net nebuvo girdėję apie greituosius kreditus. Viskas ką jie žinojo, buvo vartojamieji kreditai, suteikiami bankuose. Tik tokie bankai kaip Swedbank, Dankse ar SEB galėjo patenkinti žmonių poreikius kreditui gauti. Tie kreditai buvo kitokie nei dabar mes esame įpratę. Jų gavimo procesas buvo daug lėtesnis ir jų tikrai nebuvo galima gauti per 15 minučių. Be to, daug mažesnis ratas žmonių galėjo juos gauti. Bankai turėjo sukaupę daug informacijos apie visus klientus ir turėjo priejimą prie dar ir kitų šaltinių. Jų teikiami kreditai gyventojams buvo tik labai maža visų pajamų dalis. Todėl jie nerizikuodavo ir gyventojams skolindavo tik po labai ilgo procesą, įvertinant skolinimo riziką.

Visai tai reiškė, kad kreditai bedarbiams, mažai uždirbantiems, įsiskolinusiems ar bankrutavusiems gyventojams suteikiami nebuvo. Turint omeny kokią didelę dalį visų gyventojų sudaro šios žmonių kategorijos, nenuostabu, kad vartojimo kreditas nebuvo tiek daug ažiotažo sukėlusi paslauga. Juk kone trečdalis Lietuvos prie šio kredito galėjo prieiti tik formaliai. Tačiau realiai jiems niekas neskolino dėl jau minėtų priežasčių.

Tačiau po kiek laiko pasirodė greitieji kreditai. Jie jokiomis aplinkybėmis negalėjo konkuruoti su jau minėtais bankais. Paprasčiausiai šių bankų kapitalas ir žinios buvo per daug dideli. Tai reiškė, kad vienintelis būdas užsidirbti – skolinti tiems asmenims, kurie iki tol priėjimo prie kredito neturėjo. Tie žmonės buvo iš tų kategorijų, kurias mes jau minėjome. Todėl greitasis kreditas buvo pradėtas teikti bedarbiams bei įsiskolinusiems asmenims. Bet pagrindinis šių kreditų taikinys – tiesiog dirbantys, bet mažas pajamas gaunantys Lietuvos piliečiai. Kai kur greitieji kreditai buvo suteikiami išimtinai šiems žmonėms, praktiškai ignoruojant bedarbius ir įsiskolinusius asmenis. Bet po pirmųjų sėkmingų ir pelningų žingsnių greitasis kreditas prasiplėtė bei pasiekė šias žmonių grupes taip pat.

Reikia nepamiršti ir to, kad greitieji kreditai tuo metu buvo vienintelė skolinimo rūšis, kuri buvo tiekiama internetu. Jokie kiti variantai neegzistavo. Todėl greitasis kreditas internetu buvo inovatyvus ir šiuo aspektu, kuris yra neįtikėtinai svarbus daugeliui žmonių, vertinančių patogumą.

Skirtumai tarp kreditų ir ilgalaikių paskolų

greitas kreditas vs ilgalaikes paskolosGreitasis kreditas yra priskiriamas paskolos be užstato rūšiai. Tai paprasčiausiai reiškia, kad jis beveik be išimčių yra suteikiamas nereikalaujant palikti užstato. Tai suprantama, nes dažniausiai skolinamos sumos nėra pakankamai didelės, kad privestų prie užstato palikimo. Viena iš retų išimčių – kreditas automobiliui (autolizingas). Bandant gauti pastarąjį, jums greičiausiai reikės palikti savo turimą automobilį kaip užstatą. Be šios išimties, greitieji kreditai, kaip paskolos be užstato rūšis (tarp kurių patenka ir greitos paskolos) iš esmės skiriasi nuo ilgalaikių paskolų. Bet šie skirtumai yra standartiniai. Trumpai apžvelkime pagrindinius iš jų.

Ilgalaikės paskolos yra apibrėžiamos trimis dalykais: skolinama suma, skolinimo laikotarpiu ir kredito paskirtimi. Skolinama suma yra mažiausiai svarbus kriterijus, todėl ta pati suma gali būti priskirta ir ilgalaikiam ir greitajam kreditui. Kreditas turi būti bent 10 000 eurų sumos. Greitasis kreditas irgi gali būti tokios vertės. Todėl ir buvo paminėtas tam tikras persipynimas tarp šių kredito rūšių.

Kitas ir pats svarbiausias aspektas – kredito suteikimo laikotarpis. Jei greitasis kreditas pasižymi trumpu laikotarpiu, maksimaliai iki dviejų metų, tai ilgalaikiai kreditai yra kur kas ilgesnio laikotarpio. Jie turi būti suteikti bent jau 10 metų, kad būtų klasifikuojami kaip ilgalaikiai. Čia jūs galite paklausti, „o kas tuomet suteikiama nuo dviejų iki dešimties metų laikotarpyje?“ Tai yra kitų formų paskolos be užstato, kurios neapsiriboja tik greitaisiais kreditais.

Kaip ir kredito suma, jo paskirtis yra antraeilis kriterijus, bet leidžiantis kiek geriau suvokti ilgalaikio kredito esmę. Dažniausiai pasitaikanti jo skolinimosi priežastis yra būsto įsigijimas. Kiek rečiau pasitaiko noras įsigyti automobilį. Dar rečiau – troškimas pradėti savo verslą. Bet kaip supratote, pagrindinis motyvas yra didesnės vertės prekių įsigijimas. Greitieji kreditai čia yra visiška priešingybė, nes jie yra naudojami smulkioms, kasdienėms reikmėms. Greitas kreditas irgi gali būti panaudotas didesnės vertės daiktams įsigyti (pvz. automobiliui), bet taip pasitaiko retai. Juk dažniausiai pasitaikanti greito kredito suma tėra 100 eurų.

Ar greitieji kreditai skiriasi nuo kitų paskolų internetu?

greitos paskolos internetuDažnai yra priimta manyti, kad greitieji kreditai ir greitos paskolos yra sinonimai. Tačiau tarp jų egzistuoja subtilus skirtumas. Tas skirtumas slypi greito kredito suteikimo procese. Kaip visur kitur, taip ir čia, egzistuoja šioks tok persipynimas. Bet šis skirtumas vis tiek turėtų būti šiokia tokia indikacija.

Beveik visos greitos paskolos yra suteikiamos internetu. Tuo tarpu nors greitieji kreditai internetu irgi yra suteikiami, jų dalis yra kur kas mažesnė. Matote, greitasis kreditas didele dalimi yra suteikiama ir sms žinutėmis. Iš to kyla ir antrasis esminis skirtumas – sms kreditas yra nežymiai brangesnis už greitąsias paskolas. Būtent dėl šio patogumo reikia sumokėti kiek daugiau. Skitrumų tarp skolinimosi internetu nėra, todėl greitieji kreditai internetu skolinami tomis pačiomis palūkanomis kaip ir greitos paskolos.

Greitųjų kreditų akcijos

Mes jau pakalbėjome apie keletą esminių dalykų, kurie išskiria greituosius kreditus nuo kitų paskolų rūšių. Tie skirtumai buvo kiek subtilūs; galbūt netgi per daug subtilūs vidutiniam skaitytojui. Nepaisant to, žinoti tokius skirtumus yra labai naudinga, nes jie padės geriau atsirinkti tinkamą greito kredito pasiūlymą.

Bet greitas kreditas išsiskiria dar vienu bruožu. Tai be abejonės yra unikalios akcijos, su kuriomis jis yra suteikiamas. Norintys gauti greitą kreditą neretai to nori tik dėl suteikiamų akcijų. Populiariausias iš jų mes aptarsime.

Pirmo kredito nemokamai akcija

greitieji kreditai nemokamaiIki mūsų šalyje pasirodant greitiems kreditams, kredito akcijų praktiškai nebūdavo. Bankai paprasčiausiai tuo neužsiiminėdavo, nes tai nelabai derėjo su jų rinkodaros strategija. Vienintelės akcijos būdavo susijusios su antraeliais dalykais, kurie ne tiek jau daug ir rupėjo eiliniam klientui. Tai būdavo kiek mažesnės palūkanos, lankstesni kredito grąžinimo terminai, mažesni papildomi mokesčiai ir panašiai. To pasekoje, bankai niekada nesistengė jų įsiūlyti klientui, o klientas savo ruožtu niekada nekreipė per daug dėmesio į jas.

Bet greitieji kreditai gerokai pakeitė akcijos kreditams suvokimą. Viena iš pirmųjų pasirodė pirmo kredito nemokamai akcija. Ji suteikė galimybę naujiems klientams, t.y. besiskolinantiems pirmą kartą, greitąjį kreditą gauti nemokamai. Kitaip tariant, naujas klientas galėjo nemokėti jokių palūkanų. Pavyzdžiui, jei jis pasiskolina 50 eurų, tuomet lygiai tokią pačią sumą jam teks grąžinti, nemokant nė vieno cento daugiau.

Tai yra neįtikėtina akcija net ir įprastai paskolai, o žinant, kad greitieji kreditai turi labai aukšas palūkanas, tai tik padidina jų paklausą. Ne tik tai, bet dar ir padidėjęs greito kredito prieinamumas yra šios akcijos rezultatas. Nenuostabu, kad tik pasirodžius pirmosioms šios akcijos apraiškoms, visi kiti greitieji kreditai irgi buvo pradėti teikti su tokia akcija. Tai tik pažymi, kad pirmas kreditas nemokamai buvo neįtikėtinai sėkmingas projektas visiems – tiek skolinantiems, tiek besiskolinantiems.

Gerai buvo visiems, bet dar geriau tiems, kurie tiksliai žino, ką gauna. Nors tokie greitieji kreditai yra nemokami, tai nereiškia, kad jums nereikės mokėti nė cento visomis aplinkybėmis. Kai kurie mokesčiai išlieka kredito sutartyje. Pavyzdžiui, delspinigiai yra paliekami kaip atskiras ir nepriklausomas nuo šios akcijos mokestis. Todėl jei greitasis kreditas nebus grąžintas laiku, jums reikės susimokėti atitinkamą ir sutartyje nustatytą mokestį, nepriklausomai nuo nemokamo kredito akcijos. Jei išsireiškiant trumpai, tai išlieka visi mokesčiai standartinėmis sąlygomis. Vienintelis mokestis, kurio toks greitas kreditas nereikalauja yra kas mėnesinė palūkanų įmoka.

Kitos akcijos

Nereikia pamiršti, kad pirmas kreditas nemokamai nėra vienintelė greitųjų kreditų akcijų. Taip pat reikia atminti, kad ne visur tokia akcija yra siūloma. Kai kuriais atvejais jos siūlyti neapsimoka; kitais atvejais yra sukuriami panašūs pasiūlymai.

Vienas iš tokių pasiūlymų yra panašus į jau aukščiau minėtą, bet kiek prastesnis. Tai galimybė atidėti greito kredito mokėjimą akcijoje numatytam laikotarpiui. Priklausomai nuo norimos kredito sumas, jo mokėjimas gali būti atidėtas vienam, dviem, trims arba net keturiems mėnesiams. Principe, tai veikia kaip nemokamas greitasis kreditas, bet ne visam, o tik ribotam laikotarpiui. Tų palūkanų, kurias atidedate, mokėti jau nebereikės. Taigi, tai gaunasi kaip greitas kreditas su nuolaida.

Panaši akcija yra teikiama dar kitur. Užuot skolinę su galimybe atidėti mokėjimą, ten greitieji kreditai yra suteikiami su iš anksto numatyta nuolaida palūkanoms. Ta nuolaida galioja visoms įmokoms ir visam kredito grąžinimo periodui. Tie, kurie kiek geriau nusimano šioje vietoje iš kart gali pastebėti, kad šios akcijos mažai kuo skiriasi. Formaliai, abi jos suteikia nuolaidą palūkanų mokesčiams. Bet pirmuoju atveju tas mokestis yra neproporcingai paskirtas pirmiems mėnesiams (kaip minėta, mokestį galima atidėti iki keturių mėnesių), o antruoju atveju jis paskirstytas proporcingai. Kuriuo atveju greitasis kreditas palankesnis didele dalimi bus nulemta jūsų asmeninių poreikių ir preferencijų.

Visa esmė slypi nuolaidų palyginime. Abi šios akcijos tėra skirtingai pateiktos reklamos tikslais, bet jų turinys yra vienodas. Todėl reikia neapsigauti ir detaliai paskaičiuoti kuriuo atveju skolintis geriausias. Greitasis kreditas nemokamai be jokios abejonės yra pirminis variantas į kurį jums reikėtų žiūrėti. Tuo tarpu kiti du jų tipai turėtų būti palyginami kiekvienu atveju atskirai.

Kam naudojami greitieji kreditai

Kaip jau buvome minėję, greitasis kreditas dažniausiai skolinamasis santykinai mažomis sumomis. Dažniausiai pasitaikanti suma tiesieka 100 eurų. Nepaisant to, manome, kad yra naudinga apžvelgti kam greitieji kreditai yra naudojami. Galbūt tokiu atveju jums kils daugiau minčių apie tai, kur galite išleisti savo pasiskolintus pinigus.

greitas kreditas isiskolinimams padengtiGeriausias būdas suvokti kam yra išleidžiami greitieji kreditai yra pažvelgti į tai, dėl kokių priežasčių jie yra imami. Pagrindinė priežastis pastaruoju metu yra įsiskolinimų padengimas. Būtent kreditai įsiskolinusiems yra suteikiami dažniausiai. Tai leidžia suprasti, kad greitas kreditas tokiems asmenims yra suteikiamas. Kadangi natūralu, jog įsiskolinimai nėra dideli, didelės rizikos refinansuojant tokius kreditus nėra. Dėl šios priežasties visi yra linkę tą daryti, nes viskas, kas pasiekiama, tai tiesiog greito kredito perkėlimas pas refinansuojantį kreditorių.

Tik po to, kai įsiskolinimai tarp gyventojų pasiekė kritinę riba, skolinimasis jų padengimui tapo pagrindine kredito ėmimo priežastimi. Iki tol dažniausiai pasitaikydavo kasdienių išlaidų padengimas, kaip pagrindinė skolinimosi priežastis. Tai galėdavo būti daugybė skirtingų dalykų – mokesčių sumokėjimas, išlaidos maistui ar buitinėms prekėms.

Po to sekė greiti kreditai skirti medicininėms išlaidoms. Nėra lengva, kai uždirbama nedaug, o staiga užpuola sudėtinga liga ar trauma. Jei žmogus nėra apsidraudęs ir pinigų reikės ne tik vaistams, bet ir pačiam gydymui – pasidaro dar sunkiau. Daugelio žmonių laimei greitieji kreditai gali padėti tokiose situacijose. Skirtingai nuo kitų skolinimosi priežasčių, pinigų šiuo atveju reikia labai greit. Kaip pavyzdį galime pažiūrėti į išlaidas butinėms prekėms. Tokios išlaidos nereikalauja pinigų tomis pačiomis dienomis. Tai reiškia, jog galima žiūrėti kelis skirtingus variantus, bandyti gauti vartojimo ar kitą paskolą ir panašiai. O išlaidos sveikatai – visai kitas reikalas. Jos reikalingos staigiai, o todėl greitieji kreditai ir yra imami tokiose situacijose.

kreditai Overall rating: ★★★★★ 4.5 based on 2 reviews
5 1