Paskolos turintiems skolų

Kokią sumą norite pasiskolinti?

€50 €10000
1 mėn.72 mėn.
Paskolos suma:
Terminas:
Grąžintina suma:
Loading

Paskolos turintiems skolų: kodėl verta rinktis AmCredit?

Paskolos įsiskolinusiems gali būti ne tik našta, bet ir būdas jos atsikratytų. Tinkamai pasinaudojus tokių paskolų galimybėmis, jūsų skolos ne tik nepadidės, bet ir sumažės. Mūsų siūloma paslauga yra ir paskola skoloms padengti, ir paskola turintiems skolų viename!

Individualios sąlygos

Visos paskolos turintiems skolų turi individualias, konkrečiam klientui poreikiui pritaikytas sąlygas.

Skolų mažinimas

Tokios paskolos ne padidina turimas skolas, bet jas padengia, refinansuoja ir todėl sumažina bendrą jų naštą.

Termino prailginimas

Pritaikytos, individualios paskolos įsiskolinusiems leidžia prailginti turimų įsipareigojimų grąžinimo terminą.

Mažesnės palūkanos

Paskola turintiems įsipareigojimų yra skirta norint sumažinti metinę palūkanų normą ir BVKKMN.

Papildoma paskola

Dažnai perteklinių įsipareigojimų turintys asmenys negali pasiskolinti. Tačiau mūsų siūloma paslauga tą padaryti leidžia.

Grąžinimo grafikas

Turintiems įsipareigojimų svarbu suderinti grąžinimo ir pajamų grafikas. Skolinantis per AmCredit tą padaryti labai paprasta.

DUK

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Ką reikėtų daryti imant greitą paskolą, kad netaptumėte “iki galvos” įsiskolinusiu asmeniu su tą sekančiomis didžiulėmis problemomis? Pradėkime nuo to, kad reikia turėti tam tikrus paskolų ypatumų suvokimo pagrindus. Matote, paskolos – o ypatingai paskolos įsiskolinusiems – nėra suteikiamos už dyką. Jos taip pat nėra suteikiamos ir su tiesiog vienkartiniu registracijos mokesčiu. Palūkanos yra tas mokestis, kurį turite mokėti pastoviai ir kuris labai retai būna nurodytas kaip pilnas mokestis. Dažniausiai būna nurodytas procentas, o kitais atvejais – to procento suma. Problema yra ta, kad tas procentas ar ta suma nurodo tik vieno mėnesio – ar kito laikotarpio pagal sutarties sąlygas – mokestį. Todėl šito nežinantiems, kreditas įsiskolinusiams asmeniui gali tapti problematišku. Tiesiog jūs imsite paskolą tikėdamiesi vieno, bet gausite visai ką kitą. Turėkite šią informaciją savo galvoje ir gerokai sumažinsite savo šansus paskęsti paskolų liūne.

Bet jei jau atsidūrėte ten kur esate ir ieškote kelio atgal – paskolos turintiems skolų gali būti ir visai neblogas variantas susitvarkyti su turimais įsipareigojimais. Vienas dalykas, kurį turėtumėte žinoti, kad egzistuoja pirmos paskolos nemokamai akcijos, kurios suteikia galimybę pasiskolinti be palūkanų. Jos iš esmės problemų neišsprendžia, bet suteikia progą nusipirkti laiko, jei galima taip išsireikšti. Jūs galėsite mokėti savo palūkanų mokesčius tiesiog iš tų pinigų, kuriuos gausite – už juos juk palūkanų mokėti nereikės.

Kitas būdas yra tiesiog skolintis iš vis kitų kreditorių, vis mažesnėmis palūkanomis. Taip jūs galėsite sumažinti savo skolų palūkanas stabiliai ir užtikrintai. Vėlgi, tai problemos neišspręs iki galo, bet ne tik leis jums turėti daugiau laiko su šia užduotimi susitvarkyti, bet lygiai taip pat leis po truputėlį artėti prie tikslo. Tiesiog mažindami palūkanų įmokas galėsite turėti mažiau finansinių problemų ir daugiau atliekamų pinigų.

Paskutinis ir kone svarbiausias būdas, kurį reikia žinoti, tai tiesiog paskolų refinansavimo paslaugos. Būtent jų dėka jūs galite apjungti visus savo turimus įsiskolinimus į vieną vietą ir gauti kur kas geresnes sąlygas. Nes refinansavimo tiekėjai dažnai supranta, kokioje situacijoje jūs atsidūrėte. Sekant tai, jie jums yra linkę pasiūlyti visai neblogas sąlygas. Tokių pasiūlymų ir variantų nėra ypatingai daug, tačiau gerai paieškoję tikrai surasti savo situaciją atitinkantį ir pagerinantį paskolos įsiskolinusiems asmenims sprendimą. Juolab, kad dabar vis daugiau ir daugiau vietų teikia tokios paslaugos galimybę.

Tik atminkite, kad ne visi prasiskolinę asmenys yra vienodi. Paskola tiesiog turintiems įsipareigojimų yra viena, o, pavyzdžiui, paskola bedarbiams įsiskolinusiems – jau visai kas kita. Pastarąją gauti bus sudėtingiau nei bet kokį kitą refinansavimą. Taip pat ir dėl paskolos turintiems pradelstų mokėjimų – tai yra kažkiek sunkinanti aplinkybė, dėl kurios gali reikėtų kreditoriui duoti daugiau garantijų.

Apie refinansavimą jau kalbėjome. Bet galime pakalbėti kiek plačiau apie bendroves, kurios noriai suteikia paskolas turintiems skolų. Taip jau yra, kad tikrai ne visos iš jų sutinka skolinti įsipareigojimų turintiems asmenims. Kai kurios iš jų tiesiog vykdo tokią politiką, o kai kurios tiesiog tuo metu nenori prisiimti per didelės atsakomybės ir rizikos. Juk vienaip ar kitaip, tai tokių paskolų suteikimas yra rizikingas žingsnis, galintis turėti pasekmių tiek tam pačiam kreditoriui, tiek įsiskolinusiam asmeniui.

Bet pradžiai mums reikėtų atskirti keletą skirtingų dalykų. Greitieji kreditai turintiems skolų nėra vienodi. Pavyzdžiui, 100 eurų įsipareigojimas eiliniai greitųjų kreditų bendrovei praktiškai niekada nesukurs jokių problemų pasiskolinti. Tačiau jei turite įsipareigojimų antstoliams, tuomet viskas nusidažo kitomis spalvomis. Paskolos turintiems antstolių ar antstolių refinansavimas yra visai kitas lygmuo ir todėl tokios skolos praktiškai yra nedengiamos. Todėl jums vargiai pavyks padengti tokius įsipareigojimus tiesiog eiliniais kreditais.

Kreditai įsiskolinusiems asmenims lengviausia suteikiami, kai skolos yra mažos ir nekankina bloga kredito istorija. Tokiais atvejais gauti paskolą yra lengviausia. Žinoma, ką reiškia “maža skola” yra labai reliatyvu, todėl žvelgiant į jūsų skolas visada yra žvelgiama į jų santykį su gaunamomis pajamomis. Kuo šis santykis mažesnis – tuo galimybė gauti skubią paskolą įsiskolinimams padengti yra lengvesnis.

Tačiau neturint nebūtinai gražiausią santykį tarp pajamų ir įsipareigojimų reikėtų nuleisti rankas. Paskolos turintiems įsipareigojimų ir refinansavimas apskritai yra unikalūs tuo, kad jie yra sukurti padėti žmonėms tokioje situacijoje. Skirtingai nei greitasis kreditas, šios paskolos ir yra skirtos daug įsiskolinimų turintiems žmonėms. Panaši situacija yra kai prašoma paskolos su bloga kredito istorija. Abiem atvejais paskolos yra suteikiamos padėti žmogui, o galutiniame rezultate laimi visi: žmogus moka mažesnes palūkanas, o kreditorius iš to dar ir uždirba.

Gauti paskolą įsiskolinimams padengti gali būti paprasčiau nei pasirodo iš pirmo žvilgsnio. Jums tereikia kreiptis į bet kurį iš mūsų rekomendacinėje lentelėje įrašo pradžioje pateiktų kreditorių, tarp kurių yra Finbee, Savy, SMSpinigai ir kiti tokias paskolas siūlantys kreditoriai.

Neabejotina, kad kai kurie kreditoriai atsisakys jums ją suteikti. Bet tai neturėtų jums sutrukdyti pateikti tokios pat paskolos paraišką kitam kreditoriui. Jei vienas kreditorius atsisakė suteikti kreditą skoloms padengti, tai tikrai nereiškia, kad tą patį padarys ir kitas kreditorius. Tas galioja net, kai yra kalbama apie antstolius ir jų refinansavimą. Todėl būkite atkaklūs, nenuleiskite rankų ir paskola įsiskolinusiems neabejotinai pasieks jūsų banko sąskaitą, anksčiau ar vėliau!

Paskolos įsiskolinusiems ir turintiems skolų