Paskolų rūšys

Būsto remonto paskolos

Jei turite seną būsto, tai kartas nuo karto gali prisireikti jį remontuoti ir atnaujinti. Jei perkate naują būstą, tuomet jam reikalingas ne tik remontas, bet ir įrengimas. Bet visa tai – brangu. Todėl kaip ir įsigyjant būstą, dažniausiai yra kreipiamasi į banką. Dėl tos pačios priežasties populiarėja būsto remonto paskolos ir paskolos būsto įrengimui.

#1 vieta
#2 vieta
#3 vieta
#4 vieta
Naujas FinBee logo
bobutes paskola logo
Manopaskola logo
mokilizingas logo
Gauti paskolą
Gauti manopaskola paskolą
Gauti smspinigai paskolą
Gauti smspinigai paskolą
Būsto remonto paskola

Turint omenyje šiandienines kainas, įsirengti būstą be finansinės pagalbos gali tikrai ne kiekvienas. Tam reikalingi baldai, namų apyvokos daiktai, priemonės remontui (jei jo reikia, o dažniausiai – reikia) atlikti ir t.t. Todėl net paskolos baldams populiarėja. Ir net todėl, kad žmonės neišgali baldų įpirkti, bet todėl, kad juos keičia dažniau ir į vis kokybiškesnius, brangesnius.

Taip ir su remontu: anksčiau įgyvendinti remontą buvo paprasta ir niekam paskolų nereikėjo. Ar tai reiškia, kad dabar, kai žmonės turėtų gyventi geriau, žmonės nebeišgali susimokėti už remontą ir yra priversti skolintis? Nieko panašaus, paskola remontui dabar yra būtinesnė, nes išauga remonto mastai ir jo poreikis.

Būdavo galima apsieiti tik pakeičiant namuose tapetus ir padailinant vieną ar kitą paviršių. Dabar remontas nebėra toks kuklus: šiandien yra įprasta keisti baldus, permontuoti sienas, pakeisti visą namų dizainą ir dar daugiau. Visai tai kainuoja, todėl paskola būsto remontui yra reikalingesnė nei anksčiau.

Ar visi išduoda būsto remonto paskolas?

Paskola būsto įrengimui

Kai kurie kreditoriai savo pasiūloje turi suformavę paskolas būsto remontui ar įrengimui kaip atskirą paslaugą. Tokių paskolų sąlygos gali kažkiek skirtis nuo kitų – greitųjų kreditų, vartojimo paskolų ir pan. ir yra pritaikytos būtent šiam tikslui.

Bet tai nereiškia, kad jei kreditoriaus internetiniame puslapyje nerandate atskiros paskolos remontui ar būsto įrengimui, tai tokios paskolos nėra išduodamos. Tai reiškia tik tiek, kad kad turėsite skolintis įprastomis sąlygomis, kuriomis yra išduodami greitieji kreditai ir kitos paskolos.

Todėl paskolą remontui tikrai gausite praktiškai visur, tačiau pirmiausia geriau rinktis tuos kreditorius, kur pasiūla yra specializuota ir tokia skolinimosi galimybė yra išskirta. Ten galite tikėtis pasiskolinti bent nominaliai geresnėmis sąlygomis, pritaikytomis būtent būsto įrengimo ar remonto tikslams. Tikėtina, kad ne tik paskolos sąlygos (palūkanų norma, paskolos suma, mėnesio įmoka ir t.t.) bus pritaikytos tokiam poreikiui, bet ir pati paskolos forma atitiks būtent tokią paskirtį.

Bet tikrai nereikia pasimauto ant reklamos kabliuko: kartais nominaliai būsto remontui pritaikyta paskola iš esmės nieko nesiskiria nuo bet kurios kitos vartojimo paskolos. Todėl paskola būsto remontui neturėtų apsiriboti tik taip įvardinamomis paskolomis: būtina įvertinti ir kitus vartojimo kreditus, kurie nėra susieti su jokia išlaidų forma ir gali būti panaudoti būsto remonto ar įsirengimo išlaidoms padengti.

Kaip geriausia įsigyti baldus?

Su baldais yra kiek lengviau, nes juos galima įsigyti tiek paskolos, tiek lizingo pagalba. Abu būdai faktiškai yra vienodi, t.y. abu yra laikomi įsipareigojimais. Tačiau jie turi ir esminių skirtumų.

Lizingas yra toks dalykas, kur pinigai net nepasiekia jūsų rankų: jie yra pervedami tiesiai pardavėjui. Jūs tiesiog įsipareigojate lizingo davėjui (dažniausiai tai yra bankas ar greituosius kreditus išduodanti bendrovė) mokėti fiksuotą mokestį kiekvieną mėnesį visą sutarties laikotarpį (dažniausiai tarp 12 iki 24 mėnesių, priklausomai nuo prekės vertės). Tai – daug paprasčiau, nes užtenka padėti tik vieną parašą, bet kartais gali būti ir brangiau. Lizingo baldams pasirinkimas dažniausiai yra minimalus, nes pardavėjas turi sutartį tik su vienu kreditoriumi.

Paskolos baldams yra kas kita – čia pinigus gaunate į savo sąskaitą, o juos panaudoti galite kaip tik išmanote. Tuomet su baldų pardavėju turite atsiskaityti patys. Paskola baldams įsigyti gali būti pigesnė nei lizingas, nes yra daug konkurentų tarp kurių galite rinktis. Tačiau tai užima daugiau laiko.

Galiausiai viskas priklauso nuo jūsų poreikio ir teikiamo prioriteto: svarbiau kaina ar patogumas. Jūsų pasirinkimui palengvinti mes pateikiame visas įmanomas būsto remontui, būsto įrengimui, baldų įsigijimui ir kitoms susijusioms išlaidoms padengti pritaikytas ar galimas panaudoti paskolas. Jums reikia tik išsirinkti norimą kreditorių pagal pateiktą informaciją.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2021-12-06.

 

Santrauka
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
5 based on 1 votes
Paslaugos pavadinimas
Būsto remonto paskola

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt