greitųjų kreditų panaudojimasKiekvienas iš seniau gali atsiminti koks ažiotažas buvo sukeltas greitųjų kreditų tiekėjų, kai jie buvo tik ką atsiradę Lietuvos padangėje. Niekas tuomet neturėjo labai daug patirties su jais ar informacijos apie juos. Todėl turint omeny situaciją (ypatingai kaimuose), kurioje buvo žmonės, daugeliui tai buvo lyg gelbėjimosi ratas. Skęstant skolų ir/ar nepritekliaus liūne, greitieji kreditai buvo tai, kas leido žmonėms kiek sušvelninti tokios situacijos padarinius ar net visai su jais susitvarkyti. Ar taip bent jau atrodė tuo momentu.

Tačiau toks požiūris buvo labai greit pakeistas karčios ir brutalios realybės. Greitieji kreditai – kaip ir kitos paslaugos – kainuoja ir kainuoja brangiai. Nors už šią paslaugą susimokėti iš karto ir nereikia, bet susimokėti vistiek teks, anksčiau ar vėliau. O kai jau reikia susimokėti… tuomet prasideda problemos. Tokioje situacijoje žmogus gali priimti du sprendimus: arba ieškoti sprendimų per tuos pačius kanalus (pvz., refinansuojant kreditus geresnėmis sąlygomis), arba žiūrint realybei tiesiai į akis ir ieškant sprendimų kitur.

Visus šituos dalykus sekė labai daug nelaimės istorijų. Kažkas pasiėmė greitąjį kreditą ir galiausiai iš jo buvo atimtas būstas, kažkas buvo priverstas susimokėti ne tik palūkanas, bet ir milžiniškus delspinigius… Istorijos girdėtos daug kartų. Tą sekė daug akcijų, kuomet buvo bandoma padėti žmonėms, susidūrusiems su greitųjų kreditų sukuriamomis negandomis. Valstybė taip pat bandė riboti greitųjų kreditų išdavimą praktiškai nuolatos. Po viso to, greitosios paskolos gavo labai blogą vardą. Ir galbūt jos to nusipelnė. Tačiau kaip ir su viskuo gyvenime, jei dalyku yra naudojamasi protingai ir saikingai, tuomet jis gali būti visai puikus įrankis tam tikriems dalykams pasiekti.

Šiame straipsnyje mes ir norime pažvelgti į keletą iš tų galimų būdų greitajai paskolai panaudoti.

Finansinių problemų sprendimų būdas

Tai gali nuskambėti, kaip labai prastas pokštas. Juk greiti kreditai prastai pagarsėjo, kaip finansinių problemų kūrimo įrankis, o ne jų sprendimo! Bet čia mes prašytume taip neskubėti. Žinoma, vartojant vaistus nesaikingai, jie gali pakenkti jūsų organizmui. Tačiau lygiai tas pats galioja apskritai bet kam. Nesinaudojant kažkuo protingai, rezultatas gali būti labai prastas.

Taigi čia vienintelis ir svarbiausias klausimas nėra “ar kreditai pablogino žmonių situaciją?”, bet “ar kreditai, naudojant juos protingai, gali padėti žmonėms spręsti jų problemas”. Ir į pastarąjį klausimą atsakymas yra “taip, tikrai gali.” Tačiau viskas priklausys nuo jūsų pačių. O dabar išklausykite tai, ką mes turime pasiūlyti.

Esate girdėję apie nemokamas paskolas, ar ne? Taigi idėja yra labai paprasta: jūs turite finansinių problemų, o joms išspręsti (bent dalinai) galite pasiimti nemokamą paskolą. Tokiu būdu viskas, kas nutiks, yra tik tai, kad jūs galėsite savo finansinius sunkumus nukelti į ateitį. Per tą laikotarpį galėsite išspręsti savo problemas, o su tomis, kurios iškils (jei iškils!) grąžinant pasiskolintą sumą, galėsite tvarkytis vėliau. Viskas net labai paprasta.

Žinoma, imant paskolą iš banko vėliau jums galite tekti sumokėti kiek didesnes palūkanas, nes bankai su nepatikimumu žiūri į tuos, kurie ėmė greituosius kreditus. Tačiau mes kalbame apie labai smulkius skirtumus, o ir šiaip paskolos iš banko jums gali net ir neprireikti. Todėl tinkamai išnaudojus kreditorių siūlomą pirmos nemokamos paskolos akciją, galite kuo puikiausiai išspręsti savo finansines problemas.

Žinoma, daug geriau žinoma ir lengviau suprantama yra refinansavimo paslauga, kurią suteikia tos pačios įmonės, kurios skolina greituosius kreditus. Jų tikslas – apjungti turimus įsipareigojimus į vieną, kuris tuomet turės mažesnes palūkanas ir lankstesnes sąlygas.

Svajonių įgyvendinimas

Mes jau ne kartą esame rašę apie tai, kaip greitieji kreditai gali padėti įgyvendinti savo svajones. Todėl galime tik pasikartoti, kad greitasis kreditas (ypatingai jei jis yra nemokamas), gali kuo puikiausiai padėti jums įgyvendinti tam tikras svajones. Žinoma, visko galbūt ir negausite vien pasiskolinę (ne viskas turi kainą!), bet tam tikrus minimalius materialinius poreikius įgyvendinti tikrai pavyks.

Ar tai būtų kelionę, ar automobilis (pavyzdžiui, su mogo paskola galite įsigyti net ir prabangų, naują automobilį), greitasis kreditas gali būti užtektinas tokio noro įgyvendinimui.

Kaip matote, greitojo kredito panaudojimui yra daugybė variantų. Reikia turėti tik du dalykus: fantazijos ir proto. Pirmas reikalingas tam, kad pamatytumėte šios paslaugos galimybės, na, o antrasis – akivaizdu – būtinas tam, kad neprisidarytumėte sau dar daugiau problemų nei jų išspręstumėte.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2020-12-22

Kartais greitasis kreditas gali praversti

Edgaras Marcinkevičius

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/

Finbee paskolos