Paskolų rūšys

Kreditai visiems

Kreditai ir paskolos visiems yra išduodami vienodomis sąlygomis. Nesvarbu, jums reikia pasiskolinti vartojimui, automobiliui ar kitoms reikmėms finansuoti. Kreditai visiems suteikiami su ta pačia palūkanų norma ir tomis pačiomis, kredito davėjo iš anksto numatytomis sąlygomis. Tai galioja praktiškai visiems greitiems kreditams ir vartojimo paskoloms.

Fjordbank

Metinė palūkanų norma: nuo 7.9%
Paskolos suma: 1 000€ – 10 000€
Paskolos terminas: 12 mėn. – 60 mėn.

Finbee - finansų bitė

Metinė palūkanų norma: nuo 7%
Paskolos suma: 300€ – 10 000€
Paskolos terminas: 12 mėn. – 60 mėn.

Manopaskola manobank

Metinė palūkanų norma: nuo 9%
Paskolos suma: 500€ – 25 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 84 mėn.

mokilizingas

Metinė palūkanų norma: nuo 4.9%
Paskolos suma: 300€ – 15 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 72 mėn.

Kažkada greitieji kreditai buvo suteikiami kiekvienam norinčiam. Tai buvo kreditų „laukiniai vakarai”. Tai atsitiko pačiu tinkamiausiu metu – per ekonominę krizę. Būtent tuomet dešimtys tūkstančių žmonių prarado darbus ir stabilias pajamas. Todėl kreditai visiems buvo labai aktualūs. Taip pat buvo labai svarbu, kad jie būtų suteikiami be didesnių nusistatymų prieš vieną ar kitą ekonominę grupę. Tai reiškia, kad paskolos bedarbiams, įsiskolinusiems ar neturintiems jokių pajamų galėjo būti suteikiamos taip pat lengvai, kaip ir bet kokiam kitam žmogui. Tokia buvo greitųjų paskolų realybė.

Tačiau laikui bėgant viskas pradėjo keistis. Toks neribojamas skolinimasis sukūrė daug problemų. Tie žmonės, kurie galbūt neturėjo gauti paskolų, paskendo skolose. Jų įsiskolinimai išaugo taip smarkiai, kad nebuvo aišku, kaip tos paskolos galės būti grąžintos. Kreditai visiems nebegalėjo būti suteikiami. Todėl kreditų tiekėjus prižiūrinčios tarnybos ėmėsi darbo ir apribojo galimybes besąlygiškai teikti greitąjį kreditą.

kreditai visiemsIš pradžių nuo greitųjų paskolų buvo atkirsti bedarbiai. Būtent jie buvo didžiausi rizikos grupė, nes neturėjo jokių stabilių pajamų. O kai neturi pajamų – negali būti garantuotas, kad visas skolas pavyks grąžinti. Skolinimasis tokiems žmonėms kyla ne iš kruopštaus apskaičiavimo, bet iš finansinės desperacijos. Tas pats galioja ir įsiskolinusiems asmenims. Iki atsirandant refinansavimo paslaugai, įsiskolinusieji skolindavosi tik nusipirkdami sau šiek tiek laiko ir problemas nustumdami į netolimą ateitį. Šios dvi ekonominės žmonių kategorijos – kaip ir nedideles pajamas gaunantys asmenys – nebegalėjo paskolų gauti taip lengvai. Ar tai reiškia, kad paskolos visiems nebegali būti suteikiamos vienodomis sąlygomis?

Lengvai prieinamų kreditų visiems eros pabaiga?

Tikriausiai jau supratote, kad paskolos visiems nebėra taip lengvai prieinamos be išimčių. Išimtys egzistuoja, bet tai tėra tiek – išimtys. Todėl visi norintys pasiskolinti dabar turi atitikti bent jau aukščiau minėtas sąlygas (nors jų yra ir daugiau). Bet tai jokiu būdų nereiškia, kad tokių lengvai prieinamų kreditų era pasibaigė. Galbūt taip lengvai prieinamų kreditų, bet ne lengvai prieinamų kreditų apskritai. Ką tai reiškia?

Tai reiškia, kad šiandien greiti kreditai visiems vis dar yra suteikiami, jei turite pakankamai nuovokos skolinantis. Kitaip tariant, jūs galite sėkmingai pasiskolinti net ir nebūtinai atitikdami aukščiau minėtas sąlygas paraidžiui. Taip, viskas nėra taip paprasta, kaip prieš dešimtmetį, tačiau situacija taip pat nėra visiškai kardinaliai „uždaryta”.

Pradėkime nuo įsiskolinimų. Jau minėjome, kad norint gauti greitąjį kreditą, būtina turėti ne didesnį nei įstatyme numatytą įsiskolinimų kiekį. Dažniausiai jie yra skaičiuojami ne absoliučiai, bet santykinai nuo jūsų gaunamų pajamų. Tai reiškia, kad vienam 500 eurų įsiskolinimas gali būti per didelis, o kitas ir su 5 000 gali toliau sėkmingai skolintis. Viskas priklauso tik nuo jūsų gaunamų pajamų kiekio ir jų stabilumo.

Tačiau dabar yra atsiradusios vadinamosios refinansavimo paskolos, kurios yra skirtos būtent tiems žmonėms, kurie ir turi įsiskolinimų. Šios paslaugos pagalba jūs galite ne tik sujungti visus turimus įsipareigojimus į vieną, bet ir pasiskolinti papildomai. Todėl nors turint įsiskolinimų jums greitasis kreditas gali būti ir nesuteiktas, refinansavimą jūs tikrai gausite nepriklausomai nuo skolų dydžio. Taigi, kaip galite matyti, su įsiskolinimais nėra tiek daug problemų, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Čia net nereikia „apeiti” sistemos, nes pačioje sistemoje yra integruotas būdas įsiskolinusiems tvarkytis savo finansus pasiskolinant.

Kiek kitaip yra su nedirbančiaisiais. Čia situacija yra sudėtingesnė tuo, kad greitasis kreditas taip lengvai tikrai nebus suteikiamas. Vienas iš būdų yra toks, kad kartais kreditoriai yra linkę paskolinti bedarbiui net ir jam neturint stabilių pajamų. Tai ypatingai galioja tais atvejais, kuomet yra skolinamasi su nemokamų kreditų akcija. Tokiais atvejais kreditorius nelabai kuo rizikuoja, nes yra labai didelis šansas, kad pasiimtą kreditą pavyks grąžinti laiku ir be problemų.

Na, kitais atvejais visuomet galite paprašyti, kad už jus pasiskolintų kažkas kitas. Žinoma, savo vardu. Tokiu atveju tiesiog įgyvendinkite tranzakciją, kurios dėka jūs jam atiduosite pasiskolintus pinigus paskolos grąžinimo dieną. Šioje situacijoje, žinoma, yra būtina turėti abipusį pasitikėjimą.

Išvada: paskolos visiems vis dar prieinamos, bet reikia gudrumo

Tikriausiai supratote, kad nors paskolos visiems ir nebėra taip lengvai prieinamos, kaip anksčiau, jas gauti galima santykinai nesunkiai, turint bent šiek tiek gudrumo ir nuovokos. Tokius įstatymus galima labai nesunkiai apeiti jų nepažeidžiant. Todėl jei esate garantuotas, kad pasiskolintas kreditas jums pagelbės ir tikrai pajėgsite jį grąžinti laiku be problemų – visos durys jums yra atviros.

Viskas, kas buvo pasakyta šiame straipsnyje galioja tik kalbant apie paskolas internetu visiems. Kitas variantas yra bandymas pasiskolinti iš privačių asmenų, kurie suteikia paskolas savomis lėšomis. Jų sąlygas dažniausiai yra kiek prastesnės (jei skolinsitės ne iš pažįstamų), tačiau jie yra linkę skolinti absoliučiai visiems, nepriklausomai nuo jokių kitų faktorių. Dažniausiai į juos ir kreipiasi tokie žmonės, kurie kreditų negali gauti kitur.

Todėl gauti paskolą tikrai gali kiekvienas. Viskas priklauso tik nuo sąlygų, kurios jums bus siūlomos.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2022-06-14.

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt