Kiekvienas besiskolinantis ieško bendrovės, kur būtų suteikiamas pigiausias kreditas internete. Ši užduotis gali pasirodyti lengvesnė nei ji yra iš tikrųjų. Realybėje, norint susirasti pigiausią kreditą, reikia detaliai išanalizuoti ne vieną ir ne du pasiūlymus. Priešingu atveju, galite praleisti savo gyvenimo pasiūlymą ir taip vėjais nueis galbūt laikinas tikrai pigaus kredito variantas.

Viso to galima išvengti jei seksite mūsų pateiktais žingsniais bei pasinaudosite čia rastais patarimais. Mes ne tik pasidalinsime žiniomis ir gebėjimais, bet ir patys pasiūlysime savo nuožiūra išrinktų kreditorių, kur yra suteikiami pigiausi greitieji kreditai.

Kaip ieškoti pigaus kredito?

Visi norintys susirasti kur gauti pigų kreditą visų pirmiausia turėtų turėti internetą. Be šios technologijos susirasti kur pasiskolinti pigiai gali būti ne tik, kad sudėtinga, bet ir praktiškai neįmanoma. Tokiais atvejais dažnai naudojamasi reklamose matoma informacija, todėl skolinamasi ne iš pigiausio, bet iš populiariausio kreditoriaus. Jei kiekvienas mokėtų susirasti sau tinkamiausią kreditą, tuomet reklamos taptų beprasmėmis. Bet dabar kreditoriai naudojasi tuo, kad žmonės nežino kaip tinkamai ieškoti kreditoriaus, kaip palyginti skirtingus pasiūlymus ir panašiai. Techniškai tokius palyginimus galima atlikti ir be interneto, bet reikiamos informacijos susirinkimas būtų labai komplikuotas. Kadangi daugelis per tokį sudėtingą kelią tikrai neis, manome, kad pateisinamai sakome, kad internetas šiai užduočiai yra būtinybė.

pigiausias kreditasKas toliau? Pradžiai, susižinokite ko norite. Faktas, kaip blynas, kad norite pigaus greitojo kredito. Bet šioje vietoje reikėtų būti šiek tiek konkretesniems. Kokios sumos norite? Kuriam laikotarpiui norite skolintis? Kokios maksimalios palūkanos, kurias galėtumėte mokėti? Siūlome nenusistatyti visiškai konkrečių skaičių, nes tokiu atveju taps labai sunku tinkamai palyginti skirtingus pasiūlymus. Pavyzdžiui, nusistačius, kad reikia būtent 1 000 eurų, nesugebėsite tinkamai palyginti ir bereikalingai atmesite gerą 900 eurų kredito pasiūlymą. Bet ar tikrai dėl 100 eurų verta tą daryti? Manome, kad ne. Todėl bent jau dėl viso pikto pasilikite tam tikrus rėmus laviravimui.

Tuomet ateina sunkiausia dalis – informacijos rinkimas. Šiandien greitą paskolą galite gauti net iš kelių dešimčių skirtingų kreditorių. Į šį sąrašą įeina ne tik bankai bei greitųjų kreditų bendrovės, bet ir kredito unijos kartu su tarpusavio skolinimosi platformomis, kurios auga lyg ant mielių. Ir kiekvienas teigia teikiantis pigiausios paskolos pasiūlymus… Bet vienaip ar kitaip, galutiniame rezultate visi siūlo tą pačią paslaugą – greitąjį kreditą internetu. Todėl čia nereikia turėti jokių išankstinių nusistatymų. Daugelis gali galvoti, kad greitųjų kreditų bendrovės specializuojasi šioje paskolų sferoje, todėl iš jų ir reikėtų skolintis. Tačiau toks išankstinis nusistatymas gali būti labai skaudus. Pavyzdžiui, mažai kam žinoma, kad ko gero pigiausias kreditas yra prieinamas tarpusavio skolinimosi platformose. Tačiau kadangi šios institucijos neskiria ir negali skirti tokių didelių lėšų reklamai, mažai kas apie juos težino.

Todėl svarbu surinkti absoliučiai visus greitųjų kreditų pasiūlymus į vieną vietą, nes priešingu atveju neabejotinai nudegsite. Arba bent jau iškils reali grėsmė, kad taip atsitiks. Kaip surinkti tokį didžiulį kiekį duomenų į vieną vietą paprastam žmogui? Na, galite daryti ta rankiniu būdu. Toks būdas būtų primityviausias; yra ir geresnių. Vienas iš protingiausių sprendimų būtų pasinaudojimas paslaugomis tų institucijų, kurios ir taip yra sukaupusias visą ar bent dalį reikalingos informacijos. Pavyzdžiui, www.AmCredit.lt yra turbūt geriausiai Lietuvoje žinomas puslapis, pateikiantis didžiausią kiekį detaliausios informacijos apie skirtingus kredito pasiūlymus. Žinoma, gali nutikti, kad ne viskas čia yra paminėta, todėl galite rankiniu būdu pridėti kažką, kas buvo akivaizdžiai praleista. Arba gali pasinaudoti panašaus pobūdžio svetainių paslaugomis ir sudėti likusius taškus ant i. Bet AmCredit.lt neabejotinai turėtų būti pirmasis šaltinis, kurį konsultuojatės šiam reikalui.

Svarbiausias žingsnis – pigiausio kredito išsirinkimas

pigi paskola internetuAtlikę visus paruošiamuosius darbus, galite žengti svarbiausią žingsnį ir išsirinkti pigiausią kredito paslaugą. Pamenate pradžioje minėjome, kad labai svarbu nuspręsti ko konkrečiai norite? Dabar atėjo laikas pasinaudoti šia informacija. Tikriausiai, kaip ir prašėme, nusistatėte tam tikrus rėmus, kuriuose norėtumėte pasiskolinti. Dabar paprasčiausiai atmeskite visus pasiūlymus, kurie akivaizdžiai neatitinka iškeltų reikalavimų. Tarkim, pagrindiniam kriterijui esant nemokamos paskolos gavimui, būtų kvaila iš kart neatmesti kreditorių, neteikiančių tokios akcijos.

Atmetus visus tokius kreditorius, galime judėti toliau. Dabar prieiname labai atsakingą žingsnį – konkretaus greitojo kredito išsirinkimą. Atkreipkite dėmesį į šį patarimą – yra neįtikėtinai svarbu, kad pažvelgtumėte į detales. Kai kalbame apie kelias dešimtis skirtingų kreditorių, kurie teigia teikiantys pigius kreditus, viską gali nulemti detalės. Kreditai be registracijos mokesčio gali smarkiai skirtis nuo reikalaujančių susimokėti už registraciją. Būtent tokios detalės praleidimas gali reikšti, kad pasiskolinsite brangiau nei galėjote. O to tikrai nenorite, tiesa?

Dar svarbu atkreipti dėmesį į galimas akcijas. Turėkite omenyje, kad daugelis kreditorių, siūlydami akcijas, siūlo jas tik konkrečioms paskolos sumoms ir konkretiems laikotarpiams. Todėl būkite tikri, kad pasitikrinsite, kad šioje vietoje nieko nepraleidžiate. Net 100 eurų skirtumas tarp sumų gali būti toks didelis, kad skolindamiesi mažesnę sumą be akcijos, turėsite sumokėti daugiau, nei skolindamiesi didesnę sumą, tačiau su akcija.

Taigi, reziumuojant galime pasakyti, kad pirmiausiai turėtumėte pažiūrėti į kainas, tai yra palūkanų dydžius. Tačiau jais aklai nepasitikėkite. Visada atsiminkite, kad pigiausias kreditas internete yra nulemiamas mažų detalių, mažų mokesčių ir potencialių akcijų. Būtent tai gali nulemti ar jūsų piniginę pasieks pigiausia paskola ar ne.

Pigiausias kreditas internete – to dar nematėte!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *