Mūsų šalei atgavus savo nepriklausomybę, atsirado galimybė keliauti po pasaulį, kurios iki tol mūsų piliečiai neturėjo. Tačiau toli gražu ne kiekvienas galėjo tą padaryti, nes tai tebuvo formali laisvė. Kelionei, visų pirmiausia, reikalingi pinigai. Juk reikia susimokėti už transportą, už apsigyvendinimą, už maistą bei kitas, smulkesnias paslaugas. Visa tai kainuoja pakankamai nemažai, ko didžioji dalis mūsų kolegų, deja, bet įsigyti neišgali. Visgi didelė dalis Lietuvos piliečių yra arba bedarbiai, arba dirba už minimalų atlyginimą! Tik atgavus nepriklausomybę, apie keliones daugelis galėjo tik pasvajoti. Nes, pavyzdžiui, bankai apie paskolas eiliniams piliečiams tokiais pasikeitimų metais net neleido pasvajoti. Tik vėliau, situacijai stabilizavusis, viduriniosios klasės galėjo po truputėlį pradėti skolintis savo reikmėms (kad ir tai pačiai kelionei).

paskolos kelioneiViskas pasikeitė, kai save pristatė paskolos internetu. Tai suteikė galimybę pasiskolinti daugeliui žmonių, kurie iki tol turėjo tik formalią, bet ne efektyvią galimybę tą padaryti. Nenuostabu, kad šiuo metu kelionės tiek po aplinkines, tiek po egzotines šalis tampa vis populiaresniu ir lengviau prieinamu malonumu. Tūkstančiai pavienių asmenų ir šeimų nusprendžia paatostogauti už Lietuvos ribų. Dabar didžiausia problema nebėra finansai – paskolos internetu dėka galima labai nesunkiai gauti pinigų kelionei. Didžiausia problema yra konkrečios vietos išsirinkimas. Nes esmė yra tokia, kad kelionei reikalinga žinoti ne tik bilietų kainas, bet ir apgyvendinimo bei kitų prekių ir paslaugų kaštus. Tik tuomet bus galima priimti pilnavertį sprendimą dėl kelionės maršruto.

Graikija ir jos salos – egzotiškai pigu

Viena iš populiarių vietų, kur keliauja mūsų tautiečiai, yra Graikija ir jos salos. Tai nėra lietuvių sugalvotas maršrutas. Priešingai, jau daugelį dešimtmečių ten atostogauti keliauja viso pasaulio poilsiautojai. Nemažai itin turtingų žmonių ten turi įsigiję nuosavus namus, kad atostogų metu neturėtų sukti galvos bereikalingais kelionių klausimais. Todėl ten galite sutikti daugybę eilinių poilsiautojų bei įtakingų ir turtingų oligarchų.

Būtų galima pagalvoti, kad kelionės į tokią tolimą šalį kaip Graikija bus labai brangios. Tačiau tiesa gali nustebinti – iš tiesų bendros kelionės išlaidos į Graikiją nėra tokios jau ir didelės. Viena vertus, galima pažvelgti į elementariausias kelionės lėktuvu bilietų kainas. Kadangi kelionių agentūros ir avia linijos jau daug metų yra mindo šiuos takus ir kiekvienais metais ten laikinai perkelia ir vėliau sugrąžina tūkstančius Baltijos šalių gyventojų, kelionės kaštai nėra ypatingai dideli. Žinoma, perkant paskutinius bilietus piko ir sezono metu, kaip visuomet, gali tekti gerokai paploninti piniginę skolintais pinigais. Tokiais atvejais paskolos internetu gali neužtekti net ir kelionės bilietui ir reikės svarstyti kitas alternatyvas – pavyzdžiui, ilgalaikes paskolas. Bet čia problema slypi ne pačiose kelionės kaštuose, bet susidariusiose aplinkybėse.

Graikijai esant vienai populiariausių atostogų vietų, bilietų kainos tikrai nėra tokios didelės. Bet pigūs yra ne tik kelionės bilietai, bet ir pragyvenimas, kuris vis tiek pareikalaus išlaidų, proporcingai jūsų praleistam laikui šioje šalyje. Kadangi Graikija jau kurį laiką tvarkosi su ekonominės ir finansinėmis problemomis, šalies ekonomikoje kainos stabiliai mažėja ir neauga jau kurį laiką. Tai reiškia, kad santykinai, atostogos Graikijoje vis pinga. Tai, be jokios abejonės, nereiškia, kad pragyvenimas Graikijoje yra pigesnis nei Lietuvoje. Graikija, esanti atostogų šalimi, tikrai nebus ypatingai pigi. Tačiau susidariusi ekonominė situacija šalyje ir esamos alternatyvos tikrai padaro Graikiją patraukliu pasirinkimu, norintiems išleisti savo pasiskolintus greitos paskolos pinigus.

Paskola kelionei į Turkiją

Taip, Graikija yra viena iš populiariausių vietų atostogoms. Tačiau mūsų šalies piliečiams, tai tikrai nėra pati populiariausia vieta išleisti savo paskolų pinigus. Kelionės į Turkiją yra gerokai populiaresnės už bet kokią kitą alternatyvą. Nemaža dalimi tai nulemia tai, kad Turkija yra gerokai arčiau Lietuvos ir turbūt todėl yra itin populiari tarp mūsų  šalies piliečių. Nenuostabu, kad atsiradus greitojo kredito bendrovėms, kelionės būtent į šią šalį pradėjo augti kaip ant mielių.

Bet vien tai, kad kelionė yra pigi, nenulemia šio atostogų maršruto populiarumo. Yra yra daugybė kitų faktorių. Vieną iš jų – orai. Niekam nepaslaptis, kad pagrindinis žmonių troškimas atostogoms yra poilsis šiltame ore. Tą gali pasiūlyti ir Turkiją ir Graikiją. Bet kadangi Turkija garsėja šiltesniais orais, o ir bet kokiu atveju yra kur kas arčiau, greitasis kreditas visuomet yra lengviau išleidžiamas šioje šalyje.

Bet tai tikrai nėra viskas. Piramidės ir kiti neįtikėtini objektai yra ko gero pagrindinis turistų traukos objektas, kurio neturi daugelis kitų pasaulio valstybių. Būtent todėl paskola internete kai kuriais atvejai gali būti tiesiogiai susiejama su konkrečia kelione per pasirinktą kelionių agentūrą. Turbūt niekur kitur kreditai nėra taip efektyviai susieti su kelionėmis nei Turkijoje.

Pabaigai…

Nereikėtų nustebti, kad tiek daug lietuvių keliauja po įvairias pasaulio šalis. Galima ciniškai paklausti, kaip tai įmanoma, jei Lietuvoje yra tiek daug bedarbių ir labai mažai uždirbančių bei vos galą su galu suduriančių asmenų. Nepamirškime dar ir tūkstančių, kurie yra įsiskolinę bankams ar kredito bendrovėms. Bet atsakymas slypi ne kažkioje konspiracijoje. Tiesa yra tokia, kad po to, kai paskolos internetu tapo lengvai prieinamos eiliniam šalies piliečiui, pastarasis pradėjo naudotis gautu šansu ir finansine laisve. Vienas iš to rezultatų – padidėjęs kiekis asmenų, keliaujančių po pasaulį atostogų metu.

Paskaičius šį straipsnį galite ir patys sugalvoti pakeliauti už pasiskolintus pinigus. Tame nėra nieko blogo ar neįprasto – taip elgiasi daugelis. Šioje vietoje gali padėti greita paskola, jei poreikis keliauti ir impulsyvus bei neatidėliotimas. Priešingu atveju, gali pagalvoti apie galimybę gauti vartojamąjį kreditą iš banko. Tokiu atveju galėsite pasiskolinti pigiau, tačiau gali tekti palaukti, o ir šansas, kad kreditą gausite – mažesnis.

Paskolos internetu kelionei: kur verta keliauti skolintais pinigais?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *