Nemokamos paskolos be palūkanų

Pirma paskola nemokamai yra viena ryškiausių ir žinomiausių akcijų, susijusių su paskolomis. Jei būdavo žmonių, kuriems paskola būtų padėjusi, bet jie bijojo skolintis dėl palūkanų ir kitų baimių, tai nemokamos paskolos tas baimes nuvijo šalin. Šios akcijos dėka kiekvienas žmogus, kuris skolinasi pirmą kartą iš akciją pradėjusio kreditoriaus, gali tą padaryti nemokamai, be palūkanų. Tai reiškia, kad už pirmą paskolą nereikės mokėti palūkanų, o kai kuriais atvejais – ir jokių kitų mokesčių. Reikės grąžinti tik pasiskolintą sumą be palūkanų. Norintiems išbandyti kreditoriaus paskolą, nemokamas kreditas yra geriausias būdas tą padaryti.

Su AmCredit gauti nemokamą paskolą yra itin paprasta

Užpildykite paraišką

Nemokamai paskolai gauti reikia užpildyti minimalią formą AmCredit platformoje.

Sulaukite pasiūlymų

Visos paraiškos pateikimo metu nemokamus kreditus teikiančios bendrovės atsiųst savo pasiūlymus.

Išsirinkite pasiūlymą

Pirmas kreditas nemokamai turi žemus standartus, todėl jums tereikės išsirinkti pasiūlymą ir pasiimti kreditą be palūkanų.

Nemokamos paskolos privalumai

Nemokėsite palūkanų

Nemokama paskola reiškia, kad jums nereikės mokėti jokių palūkanų, o dažnai - ir jokių kitų mokesčių. Kiek pasiskolinsite - tiek ir grąžinsite.

Sutaupysite

Nemokamas kreditas leis jums sutaupyti. Bet kokia alternatyvi paskola tikrai bus brangesnė, nes už ją reikės mokėti palūkanas. Tuo tarpu nemokami kreditai leis jų išvengti ir mokėti mėnesio įmoką be palūkanų.

Išvengsite streso

Paskola, kaip ir bet koks įsipareigojimas, gali kelti įtampą ir stresą. Gavę nemokamą paskolą jūs galėsite jaustis ramiau, nes ją grąžinti - daug paprasčiau, o sutarties terminas - pakankamai trumpas.

Apmokėsite nenumatytas išlaidas

Greitieji kreditai naudingiausi, kai pinigai banko sąskaitoje reikalingi greitai. Bet už tai reikia susimokėti aukštomis palūkanomis. Nemokamas kreditas šią problemą išsprendžia: lėšos jūsų banko sąskaitą pasiekia greitai, o didelių palūkanų - išvengsite.

Įgyvendinkite savo tikslus

Paskolas dažnai imame, kai norime įgyvendinti savo užsibrėžtus tikslus: ar tai būtų remontas, kelionė ar stambesnis pirkinys. Palūkanos ir ilgas įsipareigojimo terminas gali atbaidyti nuo to. Bet pirma paskola nemokamai visas šias baimes nubraukia ir leidžia savo tikslus įgyvendinti už tai nemokant jokios kainos.

Padengsite kitus įsipareigojimus

Nemokamą paskolą galima panaudoti ir savarankiškai refinansuojant kitus įsipareigojimus. Jei turite tokių, kurių palūkanos yra didelės, galite gauti nemokamą paskolą be palūkanų ir padengti brangesnį kreditą naujuoju, grąžindami jį anksčiau laiko. Taip prasitęsite savo įsipareigojimų grąžinimo terminą ir nebemokėsite jokių palūkanų.

Pirma paskola nemokamai

Kokią sumą norite pasiskolinti be palūkanų?

€50 €30000
1 mėn144 mėn
Loading

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kaip ir visiems kitiems kreditams, taip ir nemokamiems galioja visi vartojimo kredito įstatyme numatyti reikalavimai. Todėl prieš kreipiantis dėl tokio kredito, turite įsitikinti, kad atitinkate visas formalias sąlygas kreditui gauti.

Tuomet jums reikia susirasti tokią akciją taikantį kreditorių, įsitikinti, kad niekada nesate iš jo skolinęsi ir pateikti standartinę paraišką paskolai gauti. Jei patenkinsite pirmo kredito nemokamai akcijos sąlygas, jos jums bus pritaikytos automatiškai.

Paskola be palūkanų beveik visais atvejais yra laikina akcija, kurios taikymas ir sąlygos nuolatos keičiasi. Visą sąrašą tokių paskolų, kartu su paskolomis be registracijos mokesčio, rasite aukščiau mūsų pateiktoje lentelėje.

Taip, kiti kredito davėjai siūlo mažesnes palūkanas, paskolos sutarties sudarymo mokesčio panaikinimą, galimybę atidėti kredito įmokas, mažesnes palūkanas ir pan.

Šiuo metu nemokamas paskolas suteikia 4 kredito davėjai: Paskolos.lt, SMSPinigai, Paskolų klubas ir Credit24.

Pirmas kreditas nemokamai suteikiamas iki 1 000 eurų sumai, sudarant sutartį iki 1 metų laikotarpiui. Tačiau kreditoriai gali keisti akcijos sąlygas arba taikyti skirtingas lyginant vieną kredito davėją su kitu.

Dažniausiai nemokama paskola suteikiama be jokių papildomų mokesčių. Tai reiškia, kad paskolos gavėjui reikės grąžinti būtent tiek, kiek buvo pasiskolinta. Kartais paskolos be palūkanų akcijos metu gali būti netaikomos palūkanos, tačiau taikomi kiti administravimo mokesčiai. Todėl prieš sudarant sutartį reikėtų pasidomėti akcijos sąlygomis.

Atnaujinta 2023-04-28.

Pirma paskola nemokamai