Šiandien paskolos turintiems skolų yra prieinamos, patogios ir pigios. Nesvarbu kokie jūsų finansai, turbūt kiekvienas turintis įsipareigojimų nori sumažinti savo skolas, palūkanas ir kredito įmokas. Reaguodami į šią paklausą, mes jums pateikiame visus geriausius paskolų įsiskolinusiems pasiūlymus:

#1 vieta
#2 vieta
#3 vieta
#4 vieta
#5 vieta
#6 vieta
Naujas FinBee logo
bobutespaskola logo
Eurokreditas logo
Manopaskola logo
smspinigai logo
gosavy-logo
Gauti greitąjį kreditą
Gauti greitąjį kreditą
Gauti eurokredito paskolą
Gauti greitąjį kreditą
Gauti smspinigai paskolą
Gauti greitąjį kreditą
Maksimali refinansavimo suma
10 000 eurų
10 000 eurų
7 000 eurų
25 000 eurų
10 000 eurų
10 000 eurų
Maksimalus refinansavimo laikotarpis
5 metai
5 metai
3 metai
7 metai
4 metai
6 metai

Paskolos turintiems įsipareigojimų gali būti suteikiamos ir įprastos paskolos internetu formoje: ar tai būtų greitieji kreditai ar kita paskola. Tačiau dažniausiai tokiai paskolai gauti reikia kreiptis dėl paskolų refinansavimo. Kartais tai yra dėl to, kad greitųjų kreditų bendrovės nenori prisiimti rizikos ir neskolina turintiems įsipareigojimų. O dar dažniau yra paprasčiausiai peržengiama 40% finansinių įsipareigojimų mėnesinių įmokų nuo pajamų riba. Tokiu atveju tik refinansavimas gali būti efektyvi ir prieinama pagalba turintiems skolų.

Taip pasiskolinti galima iki 10 000€, o mūsų sąraše esantis mano.bank kreditorius gali pasiūlyti ir iki iki 25 000€ sumą. Tai reiškia, kad lankstumas – šių bendrovių pusėje. Už tai kalba ir siūlomas terminas – iki 84 mėn.

Bet reikia paminėti, kad kaip ir 2020 metų pradžioje, taip ir įpusėjus metams, paskolos įsiskolinusiems tapo daug lengviau prieinamos nei bet kada anksčiau. Dabar didžioji dalis visų kreditorių siūlo savo refinansavimo paslaugas, todėl surasti kur siūlomi kreditai įsiskolinusiems nebėra taip sunku. Priešingai – dabar problema yra išsirinkti tinkamiausią ir pigiausią paskolą. Bet tai – daug malonesnis galvos skausmas nei egzistavę prieš tai. O taip pat tokia konkurencija sukuria aplinkybes, kuriose paskolos turintiems skolų yra išduodamos vis geresnėmis sąlygomis dėl vyraujančios konkurencijos tarp bendrovių.

Paskolos įsiskolinusiems 2020Tendencijos nesikeičia ir dabar: kaip ir 2019 metais bei 2020 metų pradžioje, kreditorių, kurie suteikia paskolas įsiskolinusiems asmenims skaičius tik auga, o sąlygos – tik gerėja. 2020 metais, vis dar mažėjant kitų paskolų rūšių populiarumui ir augant kreditų refinansavimo poreikiui, paskolos skoloms padengti turėtų tik tobulėti, o jų pasiūla – didėti. Juk tokios paskolos yra geriausia pagalba turintiems skolų. Tai reikš didesnį pasitenkinimą iš klientų pusės ir, tikėtina, mažesnes palūkanų normas.

Paskolų įsiskolinimams padengti subtilybės

Ką reikėtų daryti imant greitą paskolą, kad netaptumėte “iki galvos” įsiskolinusiu asmeniu su tą sekančiomis didžiulėmis problemomis? Pradėkime nuo to, kad reikia turėti tam tikrus paskolų ypatumų suvokimo pagrindus. Matote, paskolos – o ypatingai paskolos įsiskolinusiems – nėra suteikiamos už dyką. Jos taip pat nėra suteikiamos ir su tiesiog vienkartiniu registracijos mokesčiu. Palūkanos yra tas mokestis, kurį turite mokėti pastoviai ir kuris labai retai būna nurodytas kaip pilnas mokestis. Dažniausiai būna nurodytas procentas, o kitais atvejais – to procento suma. Problema yra ta, kad tas procentas ar ta suma nurodo tik vieno mėnesio – ar kito laikotarpio pagal sutarties sąlygas – mokestį. Todėl šito nežinantiems, kreditas įsiskolinusiams asmeniui gali tapti problematišku. Tiesiog jūs imsite paskolą tikėdamiesi vieno, bet gausite visai ką kitą. Turėkite šią informaciją savo galvoje ir gerokai sumažinsite savo šansus paskęsti paskolų liūne.

Bet jei jau atsidūrėte ten kur esate ir ieškote kelio atgal – paskolos turintiems skolų gali būti ir visai neblogas variantas susitvarkyti su turimais įsipareigojimais. Vienas dalykas, kurį turėtumėte žinoti, kad egzistuoja pirmos paskolos nemokamai akcijos, kurios suteikia galimybę pasiskolinti be palūkanų. Jos iš esmės problemų neišsprendžia, bet suteikia progą nusipirkti laiko, jei galima taip išsireikšti. Jūs galėsite mokėti savo palūkanų mokesčius tiesiog iš tų pinigų, kuriuos gausite – už juos juk palūkanų mokėti nereikės.

paskolos įsiskolinusiems asmenimsKitas būdas yra tiesiog skolintis iš vis kitų kreditorių, vis mažesnėmis palūkanomis. Taip jūs galėsite sumažinti savo skolų palūkanas stabiliai ir užtikrintai. Vėlgi, tai problemos neišspręs iki galo, bet ne tik leis jums turėti daugiau laiko su šia užduotimi susitvarkyti, bet lygiai taip pat leis po truputėlį artėti prie tikslo. Tiesiog mažindami palūkanų įmokas galėsite turėti mažiau finansinių problemų ir daugiau atliekamų pinigų.

Paskutinis ir kone svarbiausias būdas, kurį reikia žinoti, tai tiesiog paskolų refinansavimo paslaugos. Būtent jų dėka jūs galite apjungti visus savo turimus įsiskolinimus į vieną vietą ir gauti kur kas geresnes sąlygas. Nes refinansavimo tiekėjai dažnai supranta, kokioje situacijoje jūs atsidūrėte. Sekant tai, jie jums yra linkę pasiūlyti visai neblogas sąlygas. Tokių pasiūlymų ir variantų nėra ypatingai daug, tačiau gerai paieškoję tikrai surasti savo situaciją atitinkantį ir pagerinantį paskolos įsiskolinusiems asmenims sprendimą. Juolab, kad dabar vis daugiau ir daugiau vietų teikia tokios paslaugos galimybę.

Tik atminkite, kad ne visi prasiskolinę asmenys yra vienodi. Paskola tiesiog turintiems įsipareigojimų yra viena, o, pavyzdžiui, paskola bedarbiams įsiskolinusiems – jau visai kas kita. Pastarąją gauti bus sudėtingiau nei bet kokį kitą refinansavimą. Taip pat ir dėl paskolos turintiems pradelstų mokėjimų – tai yra kažkiek sunkinanti aplinkybė, dėl kurios gali reikėtų kreditoriui duoti daugiau garantijų.

Kur gauti paskolą turint skolų?

Apie refinansavimą jau kalbėjome. Bet galime pakalbėti kiek plačiau apie bendroves, kurios noriai suteikia paskolas turintiems skolų. Taip jau yra, kad tikrai ne visos iš jų sutinka skolinti įsipareigojimų turintiems asmenims. Kai kurios iš jų tiesiog vykdo tokią politiką, o kai kurios tiesiog tuo metu nenori prisiimti per didelės atsakomybės ir rizikos. Juk vienaip ar kitaip, tai tokių paskolų suteikimas yra rizikingas žingsnis, galintis turėti pasekmių tiek tam pačiam kreditoriui, tiek įsiskolinusiam asmeniui.

kreditai įsiskolinusiemsBet pradžiai mums reikėtų atskirti keletą skirtingų dalykų. Greitieji kreditai turintiems skolų nėra vienodi. Pavyzdžiui, 100 eurų įsipareigojimas eiliniai greitųjų kreditų bendrovei praktiškai niekada nesukurs jokių problemų pasiskolinti. Tačiau jei turite įsipareigojimų antstoliams, tuomet viskas nusidažo kitomis spalvomis. Paskolos turintiems antstolių ar antstolių refinansavimas yra visai kitas lygmuo ir todėl tokios skolos praktiškai yra nedengiamos. Todėl jums vargiai pavyks padengti tokius įsipareigojimus tiesiog eiliniais kreditais.

Kreditai įsiskolinusiems asmenims lengviausia suteikiami, kai skolos yra mažos ir nekankina bloga kredito istorija. Tokiais atvejais gauti paskolą yra lengviausia. Žinoma, ką reiškia “maža skola” yra labai reliatyvu, todėl žvelgiant į jūsų skolas visada yra žvelgiama į jų santykį su gaunamomis pajamomis. Kuo šis santykis mažesnis – tuo galimybė gauti skubią paskolą įsiskolinimams padengti yra lengvesnis.

Tačiau neturint nebūtinai gražiausią santykį tarp pajamų ir įsipareigojimų reikėtų nuleisti rankas. Paskolos turintiems įsipareigojimų ir refinansavimas apskritai yra unikalūs tuo, kad jie yra sukurti padėti žmonėms tokioje situacijoje. Skirtingai nei greitasis kreditas, šios paskolos ir yra skirtos daug įsiskolinimų turintiems žmonėms. Panaši situacija yra kai prašoma paskolos su bloga kredito istorija. Abiem atvejais paskolos yra suteikiamos padėti žmogui, o galutiniame rezultate laimi visi: žmogus moka mažesnes palūkanas, o kreditorius iš to dar ir uždirba.

Gauti paskolą įsiskolinimams padengti gali būti paprasčiau nei pasirodo iš pirmo žvilgsnio. Jums tereikia kreiptis į bet kurį iš mūsų rekomendacinėje lentelėje įrašo pradžioje pateiktų kreditorių, tarp kurių yra Finbee, Savy, SMSpinigai ir kiti tokias paskolas siūlantys kreditoriai.

Neabejotina, kad kai kurie kreditoriai atsisakys jums ją suteikti. Bet tai neturėtų jums sutrukdyti pateikti tokios pat paskolos paraišką kitam kreditoriui. Jei vienas kreditorius atsisakė suteikti kreditą skoloms padengti, tai tikrai nereiškia, kad tą patį padarys ir kitas kreditorius. Tas galioja net, kai yra kalbama apie antstolius ir jų refinansavimą. Todėl būkite atkaklūs, nenuleiskite rankų ir paskola įsiskolinusiems neabejotinai pasieks jūsų banko sąskaitą, anksčiau ar vėliau!

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-08-25

Paskolos įsiskolinusiems ir turintiems skolų
Santrauka
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
4 based on 10 votes
Prekės ženklas
Refinansavimas
Paslaugos pavadinimas
Paskolos įsiskolinusiems

125 thoughts on “Paskolos įsiskolinusiems ir turintiems skolų

 • at
  Permalink

  Laba diena as esu dirbantis visus metus bet ziema isformina bet dirbu o pavasary vel formina.turiu paemes paskola noriu ja grazinti ir kad dar liktu savo reikmem liktu.ar imanoma gauti paskola

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Jej esu laikinai nedirbantis ir turiu anstolius bet juos moku.ar galiu gauti paskola

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sveiki. Esu dirbanti gaunu nuo 400 iki 450 euru atlyginima. Turiu finansiniu isipareigojimu kuriuos skubiai reikia grazint. Beto moku anstoliams.imoku like 2 menesiam. Ar yra galimybe gauti paslola pas jus.

   Atsakyti
   • at
    Permalink

    Sveiki,
    Reikalinga paskola, kreditams padengti. Lauksiu pasiulymo i el pasta. Busiu be galo dekinga.

    Atsakyti
  • at
   Permalink

   Laba diena esu dirbanti,bet turiu antstoliams skola ar galeciau,bet kur gauti paskola

   Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sveiki norėciau pasidometi ar imanoma gauti paskola 6300 esu dirbantis jau 8metai esu turėjas anstoliu bet jau liktais issimokejau

   Atsakyti
   • at
    Permalink

    Sveiki, gaunu pajamas, neturiu antstoliu moku 2 kreditoriams noreciau sujungti i viena suma juos, kolkas darbas del viruso apstojas todel darosi sudetinga moketi du kreditus ar imanoma gauti pagalba

    Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sveiki! Turiu pastovias pajamas is darbovietes, bet turiu antstoliu. Ar galiu gaut paskola?

   Atsakyti
   • at
    Permalink

    Laba diena,esu dirbantis,turiu isipareigojimu antstoliams 4000€,ar imanoma paskola?ar gal imanoma refinansoti?

    Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki,ar suteiktumete kredita jei esu skolingas kitiems kreditams.Mano tikslas – padengti isikolinimus.

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Kas gali sutekt paskola. Turiu pradelstu isipareigojimu anstoliams. Kas gali pagelbet

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  sveiki man reikia paskolos bet esu skolingas uz tele 2 noriu padengti ar galima gauti esu dirbamtis

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena noreciau gauti paskola padengti skolas pas anstolius. Ar butu galima gauti paskola

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki,ieškau kas galėtų refinansuoti mano skolas.Esu dirbantis,pajamos yra apie 1500 eurų pastovios o mano skolos kas mėnesį sudaro apie 900 eurų išlaidų trokštu atiduoti ir mokėti vieną paskolą vienam kreditoriui.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Norėčiau gauti paskolą turimoms paskoloms padengti yra įsiskolinimas.lauksiu atsakymo.Ačiu.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  turi įsiskolinimų kreditų bendrovėms reikalinga paskola

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Laba diena, reikalinga paskola busto paskolai susitvarkyti. Reikalinga paskola 10 000 eur.

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  gal kas galėtų suteikti paskolą kitoms paskoloms padengti turiu įsiskolinimų .Ačiu.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Labas rytas noreciau gauti paskola nes turiu viena paskola ir noriu grazinti o likusia dali isleisti mokslams laukiu el.paste zinutes

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  lb diena norejau paklausti ar imanama gauti paskola jei esu isįškolinusi ir noriu gražinti skola turiu pajamas gal galit kas patarti nes skubie reik gražinti škola aciu

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena. esu mama esanti vaiko auginimo atostogose. Ar galeciau gauti paskola skolos padengimui ir likusiaiems butiniems poreikiams.

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Reikalinga paskola. Turiu individualią veiklą ir îsipareigojimų.

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena,esu isiskolinusi ir noreciau refinancuoti greituosius kreditus,esu dirbanti.Aciu lauksiu atsakymo.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Noriu gauti paskola,kad padengti turimus isipareigojimus,ir moketi vienoje vietoje. Laukiu atsakymo.

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Turiu paskolu ir atsilieku mokejimais noreciau gauti kazkokia minimalia paskola kad moketis toliau arba esamas refinansuoti

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena eau skolingas anstoliams. Ar butu imanoma gauti paskola kad padengciau tas skolas ir jums mokeciau bet siuo metu esu bedarbis. Tiksliau tarnauju kariuomeneje menesines imokos galeciau moketi kaskiek tai o po topo ir didesne dali nes pasiliksiu joje dirbti.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  laba diena. Pries savaite netekau darbo,turiu skolu,kurias anksciau mokejau,o dabar noreciau jas padengti,todel ieskau paskolos kaip jas padengti.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki noreciau refinansuoti didele suma paskolu ka man daryti. Gal galit ka patarti ar padeti

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  sveiki turiu mazdaug 12000 skolu su arestais butui ir uz komunalines paslaugas uzdirbu tik min. alga turiu 2 vaikus noriu sujungti skolas, mazinti procentus ir patarimo kaip elgtis toliau, kur kretiptis nes manau bamnkrotas ne mum nes gali atimti buta?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena,esu skoloje anstolems likutis 80 euru.ar galeciau gauti paskola?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki,turiu nemazai anstoliu,labai noreciau juos visus atiduoti ir moketi i viena vieta,man taip butu lengviau,nereiktu moketi kiekvienam atskirai,galeciau kiekviena menesi moketi pastoviu laiku. Esu dirbanti. Labai noreciau suzinoti ar yra koks nors variantas,aciu.

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Noriu gauti. Paskolą skoloms padengti ir įsigyti būstą. Dirbu užsienyje. Gal kas padėtų ar i
   Manoma

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Ar įmanoma gauti refinansavimą visomsskoloms 15000 eu arba nors vienai, kurią turiu gražinti iki rugpjūčio mėn -5000 eu, Esu dirbati, atlyginimas apie 600 eu, moku antstoliams.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Ar yra koks problemos sprendimo variantas? Tiesiog jau nebežinau , kur ir kreiptis.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki, esu dirbanti, gaunu pastovias pajamas. Tačiau buvau išvykus i užsienį ir užmiršau atsisakyti interneto nuomajame bute Lietuvoje. Grįžus gavau laišką kad esu skolinga. Norėčiau gauti paskolą kad galėčiau susimoket įsiskolinimą.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  ar galeciau gauti refinansavima visoms paskoloms 15000 euru visas paskolas mokejau laiku saziningai,:bet isvykau i uzsieni tikedamas uzsidirbti ten daugiau ir greiciau grazinti bet nepavyko.Esu dabar dirbantis bet susidare skolu kol buvau isvykes ir niekaip neiseina ju issilygint.Jai gauciau paskola galeciau moket i viena,nes kitos iseities nebematau

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  laba diena esu skolinga ansto;iams liko dar 2 men imoket ar galeciau gauti paskola? labai reikia padengti butinai ir noriu buto remontui esu dirbanti

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Labas vakaras,esu dirbanti,bet šiuo metu-jau 3mėn-esu nedarbingumo laikotarpyje dėl ligos. turiu vieną paskolą,kurią reguliariai moku,bet norėčiau pasiskolint buto remontui ir kartu pasidengti esančią paskolą. ar įmanoma būtų pas jus pasiskolint?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki,esu dirbanti,skoloje anstoliams,del kuriu negaliu gauti kredito skolos padengimui.Ar yra galimybe gauti kredita

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena noreciau gauti paskola padengti skolas pas anstolius. Ar butu galima gauti paskola

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena, reikalinga paskola,esu dirbantis uždirbu 850eu i mėnesį,reikalinga 6000eu paskola

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena, noriu paprašyti pagalbos. Turiu skolų anstoliams ir privatiems asmenims. Esu dirbanti, gaunu pastovias pajamas, ar yra galimybė gauti paskolą, kad grąžinčiau susidariusias skolas ir mokėčiau vienai bendrovei? ačiū.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena norėčiau sužinoti ar galiu gauti kreditą bet esu ysiskolinus paėmus kelis kreditus ir norėčiau tai pasidenkti ir mokėti vienai bendrovei is anksto ačiū.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Turėjau įsiskolinimų,sumokėta jau.kodėl negaliu gauti paskolytės,sako ,kad turiu pradelstų skolų.gaunu pastovias nekintančias pajamas.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena noreciau gauti paskola anstoliam padengti ar butu imanoma?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  labai reikalinga paskola . turiu skolu.pradejusi dirbti. ar yra galimybe gauti paskola?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena, turiu antstoliams isiskolinima, ar butu galima gauti is jusu paskola ir moketi vieniems jums?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Labas vakaras. turiu dvi paskolas. ir dar trečią skola vyro. esam paduoti į teismą. vyras dirba. tik aš ne nes auginu musu pusantrų metų sūnų. ar būtų galima gauti paskolą kad galėčiau visas skolas susimokėti ir mokėti tik vieną paskola tai jums. labai lauksiu atsakymo.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki, reikia skubiai paskolos (iki 1000 eur, be užstato).

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena,esu skolinga kelies anstoliams.Noreciau gauti paskola jiems sumoketi.Esu dirbanti.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena norėčiau sužinoti ar galeciau gaut koki refinansavima nes esu isiiskolinus paėmus keleta kreditu ir skolu komunaliniams mokesčiams ir norėčiau pasidengti ir mokėti vienai bendrovei .Prašau jusu pagelbeti.Turiu viena mergyte.Is anksto ačiū.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba noreciau patarimo ar butu galima gauti paskola jei turiu jau pasidares refinancavima o esu siuo metu nedirbantis bet gaunantis bedarbio pasalpa.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  LABAS RYTAS, Ar yra galimybė pradėti nuo nulio, gauti paskolą skolom sumoketi kad būtų galima mokėti viena kredita, nes kur besikreipiam nieko gero….

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba vakara esu siuo metu dekrete.Buvau dirbanti gaunu dekreta,bet turiu skolele kuria noreciau padengti nes kai isejau i dekreta gavus pinigelius pasidengiau dali kredito bet tos sumos neuzteko pilnai padengti tad reiketu jusu pagalbos.Ar tai imanoma turesiu dabar nuolatines menesio pajamas.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena, esu skolinga antstoliams, ar įmanoma gauti paskolą kad issilaisvinciau nuo jų ir normaliai nesciau pinigus į paskolą, šiuo metu esu vaikelio auginimo atostogose

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena , turiu skola anstoliams , ar imanoma sulaukt pagalbos siai bedai isspresi?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki, ar galiu gauti paskolą,kad padengti skola anstoliais, ir mokėti mažiau kas mėnesį?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki, kokios salygos norint gauti paskola? Turiu skolu,ir noreciau jas sujungti i viena. Lauksiu atsakymo.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Ar galima gaut paskola turiu invaliduma gaunu 168€ ir per darbo birza stiprndija 224€. Paskola reikalinga padengt skolad ir kad liktu. Andrejus

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena, ar imanoma gauti paskola is jusu kad padengti skola anstoliuj ,ir moketi tiktai jums. Laukiu atsakymo Aciu!

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  ar galiu gauti paskola padengti skolas antstoliams,gal galima padeti.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki, reikaling paskola skoloms padengti ar galima gauti is jusu? Esu dirbanti.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki ar galeciau gauti refinansavima ,esu isiskolinusi paskoloms ,noriu jas grazinti ir moketi tik viena .esu dirbanti pajamos 600- 700 euru kas menesi .

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  ar galiu gauti paskola padengti isiskolinima anstoliams. reikia skubiaui

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena. Esu dirbanti. turiu busto paskolą. Turiu skolą už komunalines paslaugas( esu skolininku sąraše). Ar galiu gauti paskola padengti isiskolinima anstoliams. reikia skubiaui

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena turiu skola uz komunalines paslaugas esu skolininku sarase.Kur galeciau gauti paskola padengti skolas

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena reikia paskolos esu pirma menesi dirbanti per kur galiu gauti skubiai paskola turiu issiskolinimu ir reikia padengti

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena .As dirbanti ir gaunu pajamas .Turiu isiskolinimu uz kom. paslaugas ir skolu greituose kredituose.Gal galeciau gaut refinansavima iki 10000 euru.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Reikalinga paskola isiskolinimams padengti,,esu dirbanti,gal galeciau gaut refinansavima iki 5000e.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena . Esu dirbanti ir turiu antstoliam skola kuria noriu grazinti nes auginu maza vaikuti ir noriu stotis ant koju. Ar butu ymanoma man padeti?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Padėkit.Turiu didelių įsiskolinimų.Noriu jų atsikratyti ir būti skolingai tik vienai įmonei,kad galėčiau laiku viską išsimokėti.Esu dirbanti.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Labas.ar galeciau gauti paskola jai turiu tele2 skola ir noreciau ja grazinti?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki,turiu skolu pas anstolius…ar galeciau gauti paskola juos padengti ir moketi viena paskola?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Kas gali padeti grazinti 2500 skola labai prasau esu nedirbanti bet galiu moketi 150 i menesi

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Reikalinga pagalba turiu skolu.gal galit padeti.turiu reikalu su antstoliais.esu dirbanti

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sveiki,norejau paklausti turiu isiskolinoma anstoliams ir siuo metu esu bedarbe,gaunu solialine pasalpa,ar gali buti man suteikiama paskola ar refinansavimas tam kad atsiskaityciau su siom skolom ir tureciau viena kuria galeciau issimoketi?

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki guriu isiskolinima anstolui ir noreciau suzinoti ar butu imanoma gauti paskola kad galeciau pasidegti anstoli ir moketi menesines imokas nebeturint anstoliu esu dirbantis mano pajamos apie 450 e

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena, esu dirbanti, alga apie 600 eur. Turiu isiskolinimu. Ar imanoma paimti paskola 8000 eur 60 men laikotarpiui, isiskolinimu padengimui.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Esu dirbanti bet skolinga anstolem ar galeciau gauti paskola padenkti skola ir tureti sektiek savo reikmems

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki,

  Turiu skolų antstoliams. Esu dirbanti, kiekvieną mėnesį jiems sumoku pusę atlyginimo. Norėčiau gauti paskolą skolai padengti, kad galėčiau ramiai dirbti ir atidavineti protinga įmoka kreditoriui. Laukiu jūsų atsakymo.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki. Ar galiu gauti paskola atiduoti issiskolinimui anstoliai? Skola siekia apie 2000eur. Dirbu

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Reikalinga paskola isipareigojimams padengti.Esu dirbanti atlyginimas 700 eurų atskaičius mokesčius. Su sutuoktiniu gyvename atskirai nors nesame išsituokę.Reikalinga paskola iki 1000 eurų.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki,turiu kelis anstoliu,labai noreciau juos visus atiduoti ir moketi i viena vieta,man taip butu lengviau,nereiktu moketi kiekvienam atskirai,galeciau kiekviena menesi moketi pastoviu laiku. Esu dirbanti. Labai noreciau suzinoti ar yra koks nors variantas,aciu.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki, turiu skolą anstoliams. Suma nedidelė, tik prieš pora dienų gautas laiškas iš antstolio. Ar galiu gauti paskolą/kreditą, kad atsiskaityčiau su anstoliu?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Norėčiau gaut paskola esu isikolinus kreditui gaunu grupė invalidumo su vaiku

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Ar galeciau gauti 2000 e noriu isbristi is skolu ir esu anstoliam paduota

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki esu anstolems skoloje 900 ir ar butu galima gauti paskola 2000 susimokėčeu anstolems ir investuočeu šiek tiek i butą esu dirbanti

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba turiu skolu,ir noriu viska atiduoti ir moketi pagal grafika.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena ar butu imanoma gauti paskola laikinai nedirbu bet turiu anstoliu

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki esu isiskolynes antstoliams ar galiu gauti kredyta, esu dirbantis pajamos stabilios.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki. Norejau paklaust ar butu galima gaut paskola norint sumoket isiskolinima tele2 salone? Esu dirbantis menesine alga 1100

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Skubiai reikalinga paskola refinansavimui esu dirbanti.lauksiu atsakymo i el pasta

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki, šiuo metu dirbu tik 3men naujoje darbovieteje ar imanoma gauti paskola?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Labas vakaras, esu dirbantis, man skubėti reikalingas refinansavimas, ar g aš letumete padėti?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  sveiki truksta 900eu iki masinos ar galiu gauti kredita, turiu isipareigojimu, labai reikia skubiai

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki, turiu antstolių ir labai reik pinigėlių 700eurų, kas gali padėti

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki. Esu dirbantis. Taciau turiu skolu. Man reiketu paskolos 1500€. Kur galeciau kreiptis??

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki reikalinga skubi paskola ar butu galima gaut turint skolu anstoliam

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena norėjau paklausti, jai aš turiu sodroi skolos ir turiu piniginių problemų su nuomojamų būstų. Esu dirbantis. Ar būtų galimi be gaut paskola?
  Jai būtų galimybė būčiau labai dėkingas.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee paskolos