Paskolos be kredito patikrinimo

Paskolos davėjai tikrina paskolos paraišką pateikusių asmenų kredito istoriją, kad įvertintų jų mokumą. Tačiau paskolos be kredito tikrinimo – taip pat išduodamos. Kredito istorija tikrai nėra svarbiausias kriterijus vertinant kliento mokumą. Tai gali visiškai neįtakoti galutinio kreditoriaus sprendimo. Todėl paskolos be kredito patikrinimo gali būti išduodamos.

Finbee - finansų bitė

Metinė palūkanų norma: nuo 7%
Paskolos suma: 300€ – 25 000€
Paskolos terminas: 12 mėn. – 84 mėn.

Manopaskola manobank

Metinė palūkanų norma: nuo 9%
Paskolos suma: 500€ – 25 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 84 mėn.

mokilizingas

Metinė palūkanų norma: nuo 4.9%
Paskolos suma: 300€ – 15 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 72 mėn.

Šiandien net keli šimtai tūkstančių žmonių turi įsiskolinimų greitųjų kreditų bendrovėms. Nieko nuostabaus – kai greitieji kreditai yra taip lengvai prieinami, daugelis susigundo pasinaudoti jų teikiamomis galimybėmis. Bet taip jau nutinka, kad dėl įvairių priežasčių kartais prireikia paskolos be kredito tikrinimo.

Kai kuriems patirtis su greitaisiais kreditais yra naudinga, o kai kuriems – baigiasi labai skaudžiai. Pastarieji yra tie, kurie sukaupia daug įsipareigojimų šioms bendrovėms ir tuomet ieško kaip šiuos įsipareigojimus padengti. Tuomet yra svarstoma apie įvairias galimybes, o viena iš jų – paskolos be kredito patikrinimo. Kadangi įprastai gauti paskolą turint per daug įsipareigojimų yra labai sudėtinga, žmonės pradeda įvairių būdų tą padaryti.

Vienas iš tokių yra paskolos įsiskolinusiems. Pastarųjų dėka šiandien ypatingai daug žmonių turi galimybių pasiskolinti, kurių iki tol neturėjo. Tai yra toks skolinimosi būdas, kuris nereikalauja kliento turėjo geros kredito istorijos ar nedidelių įsiskolinimų. Priešingai, ji ir buvo sukurta ir pasiūlyta žmonėms tam, kad padėtų jiems padengti savo įsipareigojimus! Tai paradoksali paskola, leidžianti sumažinti turimas skolas.

Kadangi toks kreditas jau yra skirtas žmonėms su prasta kredito istorija ir daug turimų įsipareigojimų, niekas per daug į juos nekreipia dėmesio. Reikia būti nepataisomai paskendus skolose ir turėti itin prastą kredito istoriją, kad nesugebėti gauti tokios paskolos. Visi kiti tokią paskolą tikrai gali gauti, nes jos tikslas ir yra padėti žmonėms susitvarkyti su savais finansais. Todėl paskolos be kredito tikrinimo, kaip ir paskolos netikrinant kredito istorijos, tikrai yra prieinamos ir jas gali gauti kone kiekvienas, nepriklausomai nuo turimų įsipareigojimų kiekio.

Registracijos mokestis ir kredito tikrinimas

Daugelis yra linkę painioti skirtingus dalykus. Gali pasirodyti, kad kreditai nereikalaujantys registracijos mokesčio ir paskolos, kurios suteikiamos be kredito tikrinimo yra tapatūs. Tačiau taip tikrai nėra.

paskolos be kredito tikrinimoPirmieji yra įprasti greitieji kreditai, kurie skiriasi tik tuo, kad jiems gauti nereikia mokėti registracijos mokesčio. Šis mokestis galioja tiems, kurie pirmą kartą nori pasiskolinti iš atitinkamo kreditoriaus. Norint, kad jūsų paskyra ir tapatybė būtų patvirtinta ir kad galėtumėte skolintis, jums yra būtina susimokėti registracijos mokestį. Dažniausiai tai nėra didelis mokestis – o dar dažniau jo apskritai nėra reikalaujama – tačiau kartais jis gali sudaryti neįprastai didelę sumą. Todėl žmonės ir ieško kreditų be registracijos ir kitų per didelių administracinių mokesčių.

Dažnai ir šie kreditai yra painiojami su kreditais be vieno cento pavedimo mokesčio. Šis mokestis, skirtingai nei aukščiau minėtasis, yra taikomas absoliučiai visiems klientams, bet kuriame kreditoriaus puslapyje. Jis yra būtinas tam, kad būtų galima patvirtinti žmogaus tapatybę. Šiam tikslui jis turi pervesti vieną centą iš savo asmeninės banko sąskaitos, taip įrodydamas savo tapatybę. Būtent į šią sąskaitą bus pervedami visi pasiskolinti pinigai. Todėl paskolos be vieno cento pervedimo yra visai kas kita nei aukščiau minėti paskolų mokesčiai ir jos praktiškai niekada nėra suteikiamos. Vieno cento pavedimas yra privalomas nebent kreditorius suteikia kitą būdą patvirtinti savo tapatybę.

Todėl paskolos be kredito patikrinimo yra visai kas kita. Tai yra tokios paskolos, kurių suteikimo metu nėra atkreipiamas dėmesys į kliento kredito istoriją ir turimus įsiskolinimus. Kaip jau minėjome, tai dažniausiai yra refinansavimui skirtos paskolos, kurios leidžia gauti paskolą nepriklausomai nuo turimų įsipareigojimų kiekio.

Kiti būdai gauti paskolą be patikrinimo

Jau minėtos paskolos, skirtos įsiskolinusiems asmenims yra vienas iš būdų, kaip galima gauti paskolą be kredito tikrinimo. Tai yra oficialus ir pripažįstamas būdas pasiskolinti, kuris gali sukelti mažiausiai problemų. Jis yra visiškai legalus ir ne tik leis jums pasiskolinti be jokių patikrų, bet ir palengvins jums paskolų naštą.

Kitas būdas gauti paskolą be kredito patikrinimo yra bandyti skolintis kitais kanalais. Informacija apie jūsų įsiskolinimus ir jų istoriją yra prieinama tik oficialiems skolintojams, tai yra komerciniams bankams, kredito unijoms ir greitųjų kreditų tiekėjams. Akivaizdu, kad norint, kad į šiuos duomenis nebūtų kreipiamas dėmesys, būtina skolintis iš tų, kurie priėjimo prie šių duomenų neturi.

paskola be 1 cento pervedimoTai yra privatūs skolintojai, kurie gali būti tiek tuo užsiimantys fiziniai asmenys, tiek tuo neoficialiai užsiimantys juridiniai asmenys arba tiesiog kažkas iš jūsų artimos aplinkos. Pirmaisiais atvejais viskas yra pakankamai paprasta: jūs sudarote sutartį su skolintoju ir gaunate paskolą su sutartyje nurodytomis sąlygomis. Tai – įprastinė procedūra, kuri skiriasi tik tuo, kad joje sąlygos dažniausiai yra gerokai prastesnės nei kitais atvejais. O ypatingai retais atvejais, toks skolinimas apskritai gali būti nelegalus ir turėti neigiamų pasekmių. Dėl to tokių paskolų tiekėjų reikėtų vengti.

Na, o paprasčiausias būdas gauti paskolą be kredito patikros yra, žinoma, skolinimasis iš artimųjų. Tai – skolinimasis paremtas visišku pasitikėjimu iš abiejų pusių, todėl dažniausiai jis yra visiškai nemokamas (kas yra dar geriau nei palūkanų nereikalaujantys kreditai). Tai yra, jūsų draugas ar giminaitis vargu ar reikalaus iš jūsų palūkanų ir negana to, leis pasiskolinti be jokių sutarčių ir apibrėžtų grąžinimo terminų.

Norint gauti paskolą be kredito tikrinimo geriausia kreiptis į giminaičius ar kitus artimus žmones. Žinoma, jei santykiai su jais yra geri. Jei tai nėra pasirinkimas, galite svarstyti refinansavimą, kuris leis sumažinti įsiskolinimų naštą ir/ar pasiskolinti papildomai. Galiausiai galite bandyti skolintis ir privačių asmenų. Bet tai turi savų niuansų.

Svarbiausia nesumaišyti tokio kredito su paskola be 1 cento pervedimo, nes tai yra visiškai skirtingi dalykai. Pasimovę ant tokio kabliuko galite nudegti. Visais kitais atvejais jums viskas turėtų būti tvarkoje.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2022-06-14.

Paskolos be kredito tikrinimo