Paskolų rūšys

Neoficialios paskolos

Kodėl žmogus gali ieškoti neoficialios paskolos? Tai turėtų būti akivaizdu: todėl, kad oficialiais kanalais gauti norimą kreditą yra tiesiog neįmanoma. Jokiais kitais atvejais asmuo nesivargintų ieškoti paskolos, kai dešimtys kreditorių noriai siūlo galimybę gauti ją oficialiai. Ir dar geresnėmis sąlygomis.

#1 vieta
#2 vieta
#3 vieta
#4 vieta
Naujas FinBee logo
bobutes paskola logo
Manopaskola logo
mokilizingas logo
Gauti paskolą
Gauti manopaskola paskolą
Gauti smspinigai paskolą
Gauti smspinigai paskolą

Tikrai nėra taip, kad neoficialios paskolos visada yra išduodamos prastesnėmis sąlygomis nei jų oficialios alternatyvos. Bet tai tikrai nėra visuotinė taisyklė, kuri sako, kad taip yra visada. Bet dažniausiai taip ir nutinka. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl neoficiali paskola yra tik antras variantas po to, kai oficialiai pasiskolinti nėra galimybių.

 

Norintys geriau suprasti kur reikėtų ieškoti oficialios paskolos ir kuo jis skiriasi nuo kitų: skaitykite toliau.

 

Oficialių ir neoficialių paskolų skirtumai

Neoficialios paskolos

Kodėl pirmiausia žmonės visada kreipiasi dėl paskolos į greito kredito tiekėjus ir tik vėliau ieško kitokių būdų pasiskolinti? Todėl, kad greitąjį kreditą gauti yra nepalyginamai paprasčiau ir dažniausiai pigiau.

Natūralu, kad žmonės pirmiausia kreipiasi greitojo kredito, nes toks skolinimasis ir taip yra brangus palyginus su visomis alternatyvomis. Tas skirtumas gali būti labai ženklus, todėl dažniausiai žmonės ieško pigiausios paskolos, nes priešingu atveju gali tekti pakloti daugiau nei viso labo keliais procentais didesnes palūkanas.

Neoficiali paskola yra tik atsarginis variantas, nes ji yra neišvengiamai brangesnė. Tokiais atvejais žmonės negali oficialiai prašyti užstato ar net pasirašyti kažkokios sutarties dėl paskolos. Todėl neišvengiama, kad norėdami apsidrausti neoficialių paskolų tiekėjai bandys tą padaryti visomis įmanomomis sąlygomis. O praktiškai vienintelė tokia galimybė jų rankose yra bandymas siūlyti didesnes palūkanas. Tai yra esminė priežastis, kodėl neoficialios paskolos yra antraeilės.

Bet kita priežastis yra pats jos išdavimo procesas. Jei įprastas kreditorius išduoda greitąjį kreditą, tai abi pusės yra apsaugotos įstatymo. Tačiau jei kreditas yra išduodamas neoficialiai, tai niekas jokios teisinės apsaugos neturi. Todėl su neoficialiais kreditais yra daug sunkumų, su kuriais susiduria visos pusės. Dėl tos pačios priežasties daug įvairių baisių istorijų yra susijusių su tokiomis paskolomis.

 

Tai reiškia, kad neoficialus kreditas turėtų būti prieinamas su kitokiu požiūriu nei kiti. Jei tokios paskolos grąžinti nepavyksta, tai tuomet reikštų visai kitokias atsakomybes nei paprastos greitos paskolos atveju.

 

Kur ieškoti neoficialios paskolos?

Akivaizdu, kad neoficialūs kreditai nėra išduodami tais pačiais būdais kaip kiti. Norint gauti paprastą kreditą reikėtų tiesiog kreiptis į oficialų kreditorių ir pateikti paraišką jam gauti. Todėl dažniausiai dėl jo kreipiasi tie, kad negali jo gauti įprastais būdais, t.y. žmonės ieškantys paskolos su bloga kredito istorija, būdų pasiskolinti be pajamų ir pan.

Neoficialus kreditas pasižymi būtent tuo, kad norint jį gauti negalima jo rasti taip lengvai. Todėl dažniausiai klientai tokių paskolų/kreditų ieško skelbimų portaluose ir kitose vietose, nes būtent ten neoficialiai skolinantys asmenys dažniausiai skelbiasi. Todėl surasti tokia paskolą nėra taip jau sunku, bet visuomet reikėtų atsiminti aukščiau paminėtus neoficialių paskolų trūkumus, nes priešingu atveju gali tekti nudegti.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2022-06-14.

 

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt