Pirma paskola nemokamai

Kokią sumą norite pasiskolinti be palūkanų?

€50 €10000
1 mėn.72 mėn.
Paskolos suma:
Terminas:
Grąžintina suma:
Loading

GREITAS, SKAIDRUS IR AIŠKUS PROCESAS

Su AmCredit gauti nemokamą paskolą yra itin paprasta

Užpildykite paraišką

Nemokamai paskolai gauti reikia užpildyti minimalią formą AmCredit platformoje.

Sulaukite pasiūlymų

Visos paraiškos pateikimo metu nemokamus kreditus teikiančios bendrovės atsiųst savo pasiūlymus.

Išsirinkite pasiūlymą

Pirmas kreditas nemokamai turi žemus standartus, todėl jums tereikės išsirinkti pasiūlymą ir pasiimti kreditą be palūkanų.

DUK

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kartais galima pagalvoti, kad pirma paskola nemokamai tėra mitas. Visgi, kodėl kažkas norėtų suteikti nemokamas paskolas? Koks viso to tikslas? Bet neapsigaukite – tai iš tikrųjų yra tiesa, jūs tikrai galite gauti nemokamą paskolą. Tam, kad dingtų visas jūsų skeptiškumas, pabandysime paaiškinti kodėl kreditoriai norėtų suteikti tokias paskolas. Po to aptarsime ir kitas detales, kurios padės geriau suvokti kaip geriau skolintis – internetu ar sms žinutėmis.

Šiuo metu Lietuvoje yra ko gero 20 skirtingų greitųjų paskolų tiekėjų. Skirtingais savo veiklos laikotarpiais, didžioji dalis iš jų siūlė vienos ar kitos formos galimybę gauti pirmą paskolą nemokamai. Šiuo metu, kaip matėte viršuje, tokių kreditorių yra 6. Pagrindinis tokio pasiūlymo motyvas yra noras pritraukti kuo daugiau naujų klientų. Nors pačio pradžioje tokie klientai realiai nemokės jokių palūkanų, nes jiems pirma paskola bus suteikiama nemokamai, laikui bėgant jie gali sugrįšti. Sugrįžę ir pasiėmę antrą paskolą, jie jau turės mokėti pilnas palūkanas. Būtent dėl šito lūkesčio tokios paskolos ir yra suteikiamos su neįtikėtinai palankiomia pasiūlymo išraiška.

Pagalvokite patys – jei žmogus jau išreiškė norą pasiimti paskolą, ar gi naivu tikėtis, kad jis norės pasiimti ir antrąją bei trečiąją? Juk ne kiekvienas ima greitąsias paskolas. Dažniausiai tik žmonės, susidūrę su didesnėmis problemomis, prašo greitos paskolos. Kaip nebūtų keista, tokie žmonės yra tie, kurie dirba už minimalų atlyginimą arba apskritai neturi darbo. Būtent mažai uždirbantys ir bedarbiai yra dažniausi greitųjų paskolų tiekėjų klientai. Pastarieji taip pat gali gauti ir paprastą greitą paskolą, ir pirmą kreditą nemokamai. Bet vertėtų paminėti, kad ne visi kreditoriai yra linkę suteikti paskolas bedarbiams dėl galimos rizikos. Jei tokios paskolos ir yra suteikiamos, tai galima tikėtis kiek prastesnių sąlygų joms gauti. Nebent, žinoma, pavyks surasti kreditorių, kuris suteikia kreditus visiems vienodomis sąlygomis.

Taigi, jei kažkas jau nusprendė pasiimti greitąją paskolą, tuomet būtų galima spėti, kad tas žmogus turi finansinių sunkumų. Jis gali būti vienoje iš aukščiau išvardintų kategorijų, arba gali susidurti su netikėtomis ir nenumatytomis problemomis. Galima numanity ir tai, jog tokie žmonės neišspręs visų savo problemu tik su vienu, kad ir nemokamu kreditu. Kitaip tariant, pirmas kreditas nemokamai gali padėti išspręsti paviršines problemas, bet tikrai nepadės išspręsti pačios situacijos esmės. Kartais, be abejo, būna taip, kad užtenka ir pirmos nemokamos paskolos. Kiek dažniau atsitinka taip, kad reikia ir dar keletos paskolų (kurios, nepamirškite, jau būna mokamos). Bet pats dažniausiais variantas, ypatingai Lietuvoje, yra toks, kad neužtenka net ir kelių greitųjų paskolų. Pradedama imti paskola po paskolos, dėl vienokių ar kitokių aplinkybių. Nuo to greitųjų kreditų tiekėjai tik trina rankomis. Būtent toks ir yra jų lūkestis. Jie tikisi suteikti pirmą paskolą nemokamai ir iš to išpešti naudos. Juk pirma paskola nemokamai suteikiama tik iki 1 000 eurų. Na, “tik” egzistuoja tiek kreditoriams, o eiliniam žmogui, pasiryžusiam gauti kreditą, “tik” pavirsta į “net”. Juk iki 1 000 eurų nemokama paskola paprastam žmogeliui tikrai yra kažkas neįtikėtino.

Dar vienas dalykas, kurios nederėtų pamiršti, yra gaunami žmonių kontaktai. Kaip jau sakėme, vieną kartą pasiėmęs greitąją paskolą žmogus parodo savo silpnybę. Kadangi registracijos metu reikia atiduoti daug savo duomenų, jais galima labai šauniai pasinaudoti. Praėjus kažkiek laiko, tiek internetu, tiek telefonu, tiek per jūsų pašto dėžutę, pas jus gali pradėti plūsti greitos paskolos internetu reklamos. Būtent pastaroji ir yra dažniausiai reklamuojama paslauga. Nereikia atmesti ir to varianto, kad jūsų duomenimis gali būti pasidalinta ar konkurentai kažkaip kitaip suseks, kad jūs ėmėtę nemokamą kreditą. Tuomet internetu, per savo el. pašto dėžutę, galite sulaukti ir daugiau pirmos paskolos nemokamai siūlymų skolintis. Paskutinis variantas, žinoma, galbūt nėra toks jau blogas. Bet visuomet reikia turėti aukščiau išvardintus dalykus savo galvoje. Tikimės, kad dabar yra aiškiau kodėl yra suteikiamos nemokamos paskolos.

Bet tai taip pat turėtų leisti suprasti kam tokios paslaugos naudingiausios. O tai yra būtent įsiskolinę žmonės, kurie siekia refinansuoti ar kitaip sumažinti savo įsipareigojimus kredito bendrovėms. O kaip tą padaryti geriau nei pasiskolinti nemokamai ir grąžinti kreditą, kurio įmokos spaudžia jau dabar? Mažiausiai ką tokia paskola padaro, tai leidžia nemokamai nusipirkti laiko. Todėl akivaizdu, kad tai yra geriausia ir efektyvia paskola įsiskolinusiems, kuriems svarbiausiai kaip galima greičiau ir pigiau grąžinti turimus įsiskolinimus.

Net jeigu jau išsirinkote norimą pirmą nemokamą kreditą, gali iškilti kitų klausimų. Vienas iš jų – kaip geriau jį pasiimti, internetu ar sms’u? Abu šie skolinimosi būdai atrodo panašūs, bet tarp jų yra šiokie tokie skirtumai, kurie paprastam žmogui gali susidėti į labai didelius. Tiek piniginiu atžvilgiu, tiek laiko prasme, skirtumai egzistuoja, todėl reikėtų juos detaliai aptarti.

Yra keletas skirtingų paskolų rūšių – ilgalaikės paskolos, vartojamosios paskolos, greitos paskolos… Kiekviena iš jų skiriasi ne tik savo ypatybėmis, bet ir esminiais kriterijais, tokiais kaip palūkanomis, paskolos grąžinimo laikotarpis ir dar kitomis sąlygomis. Negalima suvokti skirtumo tarp pirmojo kredito nemokamai internetu ir sms žinute, jei pirmiausia nesuvoksime skirtumų tarp visų šių paskolų rūšių.

Tra kelios pagrindinės taisyklės, kuriomis naudojasi visi skolintojai. Viena iš jų yra tokia: kuo ilgesniam laikotarpiui skolinama, tuo mažesnių palūkanų prašoma. Natūralu, kad ilgalaikės paskolos turi ženkliai mažesnes palūkanas nei visos kitos paskolų rūšys. Tai glaudžiai siejasi su antrąja taisykle, kuri skamba taip: kuo mažesnė rizika, tuo mažesnėmis palūkanomis galima skolinti tam fiziniam arba juridiniam asmeniui. Šios taisyklės galioja visiems, nepriklausomai nuo to ar jūs imate greitąją paskolą ar pirmą kreditą nemokamai. Suprastami šias taisykles ir jų logiką, galėsime geriau suprasti ar pirmą kreditą geriau imti banku, internetu ar sms’u.

Logika yra ganėtinai paprasta. Bankai, kaip ir visi kiti žmonės ir verslai, siekia užsidirbti kuo daugiau ir kuo lengviau. Bet skirtingai nei kituose situacijose, finansų sferoje pagrindinis kriterijus yra rizika. Jei skolinama žmogui, kuris turi didesnę galimybę negrąžinti paskolos ar negrąžinti jos laiku, tuomet tokio žmogaus reikalaujama mokėti didesnius mokesčius. Būtent todėl, kaip jau ir minėjau, paskolos bedarbiams yra suteikiamos su didesnėmis nei įprasta įmokomis. Tiesiog rizika, asocijuojama su šia žmonių yra per didelė, kad pateisinti skolinimą normaliomis sąlygomis. Lygiai tas pats galioja ir su laikotarpiu. Jeigu skolinama laikotarpiui iki kelių mėnesių, tuomet skolininkas turi mažiau šansų susitvarkyti savo problemas, užsidirbti pinigų ir tvarkingai grąžinti kreditą. Bet jeigu skolinama iki kelių metų, pavyzdžiui, 5 metams, tuomet šansai grąžinti paskolą yra didesni. Nors įmokas reikia mokėti kiekvieną mėnesį, jos per ilgesnį periodą pasiskirsto mažesnėmis sumomis. Be to, pačią paskolos sumą reikia grąžinti daug vėliau ir galima mažesnėmis sumomis taip pat.

Šioje vietoje jums gali iškilti klausimas: ką bendro visai tai turi su pirma paskola nemokamai? Juk ji yra nemokama, todėl kam visos šios kalbos apie įmokas, mokesčius, palūkanas… Jei jūsų galvoje kirba toks klausimas, reiškiasi, kad jūs apsigaunate save su pirmuoju kreditu ir apskritai su nemokamomis paskolomis. Nors pirmasis kreditas ir yra nemokamas, galite atsidurti tokiose aplinkybėse, kurios piniginę vis tiek gali tekti pakratyti. Bet apie viską nuo pradžių. Pirmas kreditas nemokamai reiškia tik tiek, kad jums nereikės mokėti palūkanų. Bet tai nereiškia, kad jums tikrai nereikės mokėti jokių kitų mokesčių! Taip yra todėl, kad pasiimdami kreditą, jūs su banku sudarote sutartį. Toje sutartyje jums yra pranešama, kad kreditas bus ir išliks nemokamas tik tam tikromis sąlygomis, kurias turėsite įgyvendinti. Viena iš jų – kredito grąžinimas laiku. Jei savo kreditą grąžinti pavėluosite arba negrąžinsite visai, tuomet jums reikės mokėti papildomus mokesčius, pagal sutartyje numatytas sąlygas. Neapsigaukite – šie mokesčiai gali būti netgi didesni nei tos hipotetinės palūkanos, kurias būtumėte sumokėję neimdami nemokamos paskolos. Žinoma, jūs galite prasitęsti savo kredito grąžinimo laikotarpį, bet tuomet jau prarasite dalį nuolaidos. Nors prasitęsimo mokestis nėra toks didelis, jį teks padengti iš savos kišenės. O jei pasiėmę pirmą kreditą nemokamai internetu jo nesugebėsite grąžinti per kritinį laikotarpį, tuomet jums gali tekti susidurti ir su antstoliais. Todėl gerai pagalvokite, ar kreditą tikrai galėsite grąžinti iki savo atlyginimo, net jei jis yra nemokamas.

Grįžtant prie pagrindinės minties, pirmą kreditą geriau skolintis internetu, nei telefonu. Skolintis telefonu yra daug paprasčiau, nes jums užtenka viso labo nusiųsti vieną sms žinutę. Jums nereikia jokių registracijos mokesčių, jokių registracijos formų pildymo ir panašiai. Tiesiog savo telefone įrašote trumpą tekstą, nurodote norimą pasiskolinti sumą ir nusiunčiate kredito tiekėjo nurodytu numeriu. Viskas, pirmas kreditas nemokamai krenta į jūsų sąskaitą. Bet būtent šis paprastumas ir lengvumas kainuoja. Kadangi tokio sms kredito suteikimas užtrunka mažiau nei 15 minučių (dažniau neužtrunka ir 5 min.), jūsų duomenų patikrinimas yra atliekamas tik paviršutiniškai. Jei atsiminsite ką kalbėjome apie riziką ir palūkanas, suprasti, kad toks skolinimas reiškia didesnę riziką skolintojui, o jums – didesnes palūkanas. Tuo tarpu pirmas kreditas nemokamai internetu yra kiek kitoks, nes ten turite suteikti daugiau duomenų apie save ir procesas gali užsitęsti kiek ilgiau. Dažniausiai tokie kreditai suteikiami per 15 minučių, bet gali užtrukti ir kiek ilgiau. Ta trukmė, žinoma, priklauso nuo to, kiek laiko bus tikrinami jūsų duomenys. Bet kaip ten bebūtų, šiuo atveju jie bus tikrinami bent jau šiek tiek nuodugniau. Todėl skolinantis internetu, kreditas bus kiek pigesnis. Tačiau tam užtikrinti reikėtų atsidėti šiek tiek laiko ir susirasti pigiausią galimą kreditą.

Galutinis atsakymas priklauso nuo jūsų poreikio. Jei jums būtinas gauti kreditą per 15 minučių, tuomet skolinkitės sms’u. Bet jeigu prioritetas yra kuo mažesni mokesčiai, tuomet pirma paskola nemokamai geriau būtų suteikiama internetu.

Mes nemažai kalbėjome apie palūkanas ir kitus mokesčius. Dabar galime detaliau aptarti kas yra paskola be palūkanų ir kas yra tos palūkanos apskritai. Pakalbėję apie tai, galėsime pažiūrėti kur ieškoti paskolos be palūkanų ir be registracijos mokesčio.

Palūkanos yra kaina, kurią kiekvienas besiskolinantis turi mokėti kredito bendrovei. Kaip kiekviena paslauga ar prekė turi savo kainą, taip ir paskolos ją turi. Galite paskaityti aukščiau, kuomet mes rašėme apie tai, koks yra sąryšis tarp paskolos tipų ir palūkanų. Kreditai be registracijos mokesčio nuo nemokamų paskolų skiriasi tuo, kad tik pastariesiems nereikia mokėti jokių palūkanų. Pirmieji tiesiog suteikia galimybę nemokėti registracijos mokesčio, bet palūkanas mokėti reikės. Registracijos mokestis, kaip pats pavadinimas leidžia suprasti, yra mokamos prisiregistruojant pas kreditorių. Jis dažniausiai nėra didelis. Kai kurie kreditoriai gali paprašyti jiems pervesti tik vieną euro centrą. Bet kiti gali paprašyti pervesti daugiau – visą eurą ar netgi kelis eurus. Registracijos mokesčiai yra naudojami identifikacijos tikslais. Pervesdami nurodytą sumą į nurodytą sąskaitą iš savosios (pavedimą būtinai turite atlikti iš savo sąskaitos), jūs įrodysite, kad registruojatės savo vardu ir nesate fiktyvus asmuo. Kadangi toks mokestis yra ganėtinai mažas ir ne toks aktualus, kaip palūkanos, apie paskolas be registracijos mokesčio kalbėsime šiek tiek mažiau.

Paskolos be palūkanų iš esmės yra nemokamų paskolų forma, bet skiriasi dėl kai kurių dalykų. Jei pirma paskola nemokamai yra suteikiama įskaitant ne tik palūkanas, bet ir registracijos mokesčius, tai paskolos be palūkanų leidžia nemokėti tik pastarųjų. Kitaip tariant, liūto dalies mokesčių nemokėsite, bet paskola nebus visiškai nemokama. Jeigu pavyks surasti tokią vietą, kurioje teikiami kreditai be palūkanų, bet tuo pačiu yra ir minimalus registracijos mokestis, tuomet jūs efektyviai galėsite gauti nemokamą paskolą. Būtent dėl šio skirtumo reklamuose niekada nepamatysite šūkio “paskolos be palūkanų”, bet veikia susidursite su “pirmas kreditas nemokamai” šūkiu. Net ir dabar atsidarę bet kokį greitųjų paskolų tiekėjo puslapį, jūs ten pamatysite būtent tokius žodžius. Pastarieji traukia klientus daug labiau.

Kur galite ieškoti paskolos be palūkanų? Iš esmės tose pačiose vietose, kur yra teikiama pirma paskola nemokamai. Tos vietos šiuo metu yra tik kelios. Smscredit.lt yra viena iš tų vietų, kuri jau labai ilgą laiką teikia nemokamos paskolos paslaugą. Nenuostabu, kad būtent jis ir yra pats populiariausias greitų paskolų tiekėjas Lietuvoje. Tiesa, nereikėtų apsigauti pavadinimu – čia galite gauti ne tik sms kreditus, bet taip pat galite pasiskolinti internetu. Šis spektras galimybių, kaip gauti kreditą, yra dar viena priežastis, kodėl ši bendrovė yra populiariausia Lietuvoje.

Kita žymi vieta, kur teikiama paskola be palūkanų ir kitos nemokamos paskolos, yra smspinigai.lt. Tai taip pat yra kreditorius, suteikiantis galimybę gauti kreditą tiek telefonu, tiek sms, tiek internetu. Prie viso dar galima pridėti ir tą faktą, kad čia pirma paskola nemokamai yra didžiausia Lietuvoje – ją galite gauti net iki 1 000 eurų! Bet čia reikėtų paminėti, kad kreditas nėra visiškai nemokamas, bet nemokamai suteikiamas tik laikotarpiui iki 4 mėnesių. Todėl jeigu skolinsitės bet kuriam laikotarpiui iki 4 mėn., tuomet jūsų kreditas bus nemokamas. Bet skolinantis ilgesniam laikotarpiui, teks pradėti mokėti palūkanas praėjus šiems mėnesiams. Todėl negalime drąsiai teigti, kad smspinigai.lt teikia paskolas be palūkanų, neapgaudami savo skaitytojų ir klientų.

Dar galime paminėti ir kitus, panašius pasiūlymus, nors jie ir šiek tiek skiriasi nuo nemokamų paskolų. Minipaskola.lt (ferratum), vivus.lt bei ecocredit.lt teikia panašaus tipo nuolaidas. Ferratum paskolos yra arčiausiai pirmos paskolos nemokamai, nes ji suteikiama besiskolinantiems iki 3 mėnesių ir iki 500 eurų. Tuo tarpu pastarieji du minėti variantai yra kiek kitokių. Juos labiau galima apibūdinti ne kaip nemokamas paskolas, bet kaip paskolas su nuolaidomis. Pavyzdžiui, pastarieji suteikia galimybę atidėti paskolų mokėjimą, bet nesuteikia besąlygiškų paskolų be palūkanų. Šiuo metu tik šiose vietose suteikiami kreditai be palūkanų.

Santrauka
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
2 based on 14 votes
Paslaugos pavadinimas
Pirma paskola nemokamai

Pirma paskola nemokamai