Mes visi žino greitųjų paskolų privalumus. Žinome kodėl reikia skolintis, kada reikia skolintis bei kaip ir kodėl šios paskolos mums padės išspręsti savo problemas. Kiekvieną dieną mus bombarduoja greitųjų kreditų reklamos ir sėkmės istorijos – kaip greitieji kreditai padėjo išspręsti šią ar kitą problemą. Tačiau ką mes girdime kur kas kas rečiau bei ką nutyli visi kreditoriai yra tos istorijos, kuomet greitieji kreditai sujaukė žmonėms gyvenimus. Dėl vienokių ar kitokių priežasčių gali nutikti taip, kad mes pasiimame paskolą, tačiau negali jos grąžinti laiku arba negali jos grąžinti visai. Kaip elgtis tokiais atvejais? Dažniausiai belieka trys išeitys paskolai refinansuoti.

Kaip gauti paskolos refinansavimo paslaugą?

Pirma ir pati paprasčiausia yra pasiskolinti iš artimųjų, grąžinti kreditą bei susitarti su artimaisiais ar pažįstamais dėl pasiskolintų pinigų grąžinimo termino. Dažniausiai artimieji būna kas kur sukalbamesni ir nuolankesni nei oficialios skolinimo įmonės.

Antra išeitis paskolai refinansuoti – sutikti mokėti papildomus mokesčius paskolos grąžinimo termino pratęsimui arba susitaikyti su mokamais delspinigiais. Labai dažnai šis pasirinkimas tampa pačia baisiausia problema, nes papildomi mokesčiai ir delspinigiai yra išties didžiuliai. Jie buvo dar didesni prieš priimant įstatymus, ribojančius jų dydį.

paskolos refinansavimasTrečia išeitis – paskolos refinansavimas skolinantis dar kart, praėjusiai paskolai padengti. Nors šis būdas atrodo tikrai patraukliai ir nesudėtingai, deja, jis galiausiai gali tapti baisesniu nei delspinigių kaupimas. Problema yra ta, kad norint grąžinti paskutinį kartą imtą paskolą, jums taip pat reikia grąžinti ir palūkanas. Todėl naujai imama paskola turės būti didesnė nei prieš tai buvusi. Tuomet, jei norėsite tuo pačiu būdu grąžinti ir šią paskolą – jums teks imti dar didesnę ir taip toliau, kol paskolos suma gali pasidaryti tokia didelė, kad vien palūkanoms turėsite išleisti didelę dalį savo pajamų (jei tokių turėsite apskritai). Šis būdas yra dažniausiai pasirenkamas bedarbių asmenų, nes jie neturi didelių pajamų pasiimtoms paskoloms grąžinti. Tačiau jis taip pat padaro didžiausią neigiamą įtaką nedirbančių asmenų gyvenimui. Būtent paskolos bedarbiams yra kur pavojingesnės, jei jos imamos be reikalingos informacijos tokiam atsakingam sprendimui priimti. Tam, kad nedaryti tokių klaidų, daugiau informacijos apie paskolas bedarbiams skaitykite kitose mūsų įrašuose: Ilgalaikės ir greitos paskolos bedarbiams ir Kur ieškoti paskolų bedarbiams?. Daugiau informacijos bei, nusprendus skolintis, geriausių paskolų pasiūlymų tiek bedarbiams, tiek kitiems asmenims galite ieškoti pagrindiniame mūsų greitųjų paskolų internetu puslapyje – www.AmCredit.lt

Tačiau jei paskolos refinansavimui naudojamas skolinimasis yra atliekamas protingai, tuomet tai gali būti tikras išganymas kiekvienam, susidūrusiam su paskolų refinansavimo problemomis. Vienas iš triukų, kurį galite panaudoti yra skolinimasis iš vis kitų kreditorių. Esmė yra ta, kad skirtingi kreditoriai suteikia paskolas skirtingomis sąlygomis ir labai dažnai jūs galite rasti kreditorių, kurie suteikia paskolas, kurioms nereikia mokėti palūkanų. Tokiu būdu jūs galėsite skolintis ir bendra paskolos suma, kurią turėsite grąžinti, neaugs, nes nedidės palūkanos! Tokiu būdu jūs galėsite sutaupyti marias laiko, per kurias galėsite užsidirbti pinigų arba jų susitaupyti ar net gauti pajamų kitais šaltiniais. Tuomet galėsite grąžinti greitąją paskolą internetu ar nuvykę į jūsų kreditoriaus aptarnavimo skyrių bei galutinai atsisakyti greitojo kredito paslaugų.

Kiti paskolų refinansavimo būdai

Tačiau kartais nutinka ir taip, kad jūs jau buvote pasiskolinęs iš visų kreditorių ir nė vienas kreditorius nebesuteiks jums “pirmo” kredito, nes šia akcija jau buvote pasinaudojęs anksčiau. Tokiais atvejais galite galite pasinaudoti Atsisakykgreituko logotipastokiais projektais kaip FinBee.lt, kurie suteikia paskolas kur kas mažesnėmis palūkanomis nei įprasti greitųjų kreditų tiekėjai. Tokių projektų esmė yra, kad pinigus paskoloms suteikia ne pats projekto iniciatorius, tačiau šiuo projektu besinaudojantys asmenys. Jie, konkuruodami tarpusavyje, siūlo vis mažesnes palūkanų normas ir tokiu būdu leidžia pasiskolinti kur kas mažesnėmis palūkanomis nei bet koks kitas paskolų tiekėjas. Apskritai visos sąlygos ir ne tik palūkanų normos yra kur kas geresnės skolinantis per tokius projektus kaip FinBee.lt. Labai panašus projektas, kurį taip pat galite panaudoti paskolos refinansavimo tikslais yra Savy.lt. Labai dažnai būtent paskoloms refinansuoti šie projektai ir yra naudojami.

Papildomai galite pasinaudoti Atsisakyk Greituko projekto pagalba. Šiame, jau per visą Lietuvą nuskambėjusiame projekte, jūs galite ne tik rasti visos reikalingos informacijos apie tai, kaip reikėtų atsikratyti greitojo kredito naštos bet ir tam tikrais atvejai sulaukti pagalbos refinansuojant savo jau turimas greitojo kredito paskolas. Bet svarbiausia yra nepamiršti, kad skolintis reikia atsakingai, o jei jau visgi susidūrėte su per didele paskolų naštos problema, tuomet pasinaudokite čia išdėstytais patarimais ir atsikratykite paskolos naštos!

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2020-12-22

Paskolos refinansavimo būdai

Edgaras Marcinkevičius

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/

2 thoughts on “Paskolos refinansavimo būdai

  • at
    Permalink

    Ta reklama apie refinansavima tik ir yra reklama niekas nerefinansuoja tik raso pildyk paraiska visas uzpildziau ir niekas nesuteike to refinansavimo nors skolu ir neturiu o jeigu dar pradelstu mokejimu turit tai pamirskit

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee paskolos