kur gauti momentinį kreditąFrazė „momentiniai kreditai“  išpopuliarėjo ir buvo labiausiai pastebima tuo metu, kai vienas populiariausių kredito tiekėjų Lietuvoje buvo Moment credit. Tai nutiko būtent tuo metu, kai greitųjų kreditų kompanijos tik pradėjo ateiti į Lietuvą. Tada buvo galima girdėti kone tik šios greitųjų kreditų įmonės reklamas ir įsiminti tik jos šūkius ir pavadinimą. Tačiau padaugėjus tokio pobūdžio kompanijų neišvengiamai padidėjo ir konkurencija, ko pasekoje Lietuvos momentinių paskolų rinkoje pradėjo dominuoti kiti žaidėjai.

Vadinti kreditus „momentiniais“ buvo pradėta tuomet, kai jie tik pasirodė kaip nauja finansinė paslauga. Tuomet tai buvo unikalus būdas skolintis, nes paskolos buvo suteikiamos itin greitai – vos per kelioliką minučių. O tais atvejais, kai paskola imama nebe pirką kartą ir nebereikia švaistyti laiko registracijoms ir tapatybės patvirtinimams – ir dar greičiau. Gauti kreditą per tokį trumpą laiką buvo kažkas neįtikėtino, nes iki tol tam, kad gauti vartojamąją paskolą, reikėdavo laukti vidutiniškai apie vieną savaitę. Todėl palyginus su iki tol egzistavusiomis paskolomis, šios paskolos buvo suteikiamos tiesiog tuo pačiu momentu – todėl ir buvo pradėtos vadinti momentiniais kreditais.

Tai gali skambėti neįtikėtinai, bet tai yra tiesa. Taigi, jei klausiate kur reikėtų ieškoti momentinių kreditų, atsakymas yra dvejopas: tradiciškai jų galite ieškoti ten, kur jie ir gimė – greitųjų kreditų įmonėse ar jų internetiniuose puslapiuose. Tačiau neskubėkite skolintis – momentiniai kreditai labai dažnai yra suteikiami su papildomomis akcijomis, kurios kyla iš konkurencijos tarp šių kompanijų. Kitas būdas – skolintis iš komercinių bankų. Nors tradiciškai bankai nesuteikinėjo tokių paskolų, rinkai diktuojant sąlygas jie dabar taip pat pradėjo skolinti internetu. Negana to, turint kreditinę kortelę jums gali net nereikėti pildyti jokių paraiškos formų paskolai gauti – viskas įvyksta automatiškai jums jau apmokant už norimą daiktą ar paslaugą. Čia yra momentiniai kreditai par excellence, nes jie tiesiogine to žodžio prasme yra suteikiami tuo pačiu momentu, kuomet jūs atliekate apmokėjimą. Bet net ir tais atvejais, kuomet momentiniai kreditai bankuose yra suteikiami ne per kreditines korteles, bet per banko internetinį puslapį ar savitarnos svetainę, paskolą vistiek galite gauti daug greičiau nei bet kada anksčiau.

Momentiniai kreditai išsiskiria ir tuo, kad jie yra suteikiami nedirbantiems asmenims bei studentams, kurie neturi darbo. Tokią paslaugą teikia ir komerciniai bankai, tačiau kai kuriais atvejais priėjimas prie šios skolinimosi galimybės bedarbiams ir studentams gali būti ribotas tiek paskolos dydžio (galėtumėte skolintis tik minimalią sumą), tiek būdais jas gauti (galėtumėte skolintis tik kreditinės kortelės pagalba). Todėl labai dažnai geriausias būdas momentiniam kreditui gauti yra būtent grieitieji kreditoriai, kurie specializuojasi būtent į tokių paskolų suteikimą ir nedvejodami patvirtina paskolos paraiškas net ir bedarbiams. Tiesa, tokį kreditą gauti gali būti kur kas sudėtingiau jei jau turite įsiskolinimų, o dar blogiau – turite negrąžintų ir „probleminių“ paskolų savo portfelyje. Tai yra svarbu, nes šie kreditoriai turi priėjimą prie bendros duomenų bazės, kurios tikrina visus prospektyvius klientus bei jau esamus, kurie nori gauti paskolą.

AmCredit logoTačiau jei nepaisant visų čia išvardintų sąlygų ir nuogąstavimų jūs esate įsitikinęs, kad momentinis kreditas yra būtent tai, ko jums reikia, tuomet nedvejokite ir ieškokite geriausio paskolos pasiūlymo. Tam, kad jums nereikėtų vargintis, visus geriausius greitųjų paskolų internetu pasiūlymus galite rasti mūsų pagrindiniame puslapyje – www.AmCredit.lt. Būtent mes ir tik mes išrenkame ir pateikiame tik geriausius paskolų pasiūlymus iš visų šalies kreditorių. Ir visa tai yra visiškai nemokamai! Niekur kitur nerasite tokių gerų sąlygų pasiskolinti mažiausiomis palūkanomis ar gauti paskolą su norima akcija.

Momentiniai kreditai per 15 minučių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *