Paskolos be kredito patikrinimo - ar įmanoma?

Paskolos davėjai tikrina paskolos paraišką pateikusių asmenų kredito istoriją, kad įvertintų jų mokumą. Kiekvienas kreditorius privalo atlikti kreditingumo vertinimą prieš išduodant paskolą. Todėl paskolos be kredito tikrinimo negali būti suteikiamos oficialių kreditorių.

Šiandien net keli šimtai tūkstančių žmonių turi įsipareigojimų įvairiems kreditoriams. Nieko nuostabaus – kai greitieji kreditai ir kiti vartojimo kreditai yra taip lengvai prieinami, daugelis susigundo pasinaudoti jų teikiamomis galimybėmis. Bet taip jau nutinka, kad dėl įvairių priežasčių kartais prireikia paskolos be kredito tikrinimo.

Kai kuriems patirtis su greitaisiais kreditais yra naudinga, o kai kuriems – sudėtingesnė. O jei susikaupia daug įsipareigojimų šioms bendrovėms, tuomet ieškoma kaip šiuos įsipareigojimus padengti. Tai gali būti priežastis, kodėl ieškoma paskolos be kredito patikrinimo.

Registracijos mokestis ir kredito tikrinimas

Daugelis yra linkę painioti skirtingus dalykus. Gali pasirodyti, kad kreditai nereikalaujantys registracijos mokesčio ir paskolos, kurios suteikiamos be kredito tikrinimo yra tapatūs. Tačiau taip tikrai nėra.

paskolos be kredito tikrinimoPirmieji yra įprasti greitieji kreditai, kurie skiriasi tik tuo, kad jiems gauti nereikia mokėti registracijos mokesčio. Šis mokestis galioja tiems, kurie pirmą kartą nori pasiskolinti iš atitinkamo kreditoriaus. Norint, kad jūsų paskyra ir tapatybė būtų patvirtinta ir kad galėtumėte skolintis, jums yra būtina susimokėti registracijos mokestį. Dažniausiai tai nėra didelis mokestis. Bet dėl vienų ar kitų priežasčių, žmonės gali norėti gauti kreditą be registracijos mokesčio ar net be kitų didesnių paskolos administravimo mokesčių.

Dažniausiai registracijos mokestis yra skirtas identifikacijos tikslai. Tam tikslui paskolos gavėjas turi pervesti vieną centą iš savo asmeninės banko sąskaitos, taip įrodydamas savo tapatybę. Būtent į šią sąskaitą bus pervedami visi pasiskolinti pinigai. Paskolos be vieno cento pervedimo galimos tais atvejais, kai kreditorius suteikia kitokią galimybę tapatybei patvirtinti.

Tačiau kredito tikrinimas (arba kreditingumo vertinimas) yra atskiras procesas, nesusijęs su registracijos mokesčiu. Registracijos mokestis yra reikalingas paskolos gavėjo tapatybei patvirtinti. Tuo tarpu kredito tikrinimas yra reikalingas paskolos gavėjo mokumui įvertinti.

Paskolos be kredito tikrinimo