Atėjus pilnametystei, ateina metas prisiimti pilną finansinę atsakomybę už savo veiksmus. Nebegalima tikėtis, kad viskuo pasirūpins tėvai. Šis laikotarpis yra pilnas netikėtumų subtilybių, su kuriomis kiekvienas pilnametis turės susipažinti. Bet pirmieji žingsniai visuomet būna palydimi griuvimų, tad išimtini nėra ir pirmieji žingsniai finansinės atsakomybės pasaulyje. Todėl greitieji kreditai nuo 18 metų yra viena iš labiausiai paplitusių užklausų apie kreditą. Taip yra ne dėl bet kokios priežasties, o tik dėl to, kad greitieji kreditai internetu nėra suteikiami visur ir visiems, tik ką sulaukusiems pilnametystės. Tai būtų pagrindinė priežastis, kodėl reikėtų žinoti ne tik apie tai, kur tik į suaugusiųjų tarpą įžengę žmonės gali pasiskolinti, bet ir kokiomis gudrybėmis galima pasinaudoti atsidūrus tokioje situacijoje. Tačiau tokiems žmonėms svarbiausia atkreipti dėmesį į galimą greitųjų kreditų žalą, nes neatsakingas skolinimasis gali privesti prie labai nemalonių pasekmių.

Informacijos būtinybė skolinantis greituosius kreditus

kreditai nuo 18 metų asmenimsTodėl pradėkime būtent nuo to – kodėl 18 metų asmenims skolintis patartina tikrai ne visada. Reikėtų nepamiršti, kad tik ką finansinę laisvę gavę žmonės dar ne visai susigaudo kaip reikia elgtis tokiame pasaulyje. Iki tol praktiškai visuomet viskas buvo padaroma už juos, o sprendimai priimami taip pat be jų žinios ar sutikimo. Dabar viską reikia daryti patiems. Kadangi aštuoniolikmečiams internetu naudotis 21 amžiuje yra neįtikėtinai paprasta, jie dažnai skuba spręsti savo problemas būtent  interneto pagalba. Todėl nereikia nustebti, kad būtent paskolos internetu tampa vienas iš dažniausiai pasitaikančių finansinių problemų sprendimo būdų. Juk viskas atrodo neįtikimai paprasta – užtenka tik paspausti keletą mygtukų (o ar tai yra sudėtinga naujai iškeptam pilnamečiui?) ir pinigai gali atsidurti tavo banko sąskaitoje! Nors tai ne tik atrodo paprasta, bet tikrai yra labai nesudėtinga, už šio paprastumo slypi pavojai, kurių išvengti yra gyvybiškai svarbu. Kiekvienas skaitantis šias eilutes gali ironiškai nusišypsoti – juk jam jokių patarimų tikrai nereikia, jis žino kaip elgtis internete ir panašiai. Bet yra sakoma, kad atsarga gėdos nedaro, tad siūlytume pasinaudoti tokia senolių išmintimi ir dėl viso pikto vis tiek perskaityti apie tai, ką turime pasakyti. Visgi niekas nenori tik sulaukę 18 metų susigadinti ateinantį savo gyvenimą, kuris dar vos tik prasidėjo.

Kaip ir rašėme – pasiskolinti internetu yra neįtikėtinai paprasta; daug paprasčiau už bet kokį kitą skolinimosi būdą ir tikriausiai paprasčiausias būdas paskolai gauti, kurį apskritai kada nors matysime savo gyvenime. Bet tai nėra nekalta inovacija – viskas turi savo kainą. Šiuo atveju mes norime pakalbėti ne apie didelę greitųjų kreditų kainą – apie tai yra kalbėta daug kartų – bet apie informacinę kainą, kas dažnai yra nutylimą, susikoncentruojant į labiau apčiuopiamus dalykus. Tikimės, kad apie aukštesnę greitųjų kreditų kainą jau esatę skaitę ir kartotis nebėra prasmės – tiesiog greitieji kreditai internetu turi didesnę kainą, nes yra suteikiami patogiau ir prisiimant didesnę riziką. Bet kitas tokio skolinimosi aspektas yra susijęs su prigimtine žmonių psichologija tokioje lengvai prieinamose situacijose. Pasiremdami kitų žmonių patirtimi, norime parodyti kaip galima išvengti standartinių problemų.

Sakykime, kad visą gyvenimą žmogui nėra leidžiama gauti tam tikro objekto. Ne tik, kad nėra leidžiama, bet žmogus net neturi priėjimo prie jo. Arba turint priėjimą, tas objektas turi per didelę kainą, kad būtų įsigytas tokiu kiekiu, koks patenkintų visas užgaidas. Kas atsitiktų, kuomet tokiam žmogui atsivertų iki tol neregėtos galimybės prieiti prie šio objekto? Tikriausiai sutiksite jei pasakysiu, kad toks žmogus puls prie objekto per daug nesigilinęs į prieš jį atsivėrusių durų aplinkybes. Tai yra natūralu, nes visą gyvenimą negalint įsigyti norimo objekto, staiga atsiradus galimybei tą padaryti, nebelieka praktiškai jokio kito pasirinkimo, kaip tik visa galva pasinerti ir bandyti išnaudoti atsiradusias galimybes. Bet ar nes tas pats ištiko žmones, kai pradėjo gauti precedentų neturinčią galimybę pasiimti greitąjį kreditą internetu? Lygiai tas pats ištinka ir aštoniolikmečius – greitieji kreditai nuo 18 metų sukuria tokį patį psichologinį efektą.

Todėl pati svarbiausia taisyklė būtų nebandyti skubėti jokiomis aplinkybėmis. Svarbiausia labai ramiai ir užtikrinai pasidomėti visomis sąlygomis ir suvokti ar toks internetinio kredito pasiūlymas yra skirtas jums. Ne visi gali juo pasinaudoti ir ne visiems jis tinka. Dažnai įvairiausi sutarčių punktai pakiša koją. Įvertinę sutartį iš savo perspektyvos taip pat galėsite įsitikinti ar greitasis kreditas atitiks jūsų sąlygas ar, visgi, teks ieškotis kitų variantų. Bet pats svarbiausias dalykas – ir šito per daug akcentuoti neįmanoma – detaliai susipažinti su visomis sutarties sąlygomis, o taip pat ir su visais kitais pasiūlymais ir detaliai juos palyginti. AmCredit.lt būtų tai ir daro, todėl esant tokiems poreikiams, būtinai pasinaudokite mūsų paslaugomis.

Kodėl ne visi linkę skolinti 18 metų asmenims?

Turbūt galite suprasti, kad nepaisaint visų lengvatų greitųjų kreditų atveju, pastarasis nėra suteikiama bet kam. Yra tam tikros žmonių grupės, kurios priėjimo prie kreditų neturi visai arba kuris joms yra gerokai apribotas. Pavyzdžiui, bedarbiai iki visai neseniai turėjo labai geras galimybes gauti paskolas internetu, bet po eilės priimtų įstatymų, jų galimybės buvo gerokai susiaurintos ir dabar tik keletas kreditorių yra linkę skolinti tokiems žmonėms.

Panašioje situacijoje yra ir jauni suaugusieji. Tokiems asmenims greitasis kreditas taip pat nėra suteikiamas taip lengvai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Vienas iš to priežasčių – didelis rizikingumas. Tačiau skirtingai nei bedarbių atveju, problema šioje vietoje yra ne gaunamos pajamos. Aštuoniolikmečiai gali gauti kreditą tik susiradę darbą ir gaunantys oficialių pajamų. Problema slypi tame, kad tokie žmonės turi didesnę riziką palikti savo darbovietę ir paprasti pajamų šaltinį. Taip nutinka, nes dažnai tokie jauni žmonės yra priimami į darbą tik laikinai ar tik bandomajam periodui. Nors pajamos per šį laikotarpį gali būti pakankamai didelės, yra nemaža rizika, kad praėjus atitinkamam dienų skaičiui, tos pajamos gali pradingti, o kartu su jomis ir galimybė grąžinti kreditą internetu. Tai yra vienas iš pagrindinių kriterijų, kuomet kreditoriai sprendžia ar greitasis kreditas nuo 18 metų asmenims gali būti suteikiamas.

Dar vienas dalykas yra ne tiek ekonomiškai struktūrinis, bet išimtinai psichologinis. Tai yra, tokio amžiaus žmonės paprasčiausiai neturi daug patirties gyvenime ir nemoka tvarytis su savo finansais. Nežino jie ir daugybės gyvenimo paslapčių, kurios šiaip žmonėms padeda išgyventi ir susitvarkyti su subtiliausiomis gyvenimo problemomis. Toks patirties trūkumus taip pat neišvengiamai sąlygoja, kad jaunieji Lietuvos piliečiai ne visada turi tokį lengvą laiką ieškant galimybės pasiskolinti internetu.

Greitieji kreditai nuo 18 metų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *