Paskolos turintiems skolų

Kokią sumą norite pasiskolinti?

€50 €10000
1 mėn.72 mėn.
Paskolos suma:
Terminas:
Grąžintina suma:
Loading

Paskolos turintiems skolų: kodėl verta rinktis AmCredit?

Paskolos įsiskolinusiems gali būti ne tik našta, bet ir būdas jos atsikratytų. Tinkamai pasinaudojus tokių paskolų galimybėmis, jūsų skolos ne tik nepadidės, bet ir sumažės. Mūsų siūloma paslauga yra ir paskola skoloms padengti, ir paskola turintiems skolų viename!

Individualios sąlygos

Visos paskolos turintiems skolų turi individualias, konkrečiam klientui poreikiui pritaikytas sąlygas.

Skolų mažinimas

Tokios paskolos ne padidina turimas skolas, bet jas padengia, refinansuoja ir todėl sumažina bendrą jų naštą.

Termino prailginimas

Pritaikytos, individualios paskolos įsiskolinusiems leidžia prailginti turimų įsipareigojimų grąžinimo terminą.

Mažesnės palūkanos

Paskola turintiems įsipareigojimų yra skirta norint sumažinti metinę palūkanų normą ir BVKKMN.

Papildoma paskola

Dažnai perteklinių įsipareigojimų turintys asmenys negali pasiskolinti. Tačiau mūsų siūloma paslauga tą padaryti leidžia.

Grąžinimo grafikas

Turintiems įsipareigojimų svarbu suderinti grąžinimo ir pajamų grafikas. Skolinantis per AmCredit tą padaryti labai paprasta.

DUK

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Paskolą turintiems skolų gauti nėra sudėtinga, jei yra patenkinamos visos vartojimo kredito įstatyme numatytos sąlygos paskolai gauti. Tokiais atvejais pasiskolinti galima bet kurioje kredito bendrovėje.

Tais atvejais, kai nėra patenkinama 40% taisyklė aprašyta aukščiau, dėl paskolos turintiems skolų reikėtų kreiptis į refinansavimą teikiančias bendroves ir paskolą suderinti su refinansavimo paslauga.

Refinansavimo tikslas yra sujungti turimus įsipareigojimus ir pakoreguoti jų sąlygas, kad klientui būtų lengviau juos vykdyti. Kai kuriais atvejais, sumažinus bendrą mėnesio įmokos proporciją, kuri tenka mėnesio pajamoms, kartu su refinansavimu galima gauti ir dar vieną paskolą. Tačiau be refinansavimo, paskola turint skolų yra tik papildomas įsipareigojimas, kuris nėra skirtas įsiskolinimams, įsipareigojimams ar jų naštai mažinti.

Paskolos įsiskolinusiems ir turintiems skolų

Finbee paskolos