Paskolos yra kaip ir kitos paslaugos – “parduodamos” bendrai ir visiems vienodomis sąlygomis. Kaip ir nuėjus į parduotuvę visiems sąlygos yra vienodos, taip ir apsilankius kreditoriaus puslapyje visi mato tas pačias paskolos sąlygas. Visi gali pasiskolinti tokias pačias sumas pinigų ir visi gauna tokias pačias palūkanas. Bent jau taip buvo iki visai neseniai…

Bet pagalvokite ką tai reiškia: jei kiekvienas gali gauti paskolą tokiomis pačiomis sąlygomis, tai mažas pajamas gaunantis ir daug daugiau uždirbantis gali pasiskolinti identiškomis sąlygomis. Bet jei pagalvosite ką reiškia palūkanos, tai jos yra mokestis už riziką. Bet juk tokiems žmonėms tuomet nelogiška pasiūlyti tokias pačias sąlygas! Nes vienu atveju rizika yra didelė, o kitu – daug mažesnė. Būtent šitaip atsirado asmeninės paskolos, kurios yra specializuotos ir jų sąlygos yra pritaikytos kiekvienam asmeniui pagal jo asmeninius poreikius ir jo asmenines savybes.

Asmeninės paskolos

Asmeninių paskolų internetu svarba

Kuo asmeninės paskolos yra svarbios? Nes jos leidžia kiekvienam žmogui gauti paskolos pasiūlymą pagal savo poreikius. Paskolos turintiems blogą kredito istoriją būtų neišduodamos, jei nebūtų galima tokiems žmonėms pritaikyti specialių ir jų situacijų atitinkančių sąlygų. Paprasčiausiai joks kreditorius net neskolintų žmonėms, kurie turi blogą kredito istoriją. Bet su asmeninėmis paskolomis atsirado galimybė suteikti paskolas ir turintiems prastą kredito istoriją.

Panašiai galima kalbėti ir apie paskolas išduodamas negaunantiems pajamų arba negaunantiems oficialiai patvirtintų stabilių pajamų. Joks kreditorius nenorėtų pasiūlyti pasiskolinti tokiems žmonėms tokiomis pat sąlygomis kaip dirbantiems ir stabilias pajamas gaunantiems žmonėms. Bet asmeninės paskolos tuo ir naudingos, kad net ir negaunantys oficialių ar kitokių pajamų gali gauti paskolą, net jei siūlomos sąlygos ir yra prastesnės nei tos, kurios tenka vidutiniam kreditorių klientui.

Internetas čia irgi nėra paskutinėje vietoje, nes suteikti specifines paskolas buvo galima ir anksčiau, bet jos labiau siejosi su vartojimo paskolomis, kurios nėra išduodamos taip pat greitai kaip greitosios paskolos, kurias galima gauti internetu. Kad asmeninį kreditą galima gauti internetu neturėtų būti sumenkinta. Tai yra didis pasiekimas ir labai didelė galimybė daugeliui žmonių.

Tai yra pagrindinės priežastys, kodėl asmeniniai kreditai yra svarbūs: su jais atsiranda galimybė pasiūlyti pasiskolinti tiems, kurie tokios galimybės iki tol neturėjo ir negalėtų turėti, nes niekas jiems neskolintų.

Asmeniniai kreditai: trumpalaikiai ar ilgalaikiai?

Būtų galima pagalvoti, kad asmeninės paskolos yra skirtos tik trumpalaikiam skolinimuisi, nes kalbėjome tik apie greitas paskolas. Tačiau toks įspūdis būtų klaidingas. Netgi priešingai, asmeninis kreditas labai dažnai yra ilgalaikio skolinimo pavyzdys.

Asmeniniai kreditai

To priežastis yra labai paprasta. Atsiradus galimybei suteikti paskolas įsiskolinusiems, atsirado ir galimybė pritaikyti specifines sąlygas įsipareigojimų turintiems, bet pasiskolinti norintiems asmenims. Tiesa sakant, paskolų refinansavimas apskritai yra praktiškai išimtinai asmeniškai pritaikomomis sąlygomis suteikiama paskola. Taip yra todėl, kad kiekvienas įsiskolinęs žmogus turi labai skirtingą kiekį įsiskolinimų ir labai skirtingų struktūrų įsipareigojimus. Todėl kreditoriai net nepateikia konkrečių palūkanų normų ir kitų sąlygų savo puslapiuose, kai kalbama apie refinansavimą. Konkrečias jo detales galima gauti tik asmeniškai susisiekus su kreditoriumi dėl tokios paskolos įsiskolinusiems.

Taigi, kaip galite matyti, asmeninė paskola internetu yra labai specifinis, bet labai svarbus “išradimas”, kuris padėjo ir vis dar padeda daugeliui žmonių.

Asmeninės paskolos internetu