Tokiais laikais, kuriais gyvename, pritrūkti pinigų gali kiekvienam. Ne tik todėl, kad pragyvenimas yra per brangus ir galime neužtekti pinigų elementariausioms būtinybėms. Ne, ne tik dėl to. Tiesiog dabartinėje vartojimo visuomenėje, mūsų poreikiai tapo kur kas didesni ir brangesni. Atsiradus internetui poreikių kiekis tik didėjo ir nerodo jokių indikacijų sustoti. Pagalvokite patys – vien pats internetas tapo esminiu poreikiu. Prieš šiam atsirandant, niekam net nekildavo mintis, kad kažkas panašaus taps ne fantazija, bet elementariu, kasdieniu poreikiu. Bet dabar sunku įsivaizduoti savo gyvenimą be interneto. Visas pasaulis ir visų mūsų kasdienybė yra apjungta interneto. Bet lendant giliau, galime surasti daug daugiau pavyzdžių, kuomet kažkas, kas nebuvo poreikiu prieš kažkiek laiko, dabar yra neatsiejama gyvenimo dalimi. Automobiliai, išmanieji telefonai, aukštasis mokslas… Atrodytų kvaila, kad kažkada tai net tik, kad nebuvo elementarus reikalavimas normaliam gyvenimui, bet net nebuvo prieinama daugeliui žmonių.

kreditai internetuBet tokie dalykai nebūtinai yra prieinami visiems. Mūsų visuomenėje už juos reikia mokėti, o tam reikalingi pinigai. Bet daug žmonių yra bedarbiai, dar daugiau dirba už nepadoriai mažus atlyginimus. Kaip tokiomis aplinkybėmis įgyvendinti visus keliamus visuomeniškai būtinus ir asmeniškai neišvengiamus poreikius? Būtų sudėtinga, jei ne kreditai internetu. Būtent šių paslaugų dėka daugelis turi galimybę pasirūpinti savo gerbūviu. Bet priešingai nei galima pagalvoti, kreditai internetu nėra vien tik problemų sprendimo būdas. Kai kuriais atvejais, ypatingai, kuomet elgiamasi neapdairiai, toks kreditas gali tapti netgi dar didesnių problemų sukelėju. Todėl reikėtų vengti elementarių klaidų, kurias padarę žmonės patenka į keblias ir sudėtingas situacijas.

Kokių klaidų vengti imant kreditą internetu

Yra nemažai klaidų, kurias daro besiskolinantys internetu. Dažniausiai tokias klaidas padaro besiskolinantys pirmą kartą. Bet kartą padarius klaidą, antrą kartą skolintis galima arba nebenorėti, arba gali pasidaryti neįmanoma pasiskolinti internetu. Būtina vengti keleto esminių klaidų, kad keliai link paskolos internetu neužsidarytų.

Viena svarbiausių, pagrindinių ir dažniausiai pasitaikančių klaidų, kurias padaro piliečiai yra netinkamas pasiruošimas skolinimosi sprendimui priimti. Įprasta manyti, kad kreditai internetu vienaip ar kitaip nesukels jokių problemų. Juk kažkokios registracijos formos užpildymas internete ar sms žinutės išsiuntimas negali turėti nepamatuotų pasekmių, ar ne? Klystate! Tokia nuomonė buvo labai paplitusi tik atsiradus šiai paslaugai. Niekas nebuvo su tuo susidūręs ir niekas net negalėjo įsivaizduoti prie ko tokie “nekalti” sprendimai gali privesti. Tik po to, kai internetą užplūdo šimtai nesėkmingų skolinimosi istorijų, buvo pradėta žiūrėti į šią paslaugą daug rimčiau.

Todėl pats svarbiausias dalykas, kurį turėtų atlikti kiekvienas yra labai elementarus, bet neabejotinai pats svarbiausias iš visų. Kiekvienas turėtų detaliai išsianalizuoti ar greitasis kreditas internetu nebus per didelė našta. Kitaip tariant, ar greitąjį kreditą internetu sugebėsite grąžinti pagal sutartyje numatytas sąlygas. Kreditai internetu nėra įprastas skolinasis iš savo mamos ar močiutės. Tai reiškia, kad neužteks pasakyti “dabar neturiu, grąžinsiu vėliau” ir viskas bus tvarkoje. Tikrai ne. Kreditas internetu yra oficialus skolinimosi būdas ir todėl įpareigoja skolininką pagal įstatymo numatytą tvarką. Todėl negrąžinus kredito internetu yra numatomos nuobaudos, kurias taip pat reikės susimokėti sutarties numatyta tvarka. Viskas galbūt dar būtų tvarkoje, jei ne nekalta detalė, kad tos nuobaudos už pavėluotas kredito įmokas yra neįtikimai didelės. Neatlikus numatytų įmokų laiku, net per kelias dienas ar savaites (priklausomai nuo pasiskolintos sumos) nuobaudų suma gali padvigunti ar net dar labiau padidinti mokėtiną sumą. Todėl negalime pasikartoti per daug kartų – greitą kreditą internetu būtina imti tik esant labai dideliam šansui, kad pastarasis bus grąžintas laiku ir be per didelių problemų.

Dar viena klaida, kurios yra būtina vengti – neatidus ir beatodairiškas skolinimasis. Išsireiškiant konkrečiau, būtina palyginti įvairius paskolos internetu variantus, kad būtų susidaromas tikslus ir tinkamas vaizdas apie situaciją rinkoje. Pagalvokite patys – pasiskolinti internetu galite iš daugiau nei dvidešimties vietų. Kokia tikimybė, kad pirmasis pasirinktas kreditas tikrai siūlys objektyviai ir subjektyviai geriausias sąlygas būtent jums? Teisingai, tokia tikimybė yra labai arti nulio. Kad nereikėtų permokėti ir paskui graužtis nagus, pasiskolinus už keletą kartų didesnes palūkanas, atidžiai išanalizuokite kiekvieną pasiūlymą, kol rasite sau tinkamiausią. Žinoma, tai gali užimti nemažai laiko, bet laimei dabar yra bent keletas puikių įrankių, atliekančių šią funkciją už jus. Tokie įrankiai leidžia palyginti skirtingus kreditorius vos vieno mygtuko paspaudimo. Galite lyginti skirtingus kreditorius visais norimais kriterijais arba galite lyginti skirtingus to paties kreditoriaus kreditus. Mes pateikiame neabejotinai geriausią įrankį šiai funkcijai atlikti. Pagrindiniame mūsų puslapyje galite rasti visus pasiūlymus pagal skirtingas kategorijas – ir jums net nereikės spausti nė vieno mygtuko! Viskas, kas gali dominti, yra pateikta aiškioje lentelėje, kurioje atspindimi įvairiausi kriterijai. Dėl mūsų tobulumo, gali net neprireikti priimti sprendimą, mes sureitingavome skirtingus kredito pasiūlymus ir priėmėme sprendimą už jus!

Skubėdami galite pražiopsoti nemokamą kreditą internetu

Yra dar viena priežastis neskubėti. Kaip buvo minėta, svarbu gerai paruošti namų darbus prieš priimant tokį svarbų sprendimą. Bet ne tik todėl, kad galite išsirinkti neoptimalų ir visų lūkesčių nepateisinantį sprendimą. Dar viena priežastis yra, kad galite paleisti vėjais tobulą kreditą internetu. Šioje vietoje tokie dalykai kaip subjektyvūs vertinimai nebėra svarbūs. Sakydami “tobulas kreditas” mes be abejo turime omenyje nemokamą kreditą internetu.

Skolintis internetu galima iš daugelių skirtingų vietų. Bet ar tikrai kelių dešimtųjų procentų palūkanų skirtumai privers jus eikvoti savo laiką renkantis skirtingus pasiūlymus? Tokiu atveju turbūt verčiau pataupysite savo laiką ir energiją bei pasirinksite kreditą, kuris iš pirmo ar antro žvilgsnio pasirodys geriausias. Arba bent jau pakankamai geras, kad nešvaistytumėte daugiau laiko geresnio kredito paieškoms. Bet kas nutiktų jei pasirinkimas būtų ne tarp keleto kreditų, kurie skiriasi tik minimaliai, bet tarp mokamo ir nemokamo kredito? Kas būtų, jei kaina, kurią reikėtų sumokėti už prastą pasirinkimą, būtų ne keli eurai, bet kelios dešimtys ar net keli šimtai eurų? Tuomet tikriausiai geriau apsvarstytumėte, ką darome, ar ne?

Kadangi dabar galite rasti apie tuziną kreditorių, kurie gali pasiūlyti kreditus internetu nemokamai ar su ekvivalenčiomis sąlygomis, derėtų gerai apgalvoti ką darote skolindamiesi staigiai ir neįdėdami į tai pastangų. Elgdamiesi taip, praleidžiate tobulas progas gauti tobulą kreditą. Bet net ir vadinamieji nemokami kreditai skiriasi tarpusavyje. Kartais nemokamas kreditas gali reikšti ne daugiau nei laikiną palūkanų ar kredito įmokų nemokėjimą. O kartais jis gali reikšti kur kas daugiau, tai absoliučiai jokių palūkanų nemokėjimą per visą paskolos internetu laikotarpį. Tiesa, dar neteko girdėti apie kreditą, kuris panaikintų visus mokesčius. Patį kreditą grąžinti tikrai reikės, tai yra grąžinti pasiskolintą sumą, bet lygiai taip pat reikės susimokėti už įvairius nusižengimus. Pavyzdžiui, nesugebėjus atlikti bent vienos paskolos įmokos nurodytu laiku, už tokį nusižengimą reikės pakloti sutartyje numatytą pinigų sumą. Todėl net ir su nemokamais kreditais internetu reikia būti atsargiems – jie yra nemokami tik tiems, kurie neturės problemų jų grąžinti ar kitaip nenusižengs kredito bendrovei iš kurios yra skolinamasi.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2020-12-22

Pritrūko pinigų? Kreditai internetu siūlo išeitį

Edgaras Marcinkevičius

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee paskolos