Pirmas kreditas nemokamaiPelnytai, greitieji kreditai yra viena populiariausių skolinimosi formų. Dėl savo greičio, patogumo ir kitų aspektų, jie išpopuliarėjo per ir po krizės. Dar vienas dalykas, padaręs greituosius kreditus yra suteikiamos akcijos, tarp kurių pirmas kreditas nemokamai yra pati populiariausia. Ir ne be priežasties. Bet ne visos tokios akcijos yra vienodos, todėl būtina žinoti kur ir kokie kreditai yra suteikiami nemokamai ir ar iš tikrųjų jie visiškai nieko nekainuoja. Kai kuriais atvejais yra pridedama papildomų sąlygų, kurios tokius kreditus, efektyviai padaro mokamais, tiesiog su nuolaida.

Populiariausia ir jau ilgiausiai nemokamus kreditus teikianti vieta yra smscredit. Čia suteikiamos greitos paskolos yra tik labai trumpo laikotarpio – iki 30 dienų. Todėl ir pirma paskola nemokamai bus suteikiama tik tokiam maksimaliam laikotarpiui. Kas liečia pačios paskolos sumą, besiskolinantiems pirmą kartą, greitos paskolos suma negali viršyti 300 eurų bei negali būti mažesnė nei 50 eurų. Natūralu, kad paskola be palūkanų taip pat gali būti ne didesnės nei 300 eurų sumos. Jei jus tenkina tokios sąlygos – pasinaudokit smscredit paslaugomis.

Smspinigai yra dar vienas kreditorius, teikiantis paskolas, kurios nieko nekainuoja. Čia sąlygos yra kur kas geresnės nei pirmajame variante. Pirmas kreditas nemokamai gali siekti net 1 000 eurų, o skolinimosi laikotarpis – net 4 mėnesius. Toks pasiūlymas yra dosniausias ir su lanksčiausiomis sąlygomis. Todėl jei ieškote kur gauti pirmą paskolą nemokamai ir dar nebuvote pasiskolinę iš smspinigai, kuo greičiau tai padarykite. Akcija ten vis dar galioja, tačiau nežinia kiek ilgam. O geresnių sąlygų vis tiek nerasite.

Dar viena bendrovė, siūlanti greitas paskolas nemokamai, yra minipaskola (dar žinoma kaip Ferratum). Jų siūloma akcija yra ganėtinai dosni. Pas juos nemokamas kreditas suteikiamas besiskolinantiems pirmąjį kartą iki 500 eurų ir iki 3 mėnesių laikotarpiui. Nuvykę į jų puslapį galite teisingai nesuprasti pateiktos informacijos, nes jų skaičiuoklė iš karto neatvaizduoja pateiktos akcijos, skirtingai nei kitų kreditorių skaičiuoklės. Bet ta akcija atsispindės prieš pasirašant sutartį, jei ten užsiregistruosite pirmą kartą.

Nors tik dalinai nemokama paskola, bet besiskolinantiems vivus taip pat taikomos nuolaidos. Šiuo konkrečiu atveju yra taikoma 60 dienų palūkanų nemokėjimo akcija. Tai reiškia, kad pasiskolinę pirmą kartą galėsite palūkanų nemokėti pirmus du mėnesius ir pradėti jas mokėti tik nuo trečiojo.

Tai yra tik dalis įmonių, kurie suteikia pirmas paskolas nemokamai arba panašų į jas ekvivalentą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie kiekvieną iš šių pasiūlymą bei išsirinkti geriausią iš jų vienoje vietoje, kviečiame apsilankyti viename iš mūsų puslapių, kuriame pateikti visi nemokamų paskolų pasiūlymai šiuo metu egzistuojantys Lietuvoje.

Jei to dar būtų negana, tai dabar atsirado dar vienas kreditorius, kuris pradėjo teikti paskolas, kurios nieko nekainuoja. Spėkite kuris tai kreditorius. Ogi Credit24! Dabar ten suteikiamas nemokamas kreditas net 3 mėnesiams. Tiesa, akcijos laikas ribotas, todėl norintiems pasiskolinti su tokia akcija, reikėtų gerokai paskubėti, nes laikotarpis, kuriam ji skirta – nėra nustatytas ir gali baigtis bet kurią minutę.

Paskolos apžvalga
Data:
Paskolos tipas
Pirmųjų kreditų nemokamai tiekėjai
Įvertinimas
51star1star1star1star1star
Kur pirmieji kreditai nieko nekainuoja?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *