Kreditoriai

CREDITSTAR SAVO VEIKLOS LIETUVOJE NEBEVYKDO.

creditstar logo

Tikriausiai ne visi esate girdėję apie Creditstar. Tai yra Lietuvoje greituosius kreditus teikianti bendrovė. Nors ji mažai save reklamuoja ir apskritai jos reklamą rasti sunku, vis daugiau ir daugiau žmonių susidomi šia mįslinga bendrove. Todėl jos klientų skaičius stabiliai auga. Kaip ir daugelis kitų bendrovių, ši taip pat priklauso užsienių kredito įmonių konglomeratui. Konkrečiau – tarptautinei „Creditstar Group“ grupei. Kadangi ši kompanija yra inovatyvi, jos siūlomi finansiniai sprendimai neapsiriboja eilinėmis greitosiomis paskolomis. Kaip pamatysite netrukus, čia siūlomos paslaugos atrodo išties ypatingos ir naujoviškos. Šiuo metu kompanijos paslaugomis naudojasi jau per 200 000 klientų visame pasaulyje, kurių didelė dalis skolinosi iš kompanijos daugiau nei vieną kartą.

Lanksčiausi greitieji kreditai internetu Lietuvoje

Niekur nerasite lankstesnių kredito sąlygų nei Creditstar. Visur lankstumas turi savo ribas. Kažkur paskolų laikotarpiai yra lankstūs, bet labai apriboti. Kitur galite pasirinkti daug skirtingų paskolų sumų, bet tik siauruose rėmuose. Todėl norint pasiskolinti iki šiol tekdavo šokinėti nuo vienos registracijos formos, prie kitos. Tokia būdavo lankstumo kaina. Kažkur ji būdavo per didelė, todėl asmuo tiesiog atsisakydavo lankstumo vardan patogumo. Atrodo, kad būtų priešiškas santykis tarp šių dviejų būtinybių.

Atsiradus Credistart viskas pasikeitė. Čia greitasis kreditas siūlomas nuo 50 eurų iki net 3 000 eurų. Galbūt tai atrodytų pakankamai gerai, bet neįspūdingai. Bet mes nepaminėjome vienos detalės – greitojo kredito suma gali būti pasirinkta 5 eurų intervalais! Norite 65 eurų kredito? Jokių problemų! Tai yra precedentų neturintis kreditas.

Bet tai toli gražu nėra viskas. Pažiūrėkime į laikotarpius, kuriais galima skolintis. Kuomet kreditas suteikiamas nuo 50 eurų iki 3 000 eurų, galima tikėtis, kad laikotarpiai bus ilgi, o intervalai – milžiniški. Bet creditstar laužo visus rėmus. Greitieji kreditai šioje įmonių grupėje gali būti suteikti net nuo 5 dienų iki 36 mėnesių. Pasirinkus skolintis ilgiau nei 30 dienų, pasirinkimų intervalas sumažėjo iki vieno mėnesio. Bet iki tol, bandant gauti kreditą internetu iki mėnesio, galite rinktis visus laikotarpius nuo penkių dienų, dviejų dienų intervalais! Taip, išgirdote visiškai teisingai! Tikrai garantuojame, kad lankstesnių sąlygų ne tik, kad niekur nerasite, bet turbūt niekur net nesate apie tokias girdėję. Bet creditstar padarė tai realybe. Nereikėtų nustebti, jei laikui bėgant tai taptų rinkos standartu, į kurį reikėtų lygiuotis visiems kitiems rinkos žaidėjams.

Tokių stebuklų nebėra žvilgsniui pereinant prie palūkanų. Čia jos pasidaro pakankamai standartinės, galbūt netgi šiek tiek didesnės nei įprasta matyti. Pavyzdžiui, 100 eurų vertės greitasis kreditas mėnesiui kainuos 107.45 eurus. Tai yra 7.45% mėnesinės palūkanos. Šiek tiek daugiau nei rinkos vidurkis. Lankstumas turi savo kainą ir panašu, kad jos dydį matome prieš savo akis. Ar verta mokėti tokią kainą? Viskas priklauso nuo konkrečių aplinkybių ir ką vertinate labiau. Apie tai nuspręskite patys, o mes judame toliau ir žiūrime ką dar gali pasiūlyti creditstar.

Asmeninė kredito sąskaita – inovatyvus sprendimas

Žadėjome papasakoti apie inovatyvius credistart sprendimus. Vienas iš tokių yra asmeninė kredito sąskaita, kurią siūlo ši įmonių grupė. Ką tai reiškia ir su kuo tai valgoma? Apie viską nuo pradžių.

Credistart iš esmės net neteikia įprastinių greitųjų kreditų internetu. Vietoje to yra siūlomas alternatyvus ir inovatyvus sprendimas tai pačiai problemai spręsti. Tai vadinasi asmenine kredito sąskaita. Jos dėka kiekvienas gali gauti asmeninę paskolą. Užsiregistravę creditstar tinklapyje, vos per kelias minutes galėsite atsidaryti nuosavą sąskaitą įmonės viduje. Tiksliau sakant, ji bus atidaryta kartu su registracijos patvirtinimu. Kol kas nėra nieko ypatingo ar įdomaus – standartinė registracija ir standartinis rezultatas. Naujovės prasideda pažvelgus detaliau į šią vadinamą kredito sąskaitą.

Tai veikia kaip internetinė kredito kortelė. Sąskaitoje yra nustatomas kredito limitas (šiuo atveju 3 000 eurų), kurį galėsite bet kada pasiimti be jokių papildomų problemų. Anksčiau būdavo, kad užtekdavo tik perbraukti kredito kortelę per atitinkamą aparatą, kad galėtumėte atsiskaityti. Creditstar veikia panašiai, tik čia viskas vyksta internetu. Pasitvirtinus registraciją, nebereikės eiti per painius registracijų ir paskolos paraiškų pildymo labirintus. Užteks tik paspausti mygtuką ir atsiskaitymas bus įvykdytas Creditstar asmeninės greitojo kredito sąskaitos lėšomis. Galbūt palūkanos yra šiek tiek didesnės nei vidutiniškai įprasta, bet nemeluokite – tokia galimybė atsiskaityti bet kur ir bet kada be jokių problemų tikrai turėtų gundyti.

Toks yra elementariausias sąskaitos veikimo principas. Bet tai nėra vienintelė detalė, kurią verta žinoti. Bankai ar kitos kredito įmonės gali bandyti nubausti bandant greitąjį kreditą grąžinti anksčiau laiko. Jei nenubausti, tai bent jau nėra suteikiamos jokios nuolaidos už anksčiau apmokėtą sąskaitą ir sumažintą riziką bankui. Juk jiems naudingiau, kai kreditas grąžinamas po ilgesnio laiko tarpo. Taip, rizika didesnė, bet palūkanas taip pat didesnės, kas reiškia didesnį pelną. Creditstar turi kitokią verslo filosofiją – paskolą grąžinus anksčiau sutarto laiko, kurį iš pradžių buvote nurodę, mokėsite atitinkamai mažiau. Pažiūrėkime į elementarų pavyzdį. Pasiskolinate 100 eurų mėnesiui ir turėtumėte mokėti 7.45% palūkanų (įskantant ir visus administracinius mokesčius). Bet praėjus dviem savaitėms po greitojo kredito panaudojimo, matote, kad pasiskolintą sumą ir palūkanas grąžinti anksčiau. Tą padarius, jūs taip pat mokėsite mažesnes nei mėnesio palūkanas. Kiek mokėsite priklausys nuo konkretaus grąžinimo periodo, bet faktas, kad mokėsite mažiau. Tokia filosofija remiasi creditstar, kuri tampa vis patrauklesnė ieškantiems skubių paskolų.

Kita šios sąskaitos ypatybė – nesudėtingas ir pigus kredito grąžinimo termino prasitęsimas. Galite ne tik pigiai prasitęsti laikotarpį, per kurį turite grąžinti kreditą internetu, bet ir pasiskolinti papildomai. Besiskolindami irgi galite pratęsti laiko. Esant reikalui galite jį ir sutrumpinti skolindamiesi papildomai, tik reikės susisiekti su aptarnaujančiu personalu, kad šis patvirtintų tokią transakciją.

Kaip matote, credistar greitieji kreditai tikrai verti dėmesio. Inovatyvūs, naujoviški ir visus standartus laužantys – tokie yra šio įmonių grupės kreditai. Nenustebkite, jei visai netrukus kiti pradės lygiuotis į šią grupę teikdami paskolas savo klientams.

Santrauka
product image
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1stargray
Bendras vertinimas
3.5 based on 9 votes
Prekės ženklas
Creditstar
Paslaugos pavadinimas
Creditstar asmeninės paskolos

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/