kreditai bedarbiamsŠiuo metu nedarbas Lietuvoje yra kiek mažesnis nei 10 procentų. Tai reiškia, kad šiuo metu yra beveik 100 tūkstančių nedirbančių žmonių šioje šalyje. Ir čia turint omenyje tai, kad mes kalbame apie oficialų nedarbą – kur dar tūkstančiai žmonių, kurie nėra užsiregistravę… Tokiais atvejais kreditai bedarbiams tampa kone vienintelė išeitimi išgyventi. Net ir norėdami dirbti už minimalų atlygį ar net mažesnį, bedarbiai negali taip lengvai susirasti ne tik, kad norime, bet ir bet kokio darbo. Kuomet kone šimtas tūkstančių žmonių taip pat ieško tokios paties išeities kaip ir tu – tampa labai sudėtinga būti tuo laiminguoju, kuriams pavyks gauti darbą. Tačiau kreditai bedarbiams šia prasme yra kur kas geresnė išeitis, nes jie dažniausiai yra suteikiami visiems. Todėl net jei visi šie tūkstančiai bedarbių paprašys kredito, visiems jis ir bus suteikiamas. Reikia atsižvelgti ir į kelias sąlygas, tačiau iš esmės didžioji dauguma iš šios masės bedarbių vis tiek gaus kreditą bedarbiams.

Kreditai nedirbantiems asmenims yra naudingi ne tik dėl suteikiamos galimybės susitvarkyti iškilusias bėdas. Jie naudingi dar ir todėl, kad leidžia besiskolinančiam įgyvendinti savo svajones net ir neturint pastovių pajamų! Kitais žodžiais tariant, jūs galite pasiimti kreditą bedarbiui net ir nesusidūrę su jokiomis problemomis, bet tiesiog užsimanę išpildyti kažkokią svajonę. Kaip pavyzdį galima pateikti norą nuvykti į Paryžių. Kelionė pirmyn-atgal kainuoja apie 1000 eurų, o tokie pinigai ne kišenėje nesimėto, ypatingai jei dar neturite darbo. Bet čia į pagalbą ateina kreditai bedarbiams – jūs galite pasiskolinti šiuos pinigus, nuvykti į Paryžių atostogoms, grįžti atgal ir tik po viso to pradėti sukti galvą apie tai, kaip reikės grąžinti pasiimtą kreditą bedarbiams.

Nereikia abejoti ir tuo, kad kreditas bedarbiams gali būti naudingas ir dėl daugelio kitų priežasčių. Prireikus pinigų išspręsti iškilusias bėdas ar susitvarkyti su kitokiais sunkumais, paskolos bedarbiams ir vėl gali jums pagelbėti.

Papildomai galima paminėti ir tai, kad ši skolinimosi galimybė yra neįtikėtinai patogi. Jūs galite pasiskolinti net ir internetu, o esant palankioms sąlygomis – dar ir sms žinute. Bet šis skolinimosi lengvumas gali sukurti problemų, jei tą darysite neatsakingai. Visuomet turėtumėte atsiminti ir turėti omenyje, kad kreditai bedarbiams gali ne tik jums labai pagelbėti, bet kai kuriomis aplinkybėmis netgi pabloginti jūsų situaciją.

Kreditai bedarbiams – gauk nemokamai!

11 thoughts on “Kreditai bedarbiams – gauk nemokamai!

 • 2016-01-29 at 16:29
  Permalink

  Jej oficialiai nedirbu ar galiu gati paskola 3000e ir kokie procentai 5metam

  Atsakyti
 • 2016-02-18 at 12:00
  Permalink

  ar galeciau gauti paskola450euru man daugiau ir neraikia jai galit paskmbinkit i sita nr kuo greiciau

  Atsakyti
 • 2016-03-14 at 19:26
  Permalink

  Esu pensininke. Nedirbanti.gaunu nedidele pensija.vyras dirbantis.ar galeciau gauti paskola ir iki kokio dydzio?

  Atsakyti
 • 2016-04-02 at 4:34
  Permalink

  Esu bedarbe ar galeciau gauti paskola 1200 eur. Labai skubiai reikkia.Tai butu investicija i darbo priemone

  Atsakyti
 • 2016-04-17 at 10:56
  Permalink

  ar gale4iau gautu kredita 500 euru jei dirbu neoficialiai

  Atsakyti
 • 2016-04-27 at 7:05
  Permalink

  Sveiki esu dirbantis tačiau turiu įsiskolinimų ar galėčiau gauti kreditą kad grąžinti paskolą?

  Atsakyti
 • 2016-10-27 at 10:50
  Permalink

  sveiki esu siuo metu dekrete ar galeciau pasiskolinti kad galeciau padengti skolas

  Atsakyti
 • 2016-11-22 at 17:26
  Permalink

  Laba diena ar yra kreditorių kurie refinansuoja anstolį?

  Atsakyti
 • 2016-11-29 at 8:52
  Permalink

  Siuo metu esu bedarbis. Stoviu darbo birzoj. Ar galeciau pasiskolinti penkis simtus euru.

  Atsakyti
 • 2017-11-10 at 16:31
  Permalink

  Laba vakara man yra 19 metu dirbu dabar dar 2 men. neoficialiai o po to jau oficialiai menedio pajsmos yra 380 euru ar yra galimybe gauti kredita is jusu? dar pridursiu kad turiu ysipareigojimu vienai institucijai.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *